Uncategorized

Justin Timberlake i Alisha Wainwright przyłapani na trzymaniu się za ręce: mówi się, że piosenkarka była „pijana”

Justin Timberlake podobno czuł się winny i obiecał, że wynagrodzi to swojej żonie Jessice Biel po tym, jak został sfotografowany trzymając się za ręce ze współgwiazdą Alishą Wainwright. Nagranie pokazuje 38-letniego piosenkarza, który w zeszły czwartek trzymał ręce przed barem w Nowym Orleanie z powodu jego romansu z Alishą Wainwright na ekranie. Teraz wtajemniczeni twierdzą, że Justin przyznał, że był… "pijany i porwany" być.

Justin Timberlake ma romans?

Justin Timberlake i Alisha Wainwright na planie przed przyczepą

Zaledwie kilka dni po tym, jak Justin Timberlake został przyłapany na trzymaniu się za ręce z aktorką Alishą Wainwright, para została podobno złapana i opuściła tę samą przyczepę razem. Według doniesień internetowych, w zeszły weekend obaj wyszli na drinka z obsadą i ekipą z planu filmowego. Podczas podróży Justin wydawał się mocno pić i był wyraźnie pod wpływem alkoholu. Potem, według źródeł, on i Alisha byli bardzo zrelaksowani.

Naoczny świadek powiedział Daily Mail: "Raz wziął ją za rękę i położył na kolanie. Potem zaczęła delikatnie głaskać jego nogę. Potem wziął jej rękę w swoją i bawił się jej rękami. Timberlake ma dzieci z aktorką Jessicą Biel i mówił o wyzwaniach rodzicielstwa w 2017 roku:

jessica biel i Justin Timberlake są małżeństwem i mają dzieci

"Na początku mnie to złamało", powiedział THR. "Te pierwsze osiem miesięcy przypominały stare pokazy [Ed Sullivana], w których ludzie balansują na kręcących się talerzach na tyczkach – jeśli jeden upuścisz, umrą", on kontynuował. Nie byłem w stanie odpowiedzieć na to pytanie w mojej głowie. Gdyby chciał tego wystarczająco mocno, prawdopodobnie mogłabym go nauczyć wielu rzeczy, których nie powinien robić. "

Napój po kręceniu

obaj koledzy piją na balkonie i trzymają się za ręce justin Timberlake alisha wainwright

MailOnline zwrócił się w tym momencie do swojego przedstawiciela o opinię. Justin Timberlake kręci swój najnowszy dramat "Pielgrzym z ziemi świętej". Pojawił się na planie we wtorek, cztery dni po swojej burzliwej nocy. Aktor wydawał się być w najlepszym humorze, gdy rozmawiał przez telefon. Poprzedniego wieczoru piosenkarka siedziała z Alishą na balkonie Domu Absyntowego na Bourbon Street w Nowym Orleanie.

Oprócz tajemnicy interakcji Justin wydawał się również tęsknić za obrączką. Dwoje kochanków gra na ekranie w dramacie piłkarskim. Siedzą razem w rogu balkonu i oboje piją alkohol. Około północy widziano, jak Justin chwytał oszałamiającą aktorkę za ramię, zanim delikatnie położyła dłoń na jego prawym kolanie.

możliwy romans lub flirt między Justinem Timberlake i Alishą Wainwright Możesz dowiedzieć się o tym więcej tutaj czytać.