Uroda, makijaż

Nowa kolekcja do makijażu od Kelly & Sharon Osbourne

sharon-osbourne-mac-cosmetics-lato-2014-limited

Jeśli myślisz o Osbourne’ach i jedyne, o czym myślisz, to blady puder, czarny eyeliner i jaskrawoczerwone usta, to naprawdę powinieneś się zastanowić. Kobiety z rodziny Rock’n’Roll, Sharon i Kelly Osbourne, mają nową wraz z gigantem kosmetycznym „Mac Cosmetics” Kolekcja makijażu to nie jest gotyk. W rzeczywistości jest bardzo kobiecy i idealny na lato 2014.

Limitowana kolekcja makijażu od Osbourne Ladies

kelly-osbourne-mac-kosmetyki-lato-2014

Kolekcja kosmetyków do makijażu jest dostępna w odważnych kolorach, takich jak Sharon i Kelly, i oczywiście w ich modowym stylu, ale nie oczekuj ciemnych, czarnych lub bladych, białych niuansów. Nowe linie są pełne odważnych niuansów dla ust, oczu i twarzy. Produkty „M.A.C Kelly Osbourne” są pakowane w fioletowe opakowania, a ulubione produkty Sharon w czerwonym. Idealnie komponuje się z jej kolorami włosów – pastelowym fioletem i sygnałową czerwienią.

Fioletowa szminka „Dodgy Girl”

MAC-Kelly-Osbourne-fioletowa-szminka-lato-2014

Fioletowy kolor włosów stał się znakiem rozpoznawczym Kelly, ale cieszył się również wielkim powodzeniem wśród innych celebrytów, takich jak Ellie Goulding, Katy Perri i Selena Gomez. Teraz pastelowo fioletowa szminka jest całkowicie modna latem i dlatego można ją znaleźć również w jej linii pod hasłem „Dodgy Girl”. Linia „M.A.C Sharon Osbourne” opiera się na mniej krzykliwych odcieniach, takich jak nude, brązowa brzoskwinia i brąz.

Kolekcja do makijażu od Mamy Sharon

sharon-osbourne-mac-cosmetics-lato-2014-limited

Dziewczyny muszą być szybkie, bo kolekcja do makijażu od Kelly & Sharon Osbourne jest ściśle ograniczona i tylko przez jeden miesiąc w Niemczech i od sierpnia online będzie dostępny.

czerwone i fioletowe opakowania odpowiednio dla produktów Sharon i Kelly

limitowana-kolekcja-makijażu-MAC-Sharon-Kelly-Osbourne

duet matka-córka

Sharon-Osbourne-Kelly-Osbourne-matka-córka

czerwone i fioletowe włosy

sharon-kelly-osbourne-hug

Spoiler na koncie Sharon na Twitterze

make-up-kolekcja-lato-2014-osbourne-mac-cosmetics

kolekcja do makijażu osbourne-signal-czerwony-pastel-liliowy

makijaż-kolekcja mac-cosmetics-kelly-osbourne

Makijaż-kolekcja-kelly-osbourne-liliowa-szminka-do-wlosów

nowa limitowana kolekcja makijażu sharon-kelly-osbourne-lato-2014