Kuchnia

Ekscytujący projekt dla małych kuchni

Zaprojektowany przez Pietro Arosio dla Snaidero

mała-kuchnia-snaidero

Trend pokazuje, że przestrzenie mieszkalne na obszarach miejskich stają się coraz mniejsze. Wątpliwe jest, czy jest to spowodowane przeludnieniem w miastach, czy skąpością deweloperów. Ale faktem jest, że dla wielu ludzi życie na małym obszarze jest normalne. Może ten projekt byłby innowacyjny dla mała kuchnia pomogą rozjaśnić małe mieszkania w odświeżająco stylowy sposób.

mała kuchnia z zajmującym mało miejsca blatem

mały-blat-oszczędność miejsca

Zaprojektowany specjalnie dla jednej osoby lub zapracowanej młodej pary, ten kompaktowy aneks kuchenny jest najlepszym rozwiązaniem w miniaturyzacji. Ten Mały projekt kuchni nosi nazwę „Board” i jest pomysłem architekta Pietro Arosio, który zaprojektował go dla Snaidero. W oparciu o rosnący trend, że ludzie wolą otwarte przestrzenie wewnętrzne, koncepcja tego była bardzo mały projekt kuchni.  Został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej kompaktowy i smukły. Rezultatem jest elegancki moduł, który pasuje do ściany z tylko jedną wystającą częścią na wsporniku. Ten Mały projekt kuchni ładnie wygląda, ale chodzi o to, aby być stosunkowo niewidocznym w szerszym kontekście przestrzeni mieszkalnej na planie otwartym. Sprytna i złożona technologia stworzyła to pozornie proste rozwiązanie starego problemu związanego z mieszkaniami jednopokojowymi. Stylowa i elegancka jednostka może być zamontowana w każdym pomieszczeniu. Ten projekt dla mała kuchnia jest wielofunkcyjny i pozostawia miejsce na wszystkie typowe funkcje kuchenne, w tym przygotowywanie posiłków, jedzenie i zmywanie naczyń.

mała kuchnia Snaidero

mała-kuchnia-lada-snaidero

Gdy nie jest używany, większość małego modułu kuchennego można ukryć za pojedynczą, elegancką, ujednoliconą powierzchnią zewnętrzną. Jedynym punktem wyjścia jest atrakcyjna jednostka wspornikowa, która doskonale mieści zlew, kuchenkę i powierzchnię roboczą. Kompaktowy, ale bardzo funkcjonalny. Taka konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do wszystkich urządzeń kuchennych bez bałaganu, który zwykle im towarzyszy.

kompaktowy projekt kuchni autorstwa Pietro Arosio

Kompaktowa-projektowanie-kuchni-Pietro-Arosio

„Board” to zupełnie nowy i ekscytujący projekt dla mała kuchnia i, miejmy nadzieję, pomoże zamienić wiele małych wnętrz w ładne, schludne strefy.

przez Jaz

  praktyczna schludna mała kuchnia

praktyczna-schludna-mała-kuchnia

„Mała kuchnia” – ograniczenie wyposażenia kuchennego do jednego mebla