technologia

Modele łodzi Riva drewniane zabawki od madeindreams

Łodzie zabawkowe Riva

Modele łodzi Riva są produkowane jako zabawki przez madeindreams na zlecenie Riva. Zdjęcia dzięki uprzejmości fot. © michele radice fossati. Zainspiruj się tymi miniaturowymi drewnianymi łodziami. Spójrz!

Reedycja modeli łodzi Riva słynnych gigantów w historii

Stosowane są części do malowania na bazie wody

Modele łodzi Riva zostały zaprojektowane dla znanej firmy stoczniowej Riva jako mini łodzie wykonane z drewna przez madeindreams. W kolekcji znajduje się pięć celebrytów riva: dwie kultowe łodzie motorowe – ariston i aquarama, dwa bardziej współczesne modele – aquariva i rivarama oraz jedyny model transportera kołowego, jaki kiedykolwiek powstał w tej formie – riva truck. Ten ostatni transportuje piękne olbrzymy łodzi w historii przez krajobraz.

Modele łodzi Riva z Włoch

części-łodzi-można-wymienić

Każdy model łodzi Riva jest wytwarzany ręcznie we Włoszech. Stosowanie jakiegokolwiek kleju lub artykułu mocującego jest pomijane podczas produkcji i gwarantowana jest brak jakichkolwiek innych substancji chemicznych. Marka Riva wykorzystuje wybrane gatunki drewna nie tylko do produkcji modeli łodzi, ale także do budowy łodzi motorowych naturalnej wielkości, a mianowicie mahoniu afrykańskiego, jesionu i klonu włoskiego.

 Każda łódź składa się z części, które są wymienne między modelami

Szczegółowy model łodzi Riva design

Jest to idealna zabawka dla każdego dziecka powyżej 3 roku życia, które interesują się łódkami i innymi ciężarówkami transportowymi. Wymienne części zapewniają dodatkową przyjemność, ponieważ wspierają zdolności motoryczne Twojego dziecka, jak małe puzzle. Przyjazna i sprawdzona jakość zapewnia bezpieczną zabawę dzieci i ich rodziców.

Do polerowania użyto farby na bazie wody

Model łodzi Riva design zabawka

Każdy model jest wykonany ręcznie z dużą dbałością o szczegóły

ręcznie robione elementy elementów

Zabawki są dostarczane w stanie zdemontowanym i towarzyszy im mała książeczka, w której zapisana jest historia każdej pojedynczej łodzi

Opowieść dla wszystkich-bood-i-the-making

W kolekcji znajdują się cztery modele łodzi – aquarama, ariston, aquariva i rivarama oraz ciężarówka

pięć-łódek-i-ciężarówka

 Wszystkie zdjęcia za pośrednictwem: michele radice

Projektant: madeindreams