Włosy i fryzury, WIDEO

Oplatanie włosów – prosty poradnik dla początkujących

trójpasmowy warkocz wykończona fryzura plecione włosy peruka jesienna dekoracja dynia

Jeśli chodzi o splatanie włosów, warkocz z trzech nici jest najlepszym pierwszym krokiem na początek jako początkujący. Gdy to opanujesz, będziesz gotowy na inne fryzury, a także na radzenie sobie z nimi, takimi jak warkocze w jodełkę. Po prostu obejrzyj nasz film na poście, aby uzyskać prosty przewodnik po tych odmianach. Przejdź również do instrukcji krok po kroku.

Zaplatanie włosów dla początkujących

warkocz warkocz warkocz fryzura grzebień gładka szczotka podział

Są proste, piękne i szybkie rozwiązania na dłuższy, grubszy warkocz. W wersji łatwej ustaw się przed lustrem i przesuń wszystkie włosy do przodu na jednym ramieniu. Najpierw umyj włosy, aby uzyskać gładką i pozbawioną sęków podstawę.

Warkocz trójżyłowy

instrukcja splatania włosów po prostu francuski warkocz krzyżuje kawałki włosów

Podziel włosy na trzy sekcje – lewą, środkową i prawą. Weź lewy kosmyk włosów i skrzyżowaj go na środkowym. Najpierw chwyć właściwe pasmo włosów i przeciągnij je również przez środek. Przytrzymaj warkocz na miejscu podczas splatania każdego ściegu i włosów. Kontynuuj krzyżowanie każdego kawałka włosów, aż dotrzesz do dolnej części włosów. Użyj opaski, aby związać z nią koniec.

warkocz francuski

warkocz warkocz sprawia, że ​​grzebień do włosów gładka szczotka cross over

zaplatanie włosów układanie fryzury naciąga pasma na siebie

Najpierw chwyć tę samą część włosów z przodu skroni. Ponownie podziel włosy na trzy części. Zacznij od skrzyżowania prawej strony nad środkową nitką. Powtórz proces z lewą stroną. Naciągnij odpowiedni kawałek włosów na środkową część włosów i przytrzymaj go na miejscu. Następnie wyciągnij trochę włosów z prawej strony i dodaj je do prawego pasma, które trzymasz.

warkocz do włosów francuski warkocz holenderski

Następnie krzyżuj lewe pasmo włosów nad środkowym i chwyć trochę włosów z lewej strony. Dodaj je po lewej stronie, którą aktualnie trzymasz. Powtarzaj to, aż zaplecisz i zwiążesz wszystkie włosy. Zwiąż resztę włosów podstawową techniką splatania trzech pasm. Zabezpiecz warkocz gumką do włosów.

Warkocz – holenderski warkocz

zaplatanie włosów sprawia, że ​​czesanie fryzury jest gładkie rozczesywanie

oplatanie włosów francuski warkocz ręce trzymające krzyż włosów

Chwyć te same sekcje włosów od czubka czoła. Podziel włosy na 3 równe części i przełóż prawą część pod środkową. Weź trochę włosów z prawej strony i dodaj pod spodem aktualną prawą część włosów. Upewnij się, że włosy są napięte.

Zaplatanie włosów zaczyna się od trzech pasm

warkocz francuski warkocz sekcje końcówki włosów

Przejdź do lewego obszaru, przeciągając go pod środkowy. Weź trochę włosów z lewej strony i dodaj je pod bieżącą lewą nitką, którą zaplatasz. Powtarzaj to, aż dojdziesz do ostatnich części włosów.

warkocz warkocz włosów sprawia, że ​​​​końcówka włosów opaska do włosów;

krawat francuski warkocz wykończenie,

Dodając je do warkocza, upewnij się, że włosy są napięte. Kontynuuj zaplatanie jak prosty warkocz francuski, ale krzyżuj boczne pasma pod środkowym. Koniec warkocza zawiąż jak zwykle gumką do włosów.

Warkocz w jodełkę

kucyk sprawia, że ​​opaska do włosów

splatanie włosów ciągnących kosmyki zaczynają krzyżować zestawy włosów

Zwiąż włosy w koński ogon i podziel je równomiernie na pół. Podnieś mały fragment z zewnętrznej krawędzi jednej strony. Przejdź przez to i dodaj na drugą stronę.

warkocz włosy krzyż wiązać sznurki ciągnąc warkocz w jodełkę

Wynik wiązania warkocza w jodełkę

Powtórz z małą sierścią z drugiej strony, dodając ją po przeciwnej stronie. Zapleć warkocz na końcu włosów i zawiąż gumką do włosów.