Włosy i fryzury

20 pomysłów na świetną fryzurę ze szpilkami bobby, które odmienią Twoje życie

Fryzura-szpilki bobby-biała-x-dołączona-updo

Szpilki Bobby należą do tych narzędzi upiększających, które mają nieskończone zastosowanie. W tym artykule zainspirujemy Cię 20 pomysłami na świetne Fryzura ze szpilkami bobby i jak sprawisz, że naprawdę przyciągniesz wzrok. W każdym razie każdy zapyta, jaki jest twój sekret.

Lepszy chwyt – pierwszy krok do wspaniałej fryzury ze szpilkami bobby

Zabezpiecz-fryzurę-bobby-szpilki-prawidłowo-

Abyś miał wspaniały i tajemniczy Fryzura ze szpilkami bobby oczaruj, powinieneś postępować zgodnie z naszymi prostymi wskazówkami, które mogą ułatwić Ci życie. Jeśli masz problem z zatrzaśnięciem szpilki, spróbuj odciągnąć pofalowaną część od bardziej płaskiej podstawy.

Świetna fryzura ze szpilkami bobby

Fryzura z szpilkami bobby włosy-średnia długość-x-przypięte

Posługiwać się Suchy szampon lub lakier do włosów przed włożeniem szpilki, aby uniknąć poślizgnięcia. Nanieś niewielką ilość lakieru do włosów lub Oribe Dry Texture Spray na wnętrze szpilki, aby uzyskać przyczepność. Jeśli … to świetna fryzura ze szpilkami bobby drażnij końce włosów grzebieniem do stylizacji przed połączeniem ich ze sobą. Kroki będą twoje tutaj pokazane. Modelka pochodzi z topowej stylistki fryzur: Dominik Pucciarello Stylizowany w Salonie Mizu w Nowym Jorku.

Użyj techniki blokowania

Fryzura-bobby szpilki-boczna-kok-grzywka-przypięta

Dzięki temu z pewnością będziesz cieszyć się wspaniałą i trwałą fryzurą przez cały dzień. Większa szpilka bobby lub szpilka bobby, taka jak u Nishidy, zapewni większy chwyt, jednocześnie rozprowadzając włosy i stopniowo je napinając. Następnie powinieneś wyrównać otwartą stronę szpilki wzdłuż włosów i mocno wsunąć ją, aż będzie mocno przymocowana do głowy. Jeśli szpilka jest prawidłowo zamocowana, twoje włosy będą bardziej utrwalone, a szpilka będzie niewidoczna. Powtarzaj te kroki, aż chcesz wstrzymać, które chcesz. Ten wspaniały pomysł na fryzurę ze szpilką do bobby pochodzi od dyrektora artystycznego matryca Salon fryzjerski Ammon Carver.

Użyj szpilek bobby, aby zabezpieczyć końce warkocza

Warkocz-koronka-z-szpilkami-zapinaj-styl-z-szpilkami-bobby

Zawiąż końce warkocza w węzeł i zabezpiecz warkocz szpilką. W ten sposób uzyskasz wyrazistą fryzurę. Oferujemy instrukcje dotyczące warkocza fishtail tutaj. Voila! I w ten sposób niewidocznie przyczepia się warkocz.

Abyś nie miał włosów na twarzy

Fryzura-bobby szpilki-włosy-nie-spadają-na-twarz

Użyj ukrytych szpilek bobby, aby uzyskać wspaniałą otwartą fryzurę. Włosy rozwiane na wietrze, takie jak Chrissy Teigen, osiągniesz dzięki ukrytym szpilkom. „Aby jednocześnie uzyskać wspaniały i zakręcony do tyłu wygląd, ukształtowałem włosy Chrissy po obu stronach, nieco za uszami, za pomocą szpilki do włosów i w ten sposób stworzyłem idealną fryzurę na rozdanie Oscarów!”, mówi fryzjerka Pucciarelo. Cosmopolitan .com. „W ten sposób oszczędziła sobie niewygodnego rozrywania lub trzymania włosów rękami i naprawdę po prostu cieszyła się wieczorem.

Zabezpiecz warkocze mini za pomocą ukrytej szpilki bobby

Zaplatanie fryzury szpilkami bobby

Warkocz mini warkocz i pociągnij go do tyłu. Przytrzymaj otwartą szpilkę do twarzy i wyrównaj dolną stronę w kierunku głowy pod warkoczem, a drugą stronę w kierunku głowy i nad warkoczem i włóż szpilkę.

Dołącz najważniejsze informacje

Fryzura-na-otwarte włosy-aplikacja-spinka do włosów

Wyciągnij pasmo i wsuń pod spodem szpilkę. Wypróbuj tę prostą technikę, skręcając pasmo włosów i podciągając je do góry, otwartą szpilką skierowaną w stronę twarzy i zabezpieczając ją w drugą stronę. W ten sposób masz świetną fryzurę ze spinkami do włosów i jeśli wybrana spinka do włosów nie wystarczy, przypnij drugą pod spodem lub weź większą..

Przykryj plastikową część kucyka pasmem włosów

Barrette-bobby szpilka-długie blond włosy-kucyk

Po związaniu kucyka usuń z niego cienką część włosów (mniej więcej wielkości małego palca) i owiń ją wokół plastikowej spinki do włosów. Zabezpiecz luźne włosy za pomocą ukrytej szpilki bobby.

Pokaż swoją szpilkę bobby

szpilki-projektowanie-fryzury

Zabezpiecz część włosów dwoma szpilkami włożonymi poziomo. Uzupełnij hashtag, wkładając dwie dodatkowe spinki do włosów prostopadle do pozostałych dwóch. Pokaż, jak świetnie wyglądasz z kolorowymi szpilkami bobby we włosach!

Zabezpiecz górną połowę włosów za pomocą szpilki w kształcie trójkąta 

świetny-pomysł-na-fryzurę-z-kolorowymi-zielonymi-szpilkami-bobby

Weź nitkę z obu stron i przeciągnij ją do tyłu. Skrzyżuj nitki i umieść szpilkę w kierunku poziomym. Weź drugą szpilkę bobby i ustaw ją w kierunku ukośnym. Powtórz krok drugi po lewej stronie, dotykając rogów wszystkich trzech szpilek bobby.

Zabezpiecz swoją fryzurę grzywką dzięki fajnemu wzornictwu ombré chevron bobby pin

Użyj szpilki w kształcie litery V do grzywki

Zacznij zabezpieczać grzywkę otwartymi szpilkami, wkładając szpilkę w kierunku poprzecznym. Uzupełnij kształt litery V, wkładając jedną szpilkę po drugiej po lewej stronie, wkładając drugą połowę igły przez otwarty róg włożonej igły. Możesz użyć tyle szpilek bobby, ile chcesz.

Skrzyżuj szpilki ze sobą, aby uzyskać fajny i modny wygląd

różowo-bobby szpilka-skrzyżowany kształt

Aby upewnić się, że szpilki są mocno na swoim miejscu, umieść drugi rząd szpilek w środku pierwszego rzędu, a otrzymasz zamknięty kształt X.

Uformuj warkocz w gładki kształt

Użyj szpilki do upięcia z warkoczem

Napraw wolne włosy lub nierówne miejsca za pomocą uroczych szpilek bobby. Jeśli masz warstwową fryzurę, ale chcesz ją zapleść w warkocz, możesz użyć szpilek do związania krótszych kosmyków.

Umieść szpilki bobby we fryzurze kucyka, aby ją podtrzymać 

Pomarańczowa spinka do włosów w kucyk

Po związaniu kucyka możesz włożyć dwie lub trzy spinki do włosów w połowie wysokości do spinki do włosów pod kucykiem. Upewnij się, że otwarta strona szpilki jest skierowana w dół. Ułóż kucyk, a zobaczysz, jaką objętość utworzyłeś. Świetna fryzura z kucykiem, który nie zwisa.

Ciesz się lokami dłużej

Prostowanie włosów-loki-niech-falowane-włosy

Zaraz po skręceniu pasma włosów w lok, odwiń lok i zabezpiecz go szpilką. Po przyczepieniu wszystkich gorących loków na głowie poczekaj, aż osiągną temperaturę pokojową i zdejmij je pojedynczo. Ta technika pozwoli Ci cieszyć się naprawdę pięknymi lokami przez cały dzień.

Nadaj fryzurze większą objętość

Wieloczęściowa fryzura w kucyk

Aby uzyskać ciasny kucyk, który jednocześnie ma większą objętość, przeczesz cienkie pasma w dół i do tyłu, wyprostuj je i zabezpiecz odpowiednią ilością szpilek. Zbierz wszystkie włosy w kucyk i zwiąż je z boku, aby uzyskać oryginalny wygląd.

Stwórz fryzurę faux bob z długimi włosami

Fryzura-na-długie-włosy-ze spinkami bobby

Po uczesaniu włosów przypnij końcówki do środka i zabezpiecz je szpilkami. Świetna fryzura ze sztucznego boba z szpilkami bobby. Dostajesz instrukcje tutaj.

Pudełko Tic Tac na maszynkę do strzyżenia włosów

zielona końcówka do przechowywania szpilek

Nigdy więcej nie zgub swojej szpilki. Użyj pustego pola Tic Tac.

Praktyczne zastosowanie w malowaniu paznokci

Aplikacja szpilki do malowania paznokci

Użyj końcówki szpilki, aby upiększyć swój lakier do paznokci. Możesz tworzyć wspaniałe wzory kropek.

Precyzyjnie przyklej sztuczne rzęsy

praktyczna-aplikacja-uzycie-spinacza-do-wlosow-podczas-sklejania-rzes

Czystą końcówką szpilki możesz precyzyjnie przykleić sztuczne rzęsy. Z niewielką ilością kleju przejdź wzdłuż sztucznych rzęs i precyzyjnie nałóż klej. Jak praktyczne lub?

Pomysły-fryzura-z-szpilkami bobby-spinka do włosów

Lepsza chwytna fryzura w stylu bobby

Delikatny-warkocz-szampon-drażniący-włosy

Salon fryzjerski-salon-fryzura-z-szpilkami bobby

Chrissy-Teigen-otwarte-włosy-z-spinkami do włosów

jivot.bg