technologia

Pomysł na elektryczny rowerek biegowy dla dorosłych – innowacyjny Lopifit

pomysł na rowerek biegowy bruin-bergmeester-czerwony-tulipan-field-holland

Możesz bardzo lubić chodzić, ale czy wolisz szybko iść do przodu? Wtedy produkt, który chcielibyśmy Ci przedstawić, gwarantuje, że będzie dokładnie dla Ciebie. Jest oryginalny i zabawny Pomysł na wirnik, gdzie bieganie i jazda na rowerze są cudownie połączone. Model doskonale nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla starszych dzieci.

Pomysł na rowerek biegowy do codziennego życia i wypoczynku

pomysł na rower do biegania rodzina-zabawa-spacer-bieganie

Elektryczny silnik Quantum dla idei wirnika wspiera Cię również podczas biegania i czterokrotnie zwiększa normalną prędkość jazdy do normalnego roweru dzięki mocy 350 watów. Akumulator do kombinacji roweru biegowego pozwala przejechać do 44 km, zanim będzie trzeba go naładować.

Pomysł na wirnik z silnikiem elektrycznym

pomysł na rower balansowy komfort-wysoka jakość-materiały-sport

Bruin Bergmeester wpadł na ten pomysł na rowerek biegowy dla dorosłych. A jak wpadł na ten pomysł, można się domyślić po prostu patrząc na wirnik. Był na bieżni w swoim garażu, kiedy pomyślał, jak fajnie by było, gdyby mógł po niej biegać na świeżym powietrzu.

Pomysł na czerwono

rower-balansowy-pomysł-czerwony-kolor-nowoczesny-mobilny

Idea wirnika działa teraz na tej samej zasadzie. Stoisz na bieżni, która wprawia rower w ruch, gdy po nim chodzisz. Jeśli bieżnia zestawu rowerków biegowych zostanie przesunięta do tyłu, aktywowany zostanie czujnik, który z kolei wysyła sygnał do silnika. Wspomaga to Twoje ruchy biegowe, tak jak w przypadku bieżni.

Różne kolory

rower-balansowy-pomysł-rower-balansowy-długi-projekt-pomarańczowy-dzieci

Robisz coś dobrego dla swojego ciała, ale jednocześnie chronisz środowisko i robisz szybkie postępy. Do roweru przymocowany jest również hamulec. Jeśli ta opcja zostanie aktywowana, silnik zostanie natychmiast wyłączony, co sprawia, że ​​koncepcja wirnika jest bezpieczniejsza.

Pomysł z wirnikiem od początku okazał się sukcesem. Gdy tylko zabrał go ze sobą na zewnątrz, wszyscy byli zachwyceni. Lata pracy opłaciły się, ponieważ rowerek biegowy Lopifit jest obecnie sprzedawany na całym świecie.

Czarny wzór

bieganie rower-pomysł-czarny-lakier-bagaż-bagaż-bieżnia

Do realizacji idei wirnika wykonanego z wysokiej jakości materiałów i uczynienia wirnika urządzeniem stabilnym i długotrwałym. Mimo to firma posiada warsztat złożony z doświadczonych monterów, którzy są dostępni w razie problemów.

kolor pomarańczowy

wirnik-pomysł-silnik-elektryczny-pomarańczowy-przyjazny dla środowiska

Ponadto rowerek biegowy dla dorosłych dostępny jest w różnych kolorach. W ten sposób każdy może wybrać dla siebie odpowiedni projekt i otrzymać bardziej osobisty produkt. W ofercie 6 różnych kolorów, a dokładniej czerwony, czarny, biały, srebrny, pomarańczowy i niebieski.

bezpieczeństwo

rower-balansowy-pomysł-grupa-zajęcia-wakacje-piknik

Rower biegowy wyposażony jest również w lampki LED, które gwarantują bezpieczną bieganie nawet o zmierzchu i w szwach. Długość 2,3 metra, która została wybrana do pomysłu na rowerek biegowy i przewyższa długość zwykłego roweru, sprawia, że ​​bieganie na małej bieżni jest przyjemnym doświadczeniem.

Pomysł Bruina Bergmeestera

rower biegowy-pomysł-lopifit-biały-fitness-zdrowy

W idei roweru biegowego nie brakuje oczywiście bagażnika. Każdą torbę można wspaniale schować w drodze do pracy. W ten sposób można również wspaniale odbywać długie spacery lub wycieczki. Zaplanowałeś piknik? Nie ma problemu, po prostu zapakuj kosz piknikowy na bagażnik!

Technologia przyjazna dla środowiska

rower-balansowy-pomysł-wysokiej jakości-srebrny-design-walk-hobby

Pomysł na rowerek biegowy dla dorosłych to świetna alternatywa dla wolnego biegania, ale także dla często forsownej jazdy na rowerze. Jeśli nie masz siły na rower lub masz problemy z kolanami i nie umiesz jeździć na rowerze, masz możliwość wykorzystania tego wariantu jako świetnego zamiennika.

Koło Lopitech przez Bruina Bergmeestera.

Dostępne w Niemczech od lopifit-nord.