Toalety i urządzenia sanitarne

Designerska toaleta do Twojej nowoczesnej łazienki – 8 nowoczesnych projektów

nowoczesna-toaleta-high-tech-czarna-lumen-avant-boca

Mania high-tech też to ma Designerska toaleta pod wpływem. Spójrz na te niesamowite, zaawansowane technologicznie toalety, które łączą w sobie estetykę i funkcjonalność.

 Designerska toaleta „Lumen Avant” firmy ROCA

designer-toaleta-high-tech-lumen-avant-roca

Z ponad 90-letnim doświadczeniem (łącznie z toaletami), specjaliści z  Roca zawsze opracowują innowacyjne projekty, co wyraźnie pokazuje ich nowa toaleta. Model „Lumen Avant” nie tylko pięknie prezentuje się dzięki eleganckiemu, nowoczesnemu wzornictwu, ale także łączy w sobie wygodę, styl i technologię. Nazywają to toaletą wellness. Dba również o higienę intymną, gdyż mieści w sobie toaletę i bidet w jednym. Posiada wiele dodatkowych funkcji, takich jak mycie i suszenie, podgrzewane siedzenia, samooczyszczanie, oszczędzanie energii, automatyczne spłukiwanie oraz panel sterowania LED do sterowania wszystkimi funkcjami toalety, a także temperaturą w pomieszczeniu i muzyką otoczenia. A lista jest długa.

Designerska toaleta Numi firmy Kohler

  Funkcja designerskiej pokrywy toalety Kohler Numi

                  aktywacja ruchu toalety Kohler Numi Pilot toaletowy Kohler Numi high tech

Nowa toaleta Numi od Palnik na węgiel drzewny obejmuje prostotę i styl, a także kilka ultranowoczesnych dodatków. Ten innowacyjny Designerska toaleta posiada pokrywę z aktywacją ruchu za pomocą czujnika. Kiedy wchodzisz do pokoju, pokrywa jest podnoszona. Cóż, to jest usługa! Możesz sterować wszystkimi funkcjami za pomocą panelu dotykowego – a jest ich wiele. Te Zaawansowana technologicznie toaleta jest wyposażony w podgrzewane siedzenia, wbudowany bidet oraz zintegrowaną suszarkę i oświetlenie wewnątrz. I tak, odtwarza muzykę! Wbudowane głośniki wypełniają pomieszczenie słodkimi tonami.

Monolit z Geberith

Ukryty projekt spłuczki Geberit Monolith

Spłuczka Geberit Monolith w kolorze miętowym

designerskie akcesoria sanitarne Geberit Monolith

Monolit jest najnowszy toaleta modułowa z Geberit, który nadał poważny styl temu prostemu projektowi hydraulicznemu. Spłuczka WC jest przez to ukryta za szklanym panelem nowoczesna toaleta zyskuje fajny wygląd. Szkło występuje w klasycznych łazienkowych kolorach czerni i bieli, a także w kolorze świeżej mięty. Elegancki i łatwy w instalacji!

SensoWash Starck3 firmy Duravit

Zaawansowany technologicznie pilot SensoWash Starck3 Duravit innowacyjny projekt toalety SensoWash Starck3 Duravit

nowoczesna toaleta SensoWash Starck3 Duravit

Renomowany projektant Philippe Starck ma z Duravit pracowaliśmy razem, aby SensoWash Starck 3 do zaprezentowania – nowa toaleta myjąca, która łączy w sobie współczesną estetykę, komfort, wygodę i czystość. Podgrzewane siedzenia wnoszą odrobinę luksusu do mało spektakularnej, użytkowej konieczności. Za pomocą pilota możesz sterować wieloma funkcjami fotelika – mycie tyłem, mycie Comfortwash, mycie Ladywash, suszarka na gorące powietrze, ogrzewanie fotela, a także funkcja pamięci dla różnych użytkowników.

 Regio Smart Toaleta od INAXdesignerska toaleta innowacyjny design INAX

zaawansowane technologicznie funkcje toalet INAX

Mycie toalety – to musi być najbrudniejsza, najbardziej znienawidzona praca domowa. Regio Smart Toilet firmy INAX sprząta, a także odtwarza ulubioną muzykę! Dostępny w kolorze białym i matowym czarnym, który Designerska toaleta jest wyposażony w najnowsze i najlepsze funkcje, w tym automatyczne siedzisko i pokrywę, technologię automatycznego spłukiwania, dezodorant i wbudowany bidet.

Projekt autorstwa Burgbad

designerska toaleta ukrywa zamkową wannę

designerska toaleta z pokrywką Burgbad

Łaźnia zamkowa oferuje najwyższy komfort i nowoczesny styl. Ta toaleta zamienia się w … cokolwiek widzisz! Pokrywka ukrywa toaletę, gdy nie jest używana. Wygląd jest nowoczesny i minimalistyczny.

 Toaleta Aqualet firmy New Linea ItaliaNowy designerski panel sterowania toaletą Linea

Nowy innowacyjny panel sterowania Linea

To stworzyło erę high-tech w higienie łazienkowej. Toaleta Aqualet od Nowa Linea Italia znajduje się na naszej liście nowoczesnych łazienek. Ten nowy Designerska toaleta łączy smukłą estetykę z zaawansowanymi technologicznie funkcjami, które sprawiają, że dobre samopoczucie jest luksusem w życiu codziennym. Element sterujący jest zintegrowany po stronie toalety.

Neorest 600 od TOTO designerska toaleta neorest 600 TOTO

Ta elegancka toaleta Neorest 600 by TOTO, robi wszystko za Ciebie… i nie ma cysterny. Dzięki czujnikom pokrywa otwiera się i zamyka automatycznie. Fotel ogrzewa się z regulacją temperatury. Technologia Cyclone zapewnia wydajne nawadnianie. Sterowanie bezprzewodowe można zainstalować w pobliżu na ścianie.

Toto Najbliższa 600 designerska toaleta usa