Uncategorized

Tak teraz wygląda Hailie, córka Eminema! Z 23 Prawdziwą Szczupłą Panią

Eminem i Kimberly Scott pobrali się dwukrotnie

Córka Eminema, Hailie Jade Scott Mathers, zachwyciła swoich fanów na Instagramie swoim sześciopakiem abs. 23-letnia Hailie podzieliła się kilkoma pięknymi zdjęciami z wakacji ze swoimi 1,4 milionami obserwujących na Instagramie. Wygląda wspaniale w żółtym bikini, które ukazuje jej oszałamiające ciało. A jej fanom spodobało się to, co zobaczyli, ponieważ otrzymała wiele pozytywnych komentarzy.

Córka Eminema jest dorosłą kobietą

Córka Eminema, Hailie, wygląda oszałamiająco w bikini

Eminem śpiewał o swojej ukochanej córce przez całą swoją karierę i można ją usłyszeć w ponad 20 jego utworach, w tym w „Hailie’s Song”, „Mockingbird”, „Stan” i „When I’m Gone”. Gwiazda hip-hopu i Kimberly Scott, matka Hailie, dwukrotnie wyszły za mąż i mieli bardzo burzliwy związek.

Chociaż jej ojciec jest jednym z najsłynniejszych raperów na świecie, Hailie prowadzi stosunkowo normalne życie z matką Kimberly. Ukończyła z wyróżnieniem szkołę w Clinton w stanie Michigan w 2014 roku i podziękowała ojcu za pomoc. Dodała: „Moja matka i ojciec zawsze wspierali mnie w osiąganiu moich celów”.

Córka Eminema, Hailie jako dziecko w latach 90.

Jeśli chodzi o jego córkę, Eminem powiedział: „Była moją główną siłą napędową i motywacją, zwłaszcza gdy urodziła się na świecie. Nie miałem jeszcze kariery, nie miałem pieniędzy, nie miałem gdzie się zatrzymać. Jedna myśl całkowicie mnie rozwaliła: „Jak mam ją wychować?”

„Zawsze była dla mnie siłą napędową, abym była zajęta i skupiona, zawsze była głównym powodem mojego strachu przed porażką. Nie mogę zawieść. Nie mogę pozwolić jej dorosnąć bez możliwości powiedzenia: „Mój ojciec to zrobił”.

„Dużo o niej mówię, prawda jest taka, że ​​jest wszystkim, co mam na tym świecie. „Jeśli jutro wszystko się skończy, ona jest wszystkim, co mam”.

Córka Eminema w bikini wygląda bardzo dobrze