technologia

Kup połowę roweru – wyjątkowa praca Kolelinia to oszczędność miejsca

 kup półoryginalną konstrukcję dwa mniejsze koła

Połowa tego rower kupić sprawia, że ​​mobilność w mieście znów staje się bardziej interesująca. Jest to próba przedefiniowania rodzaju mobilności w mieście i zaoferowania kompaktowego środka poruszania się.

Zakup połowy roweru zapewnia kompaktową zabawę

kup rower z drewnianą podstawą jedno koło duże

Dużą rolę w projekcie odegrało doświadczenie użytkownika. Łatwe w użyciu pedały sprawiają, że półrower jest przyjemnym i szybkim sposobem poruszania się. Platforma oferuje innowacyjną pozycję dla rowerzysty, w której stoi wyprostowany i wyżej niż przy zwykłym rowerze. Półrower (po niemiecku „Das pół roweru ”) z Kolelini jest na tyle mały, że można go przewieźć komunikacją miejską i wystarczająco kompaktowy, by zmieścić się w windach i innych miejscach zbyt małych dla roweru. Połowa tego Kup rower oszczędza dużo miejsca. Jego niska waga umożliwia również wnoszenie połowy roweru po schodach.

Kup ręcznie robiony półrower – to całkiem praktyczne

kup pedał projektanta rowerów kompaktowy oszczędzaj miejsce

Połowa roweru jest wykonana ręcznie i składa się z wysokiej jakości materiałów i komponentów, takich jak rama wykonana z lekkiego, wycinanego laserowo aluminium. Posiada również złożoną i powlekaną kierownicę wykonaną ze sklejki. Sterujesz w żądanym kierunku, po prostu przenosząc własną wagę. Półrower Kolelinia jest wystarczająco kompaktowy, aby zmieścić się w windzie i wystarczająco lekki, aby można go było wnosić po schodach. Jazda w wyprostowanej pozycji zapewnia kierowcy zarówno lepszą widoczność, jak i lepszą kontrolę. Połowa tego Kup rower – Zakład Kolelinia idealnie nadaje się do pokonywania krótkich dystansów, a dzięki swojej zwartej budowie może być przewożony na dłuższe dystanse komunikacją miejską.

pół roweru oszczędza miejsce mały kompaktowy pedał

pół rower pół rower wysokiej jakości materiały oszczędzają miejsce

model łatwy do wspinania się po schodach jakość komponentu człowieka  kup rower kierownica ze sklejki aluminiowej transport drogowy

człowiek pół model pomysły projektowe kreatywne oszczędzanie