Uroda, makijaż

Instrukcje Smokey Eyes- Makijaż w kilku krokach

Smokey-eyes-instrukcje-zielony-oczy-makijaż

Chociaż zadymione oczy wyglądają, jakby trudno je założyć, jest dokładnie odwrotnie, bez względu na to, który z nich Zadymione oczy instrukcje Jeśli będziesz ich przestrzegać, uzyskasz ten sam wynik. Wszystko, co musisz zrobić, to przestrzegać jednej złotej zasady i chodzi o miksowanie. Oznacza to, że różne kolory muszą dobrze się ze sobą komponować. Często zapomina się o tym lub nie poświęca się temu wystarczająco dużo uwagi, a efektem jest makijaż oczu, który wygląda dość chaotycznie i nieatrakcyjnie. To zależy wyłącznie od Ciebie, jak dramatycznie i subtelnie to zrobisz. Pamiętaj tylko, że linie i przejścia muszą być gładkie. Tak mówi sama nazwa tego makijażu. Abyś mógł łatwo imitować makijaż, poniżej mamy poradnik dotyczący Smokey Eyes, w którym szczegółowo wyjaśniono kroki.

Instrukcje Smokey Eyes – baza pod makijaż

Smokey-eyes-instrukcje-brązowe-oka-porady-makijaż

Instrukcje dotyczące Smokey Eyes Pierwszą rzeczą do powiedzenia jest to, że nakładasz bazę pod makijaż jako podkład. Powinno to być na powiece i do brwi. Jeśli chcesz, możesz później nałożyć czarny eyeliner, ale tylko na powiekę do załamania. Użyj naturalnego kształtu oka jako przewodnika. Rozsmaruj go palcem lub użyj pędzelka z aplikatorem w postaci gąbki.

Instrukcje Smokey Eyes – Zastosuj cień do powiek

Smokey-Eyes-Instrukcje-Dark-Eyes-Podkreśl-Eva-Longoria

Następna w kolejce jest cień do powiek, który powinien mieć miękki, czarny kolor. Nakładasz go tylko na pokrywkę. Granicę ponownie tworzy załamanie powieki, a kształt powinien odpowiadać naturalnemu kształtowi oka. W następnym kroku Instrukcje dotyczące Smokey Eyes podnieś pędzel do powiek. Z jego pomocą ten sam cień dodaj do załamania powieki i zewnętrznej części powieki. Ten obszar powinien być trochę ciemniejszy niż sama powieka.Teraz musisz wszystko wymieszać okrężnymi ruchami za pomocą pędzla do cieni do powiek lub palcem. Jak już wspomniano, nie powinno być widać żadnych ostrych linii. W ten sposób linia w załamaniu powieki staje się bardziej miękka, a obszar na zewnętrznej powiece lekko się rozszerza.

Dobrze zamazuj jasną część ciemną częścią

Smokey-Eyes-Instrukcje-niebieskie-oczy-kobiecy-subtelny-brązowy-cień do powiek

Aby zewnętrzna część cienia była jeszcze bardziej zmiękczona w zewnętrznym kąciku oka, należy tam nałożyć połyskujący, jasny kolor. Do tego nadaje się cień do powiek w kolorze białym, różowym, srebrnym lub jakimkolwiek innym jasnym kolorze, który masz pod ręką. Wykonując ten krok instrukcji Smokey Eyes, nie zapomnij rozmazać jasnej części z ciemniejszą częścią obok niej!

Uzupełnij wewnętrzne kąciki oczu

Smokey-Eyes-Instrukcje-zastosuj-szare-oczy-cień do powiek

Następnie ten sam połyskujący cień nałóż w wewnętrznym kąciku oka oraz w załamaniu powieki i brwi. Możesz również pominąć obszar pod brwią, jeśli Twoja baza pod makijaż ma już efekt połysku. Na górnej i dolnej powiece narysuj cienką linię powiek i rozetrzyj je delikatnie gąbkowym aplikatorem lub pędzelkiem. Jeśli chcesz, możesz nałożyć ciemny cień na górny eyeliner i ponownie go dobrze wymieszać.

zadymione oczy z rumieńcem na policzkach

Wreszcie

Na końcu instrukcji do Smokey Eyes to tylko kolejka tuszu do rzęs i gotowe! Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić i życzymy samych sukcesów.

Smokey-eyes-prawidłowo-makijaż

Nagie spojrzenie smokey eyes!

Naszyjniki-Pomysły-zadymione-oczy

Przypięte-włosy-zadymione-oczy-nago-wygląd

Makijaż ślubny smokey eyes

kolorowe-jasne-oczy-z-przydymionymi-oczy-końcówką do makijażu

brązowe-oczy-niebieskie-makijaż-zadymione-oczy

przydymione oczy hollywoodzka gwiazda aktorka

Jak prawidłowo zakryć smokey eyes

złoty-efekt-dymione-oczy-prawidłowo-makijaż

zielone-kolorowe-dymione-oczy