sypialnia

Zagłówek łóżka o oryginalnym kształcie – ekstrawagancki projekt Noctis

biały kolor sypialni ustawiony biały beżowy brązowy

A Zagłówek łóżka o ekstrawaganckim kształcie – tak można opisać super kreatywny projekt Noctis. Łóżko tapicerowane to modny i jednocześnie nowoczesny dodatek do wnętrza.

Pomysłowy projekt mebli: nowoczesny zagłówek łóżka od Noctis

załóż łóżko jasnobeżowy dywan z kołdrą

Wyobraź sobie, że masz sypialnię z przylegającą do niej łazienką. I możesz skoordynować wygląd dwóch pokoi! Temat jest jasny – natura. Oryginalną dekorację w łazience z kamieni rzecznych można uzyskać dzięki oryginalnemu projektowi łóżka włoskiej firmy Noctis być komplementowane. Z Zagłówek łóżka jest niezwykle kreatywny – a przy tym wygodny! Naśladuje kształt kamieni rzecznych. Ale nie musisz się martwić – zagłówek jest bardzo miękki i wyściełany syntetyczną skórą. Do wyboru jest kilka wariantów kolorystycznych – od ciemnych, bogatych odcieni brązu po minimalistyczną biel i delikatny fiolet. Każdy może znaleźć odpowiedni projekt. Dla maksymalnego efektu łóżko połączono z pościelą w naturalnych odcieniach. Kilka małych przejść w formie kamienia ponownie uzupełnia wygląd.

Zagłówek łóżka z naturalnym motywem – nowoczesny i wygodny

Lampka nocna ze sztucznej skóry z satynowej pościeli

Z Zagłówek łóżka włoska marka naprawdę zrobiła na nas wrażenie. Wygodne, oryginalne i inspirowane naturą – możesz odpocząć w miłej atmosferze. Owalny kształt poszczególnych tapicerek działa uspokajająco, a neutralna kolorystyka odpręża oczy. Producent od dawna znany jest w swoim rodzinnym kraju ze swoich kreatywnych projektów. Specjalizują się w produkcji wysokiej jakości i ergonomicznych łóżek. Każde łóżko nadaje pomieszczeniu inny charakter. Meble przeznaczone są dla młodych, ciekawych świata ludzi, którzy lubią życie w wielkim mieście i nigdy nie mają czasu na sen. Udane połączenie nowoczesnego minimalistycznego designu i naturalnych kształtów jest powodem, dla którego marka nie może się doczekać bycia tak popularną we Włoszech.

Białe łóżko o oryginalnej konstrukcji

wyściełane kamienie rzeczne w kształcie białego koloru brązowy materac

Ciekawe elementy przypominają kamienie rzeczne

Miękka tapicerka ładny detal łóżka

Brązowe łóżko tapicerowane skórą

Czekoladowo-brązowa kołdra

Sypialnia z ładnym projektem łóżka

stylowy salon producenta mebli do salonu