Toalety i urządzenia sanitarne

Życie w sposób przyjazny dla środowiska – pisuar ze słomy pomaga w kompostowaniu

oryginalny pomysł na festiwal roślin pod gołym niebem

Innowacyjny, ekologiczny design stanowi alternatywę dla chemicznej toalety i może być szczególnie przydatny na festiwalach i imprezach plenerowych. To Pisuar ze słomy a plastik francuskiej marki Faltazi pomaga w kompostowaniu.

Pisuary ze słomy to przyjazna dla środowiska alternatywa dla toalet chemicznych

stworzyć oryginalny, ekologiczny projekt

Wszyscy kochają festiwale muzyczne – ale wciąż pojawia się ten sam problem – toaleta jest zajęta. Tu na ratunek przychodzą Francuzi z Faltazi, którzy do kuli słomy przywiązali plastikowy pisuar. Mała rurka jest wkładana głęboko w kulkę i kieruje płyn do wnętrza kulki. Tam zaczyna się reakcja chemiczna między azotem, który uwalnia ciecz, a węglem ze słomkowej kuli. Po 6-12 miesiącach staje się kompostową stertą, którą można wykorzystać do sadzenia na kolejny rok. To Pisuar ze słomy ma kilka zalet w porównaniu z tradycyjnymi toaletami chemicznymi – zmniejsza zużycie wody, zmniejsza koszty transportu i eksploatacji urządzeń sanitarnych i może być szybko zainstalowany na miejscu.

Pisuar ze słomy pomaga w produkcji kompostu

Pomysł na plastikową słomkę ze stali nierdzewnej pisuar przyjazny dla środowiska

To Pisuar ze słomy oferowany jest w dwóch wersjach. Pierwsza wykonana jest z tworzywa sztucznego i jest płaska. Plastikowe pisuary można następnie złożyć na miejscu i zamontować na kulach ze słomy. Drugi model jest dostarczany gotowy. Te pisuary są wykonane ze stali nierdzewnej i bez problemu wytrzymują złą pogodę. Po zakończeniu imprezy pisuary mogą zostać przetransportowane do najbliższej kompostowni i wykorzystane przez lokalnych rolników w ciągu sześciu miesięcy. Istnieje nawet możliwość posadzenia kuli ze słomy i wykorzystania jej jako dekoracji na festiwalu w przyszłym roku.

Od kuli słomy do hałdy kompostu

Plastikowy pisuar nowoczesny, przyjazny dla środowiska kompostownia fajny pomysł

Pisuar ze stali nierdzewnej

zastępuje toaletę chemiczną Fesitvals gratis

Ekologiczna alternatywa jest szczególnie dobra na festiwale i imprezy plenerowe

Festiwal bezpłatny, przyjazny dla środowiska projekt pomysłu

Kompostowanie chroni środowisko

Szkic pisuaru słomkowego przyjazny dla środowiska przydatny

Lejek ekologiczny pomysł biały kolor

złóż instrukcje kolektora słomiana kula