Uncategorized

Życie z Ikeą: Producent mebli odtwarza salony najsłynniejszego serialu telewizyjnego

Życie z meblami do salonu Ikea Simpsonowie

Od „Przyjaciół” przez „Rodzinę Simpsonów” po „Stranger Things”: w nowej reklamie szwedzki producent Ikea odtworzył salony trzech najpopularniejszych programów telewizyjnych. Współpracując z agencją reklamową, producentowi udało się w niespełna dwa miesiące wybrać meble, oświetlenie i dywany z bogatej oferty i odtworzyć wygląd niektórych z najsłynniejszych programów telewizyjnych na świecie. Kampania reklamowa była pierwotnie przeznaczona na rynek bliskowschodni. Reklama będzie teraz emitowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ale pomysł jest tak kreatywny, że wywołał nawet sensację na całym świecie.

Życie z Ikeą: Salon „rodziny Simpsonów” w stylu lat 70.

Living with Ikea Simpsons Salon Coach Lampka nocna Okrągły dywan

Trzy salony są nie tylko łatwo rozpoznawalne, ale także odzwierciedlają różne style życia. Salon, który znamy z serialu „Rodzina Simpsonowie”, to zajmująca mało miejsca i funkcjonalna alternatywa dla rodzin z małymi dziećmi. Jednocześnie kolorowe wnętrze wprowadza do własnych czterech ścian styl retro z lat 70-tych. Ci, którzy wybiorą, mogą śmiało łączyć odważne kolory, takie jak fiolet, zieleń i róż. Brąz, beż i krem ​​uzupełniają paletę kolorów.

Życie z Ikeą: Salon „Przyjaciół” jest funkcjonalny i uroczy

Życie z przebudowanymi przyjaciółmi z salonu Ikea

Oryginalny

Salon „Przyjaciół” również jest kolorowy i funkcjonalny, ale bardziej przestronny. Pokój podzielony jest na kilka części: Wygodna część wypoczynkowa przed telewizorem i przytulna część wypoczynkowa przed oknem zapewniają wystarczającą ilość miejsc dla wszystkich gości.

Życie z salonem Ikea Friends wybierz własny styl mebli

Reprodukcja Ikea

Kilka stolików bocznych i komód zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania akcesoriów domowych, kompozycji kwiatowych i szklanek. Jest to idealna przestrzeń życiowa dla kilku współlokatorów lub dla młodych par, które lubią przyjmować gości.

Życie z Ikeą: Salon „Stranger Things” przedstawia ekscytującą mieszankę stylów

Życie z serialem Ikea Stranger Things Original

Oryginalny

Salon inspirowany serialem „Stranger Things” prezentuje się niezwykle przytulnie. Prezentuje ekscytującą mieszankę stylów: fotel vintage i regał, retro tapeta i nowoczesny stolik kawowy można zaskakująco dobrze łączyć.

Zmień styl życia z Ikea Stranger Things Keryen girlanda sofa ze skórzanym fotelem

Reprodukcja Ikea