Uncategorized

Żart z 1 kwietnia: Najlepsi kwietniowi głupcy wszechczasów

najlepsi prima aprilis błagają pingwiny

Również w tym roku w kwietniu lubimy wysyłać ludziom śmieszne dowcipy: Dziś w mediach publikowane są śmieszne, wymyślone historie, które po kilku godzinach odkrywane są ponownie. Nie jest jasne, skąd pochodzi ten zwyczaj, ale podejrzewa się, że jego krajem pochodzenia mogą być Niemcy lub Francja. Tradycja powoli stała się popularna na całym świecie. Nawet w dzisiejszych czasach wiele osób dobrze się bawi, oszukując przyjaciół, rodzinę i współpracowników. Zebraliśmy dla Ciebie najlepsze primaaprilisowe dowcipy, które zostały spopularyzowane w gazetach, magazynach, telewizji i portalach społecznościowych.

Najlepsi primaaprilisowi wszech czasów: Elon Musk ogłosił upadłość Tesli

najlepsi primaaprilisowi głupcy Tesla się zepsuł

1. Elon Musk ogłosił upadłość swojej zadłużonej firmy „Tesla”. Niezupełnie zabawne dla akcjonariuszy, ponieważ wiadomości sprawiły, że akcje Tesli spadły o ponad 25% w ciągu najbliższych kilku dni. Być może dlatego żarty primaaprilisowe są surowo zabronione w innych firmach, takich jak Microsoft.

Najlepsi primaaprilisowi wszech czasów: Suzuki opracowało szyby samochodowe z soczewkami korekcyjnymi

najlepsza prima aprilisowa recepta na szyby samochodowe suzuki

2. Suzuki stwierdziło, że w przyszłości będą mogli wyposażyć swoje samochody w specjalne soczewki z soczewkami korekcyjnymi, jeśli będzie taka potrzeba. Ma to na celu ułatwienie pracy zwłaszcza kierowcom z okularami. Ze względu na zaawansowane technologicznie projekty firmy klienci początkowo w to wierzyli.

Vodafona pokazał telefon Emoji

najlepszy prima aprilis telefon emoji vodafone

3. Vodafone zaprezentował swój nowy model – Emoji Phone zaprezentowany 1 kwietnia. Zamiast alfabetu na klawiaturze było ponad 25 emotikonów.

4. Żart BBC uważany jest za klasyczny: ponad 60 lat temu agencja informacyjna pokazywała kobiety zrywające spaghetti z drzew podczas programu telewizyjnego. Wielu widzów później chciało wiedzieć, skąd można kupić takie drzewka spaghetti. Kilka lat temu dużą popularnością cieszył się kolejny żart primaaprilisowy: pokazano latające pingwiny. Oczywiście był to również film animowany komputerowo.

5. Ritter Sport chce wprowadzić na rynek czekoladę z Mettem, sama firma ogłosiła to na Twitterze. W tym przypadku też był to żart.