Uncategorized

J. Lo i A. Rod są zaręczeni! Wystarczy spojrzeć na ogromny pierścionek z brylantem!

Jennifer Lopez i Alex Rodrigez są razem od 2 lat

Po miesiącach plotek o zaręczynach, Alex Rodriguez (43 l.) w końcu zadał wielkie pytanie, a Jennifer Lopez (49 l.) odpowiedziała, że ​​tak! Piosenkarka oficjalnie poinformowała o tym za pośrednictwem posta na Instagramie, który zawierał gigantyczny prostokątny pierścionek zaręczynowy, który Rodriguez dał jej o zachodzie słońca. Oboje opublikowali to samo zdjęcie, podczas gdy J. Lo dodał kilka obfitych emotikonów. Pierścień mówi resztę.

Jennifer Lopez zaręczona z kwadratowym gigantycznym pierścionkiem z brylantem

Lopez i Rodriguez niedawno świętowali drugą rocznicę swojego związku. Na Instagramie udostępniła galerię z pięcioma zdjęciami jej i byłej gwiazdy baseballu z długim, romantycznym podpisem.

“Dwa lata śmiechu, dwa lata zabawy, dwa lata przygody, podekscytowania, rozwoju i nauki, prawdziwa przyjaźń i tyle miłości !!” napisała. „Sprawiasz, że mój świat jest pięknym, bezpiecznym i stabilnym miejscem… w środku ciągle zmieniającego się, ciągle zmieniającego się życia… Czuję się jak nastolatek zaczynający wszystko od nowa… Za każdym razem, gdy myślę Utknąłeś, zaskakujesz mnie w najcudowniejszy sposób i przypominasz mi, jak bardzo jestem błogosławiony, że odnalazłem Cię w tej chwili … naszych czasach … Te Amo Macho … “

Jennifer Lopez Alex Rodrigez szczęśliwie zaręczona

Lopez nie wydawał się oczekiwać oświadczeń o małżeństwie – przynajmniej nie w listopadzie ubiegłego roku, kiedy Ellen DeGeneres zapytała ją o to w swoim programie telewizyjnym. Lopez powiedziała wtedy DeGeneresowi, że nie wiedziała, czy ona i Rodriguez zamierzają się pobrać, ale teraz są szczęśliwi. Wygląda na to, że kilka miesięcy – i kilka ważnych występów na czerwonym dywanie na Grammy i Oscarów – zmieniło to.

Wystąpienie Jennifer Lopez Alex Rodrigez na czerwonym dywanie podczas Oscarów 2019