Wellness & Spa

Kwadratowa designerska głowica prysznicowa ze stali nierdzewnej ze zintegrowanymi półkami

kwadratowe głowice prysznicowe ze stali nierdzewnej bougies peter jamieson

„Bougies” to nazwa nowej kolekcji głowic prysznicowych ze stali nierdzewnej zaprojektowanej przez Piotr Jamieson dla włoskiej firmy Ritmonio. Z kwadratowa designerska głowica prysznicowa ze stali nierdzewnej jest ozdobiona dodatkowym akcentem i wyposażona w kompaktową półkę. Możesz umieścić tam akcesoria łazienkowe, aromaterapeutyczne patyczki zapachowe i świece, które stworzą w Twojej łazience relaksującą atmosferę wellness. Albo roślinę, która dobrze toleruje wilgoć w łazience, aby uzupełnić dekorację inspirowaną naturą.

Designerska głowica prysznicowa ze stali nierdzewnej zapewnia dobre samopoczucie

kolekcja boogies głowica prysznicowa konstrukcja ze stali nierdzewnej ritmonio

W rzeczywistości, jeśli się nad tym zastanowisz, jedynym miejscem, w którym naprawdę możesz być sam, jest prysznic. I to właśnie ten prysznic wodospadowy daje możliwość indywidualnego zaprojektowania tego obszaru i doświadczenia prawdziwego wellness. Ponieważ projektant specjalizuje się również w architekturze, połączył przestrzeń i obiekt w bardzo prosty, ale sprytny koncept. Możesz nawet zgrupować dwie lub trzy głowice prysznicowe, aby uzyskać maksymalny efekt, zwłaszcza jeśli masz więcej miejsca w łazience.

 Designerska głowica prysznicowa ze stali nierdzewnej w nowoczesnym wydaniu

Kwadratowa designerska półka prysznicowa ze stali nierdzewnej

Z Designerska głowica prysznicowa ze stali nierdzewnej charakteryzuje się prostymi kształtami i kompaktowymi rozmiarami, które można dopasować do każdej łazienki. Odblaskowa powierzchnia ze stali nierdzewnej będzie bajecznie odbijać delikatny blask świec.

piękne odblaskowe powierzchnie

kwadratowa głowica prysznicowa ze stali nierdzewnej ritmonio peter jamieson

Bougies są również oferowane w wersji z podwójnym przepływem, aby wzmocnić efekt wodospadu i deszczu. Gdy zamkniesz oczy, możesz nawet wyobrazić sobie zaczarowany las – przyjemne zapachy, blask świec i szum wody. Czego jeszcze potrzebujesz, aby poczuć całkowity relaks? Zaprojektuj swoją strefę prysznica w ekskluzywny i indywidualny sposób.

Głowica prysznicowa wodospadu

prysznice wodospadowe półki ze stali nierdzewnej wyposażone świece zapach

świece zapalają się na półce

deszczownica półki ze stali nierdzewnej projektant świec

inna funkcja głowicy prysznicowej,    kwadratowe designerskie głowice prysznicowe ze świecami półka

nowoczesny i efektowny design

designerska głowica prysznicowa ze stali nierdzewnej boogie ritmonio peter jamieson  kolekcja boogie półki prysznicowe świece olejki zapachowe wellness