technologia

Mophie – mała ładowarka z interfejsem

Porównanie-rozmiarów-mophie-ładowarka-mobilna

Czy miałeś długo działającą baterię – to właściwie nie jest bateria, to całość? Ładowarka z mini objętością – tak małą, że można ją przenosić jako brelok. To Ładowarka nazywa się Mophie i jest specjalnie zaprojektowany dla iPoda i iPhone zaprojektowany. Posiada interfejs, który nawiązuje połączenie z innymi urządzeniami, a także port USB i lampkę kontrolną LED.

Mophie – mała ładowarka z interfejsem Lightning

mophie-side-frontal-picture-black-design

Mophie wprowadziła zaktualizowaną wersję swojego popularnego breloka, tym razem z interfejsem Lightning. Nowa, smukła i niezwykle mała ładowarka jest wyposażona w zintegrowane złącze Lightning oraz ma kompaktową i szybko ładującą się baterię o pojemności 1350 mAh, która zapewnia nawet o 50% więcej naładowania baterii. Nowa Ładowarka od Mophie zawiera również wskaźnik zasilania LED i poręczny brelok, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia.

Moc ładowarki Mophie

Ładowarka do kluczy mophie

Mophie może bardzo szybko naładować iPoda i iPhone’a w dowolnym miejscu. Jest to możliwe dzięki złączu Lightning. Urządzenie ma wbudowane złącze USB, więc nie potrzebujesz kabla.

Mophie ma 50 procent więcej mocy baterii, a ładowanie jest łatwe i nieprzerwane. Wskaźnik zasilania LED pokazuje aktualny stan baterii i poziom reżimu ładowania. Przycisk szybkiego zwalniania zapewnia szybki dostęp i pracę ze złączem Lightning. Złącze Flipper USB umożliwia korzystanie z Ładowarka w każdym kierunku.

Mophie to najlepsze rozwiązanie dla fanów iPhone’a, którzy są w ciągłym ruchu i nie mają czasu na ładowanie baterii w domu.

Mophie – ładowarka akumulatorów o dużej mocy 

mophie-power-device-brelok-czarny

Mophie ma dużą ładowność w małej objętości

mophie-ładowarka-bateria-bit-klawisz-podświetlenie

 Bateria 1350 mAh umożliwia dłuższe korzystanie z telefonu komórkowego w podróży

mophie-zamknięta-naczepa-do-ładowarek-akumulatorów

Wskaźnik zasilania działa dzięki bocznej lampce LED

mophie-urządzenie-ładowanie-baterii-brelok-klucz

Połączenie USB, które jest elastyczne i elastyczne 

mophie-flash-light-device-ładowanie-baterii