technologia

Designerska stacja ładowania telefonów komórkowych – 12 świetnych modeli dla Twoich urządzeń

stacja ładująca telefon komórkowy iboat biały metalowy połysk iphone wall idea

ten Stacja ładująca telefon komórkowy to coś, czego właściciel smartfona nie powinien zabraknąć. Jeśli oferuje to również połączenia dla kilku urządzeń jednocześnie, ładowanie i synchronizacja są znacznie uproszczone. Chcielibyśmy przedstawić Ci kilka designerskich stacji ładowania telefonów komórkowych, które mogą Ci się przydać. Dostępne są modele z różnych przedziałów cenowych, więc masz gwarancję, że znajdziesz odpowiedni.

Stacja ładowania telefonu komórkowego All-Dock

stacja ładująca do telefonów komórkowych wszystkie stacje dokujące w kolorze białym orzechowym

Ta atrakcyjna stacja ładowania telefonów komórkowych jest dostępna w eleganckim kolorze białym lub orzechowym i jest dostępna dla różnych urządzeń, w tym iPhone, iPad, Android, Apple, Samsung, Sony, HTC, Kindle, Nokia i Huawei. Wersja podstawowa jest dostępna w niskiej cenie 39 dolarów, podczas gdy w pełni funkcjonalny model w kolorze orzecha jest dostępny w cenie 149 dolarów.

Stacja ładująca telefon komórkowy z ogniwami słonecznymi Electree

stacja ładowania telefonu komórkowego electree solar bonsai design półka drewniana

Stacja ładowania telefonów komórkowych Electree jest szczególnie interesująca, ponieważ została zainspirowana naturą. Projektantka Vivien Muller wykorzystała zasadę fotosyntezy i wyprodukowała ładowarkę, która ładuje telefon komórkowy energią słoneczną. Do tego dochodzi atrakcyjny wygląd w postaci drzewka, które przypomina bonsai. Ładowanie działa w następujący sposób. Wbudowana bateria jest ładowana światłem słonecznym, co zajmuje około 36 godzin. Telefon komórkowy można następnie podłączyć i przenieść energię w ciągu kilku godzin. Stacja ładowania telefonu komórkowego jest kompatybilna z różnymi urządzeniami USB. Praktyczna biżuteria jest dostępna za 426 USD.

Stacja dokująca szpuli do telefonu komórkowego

stacja ładująca szpula telefonu komórkowego dąb wełna merino metal elegancki

Ten atrakcyjny wzór doskonale sprawdzi się również jako dekoracja nowoczesnego wnętrza. Stacja ładująca telefon komórkowy wykonana jest z dębu, wełny merynosów i metalu. Nadaje się do iPhone’a 6, 6 Plus, 5, 5s, 5c, iPada Mini i iPoda touch piątej generacji. Biżuterię można kupić za 65.

Stacja ładująca Grovemade

stacja ładująca telefon komórkowy grovemade stalowy klonowy prosty smartfon

Duża waga tej stacji ładującej do telefonów komórkowych wynika ze stali użytej do jej produkcji. Oznacza to, że stacja jest szczególnie stabilna. Drewno klonowe jest ręcznie szlifowane i obrabiane. Stacja jest kompatybilna z iPhone 5, 6 i 6 Plus.

Oryginalna stacja ładująca Wood’d

stacja ładująca telefon komórkowy drewniany głośnik zintegrowana konstrukcja siatki elegancka

Drewno bukowe tworzy atrakcyjną stację do ładowania telefonów komórkowych z wbudowanymi głośnikami. Konstrukcja siatki nadaje stacji szczególnie ciekawy wygląd. Model jest produkowany we Włoszech i pasuje do iPhone’a 5, 5s i 5c.

Stacja ładująca Converge firmy Quirky

stacja ładująca telefon komórkowy zbiega się z dziwacznym, nowoczesnym, białym aparatem

Ta stacja ładowania telefonów komórkowych ma bardzo nowoczesny design. Nazywa się Converge i jest dziełem Quirky’ego. Wspornik ma zakrzywiony kształt, który może pomieścić wiele urządzeń. Kable można wygodnie podłączyć do smartfona, tabletu lub innego urządzenia przez gniazdo.

Hawthorne autorstwa Brandona Leedy

stacja ładująca telefon komórkowy hawthorne drewniana podłoga komora na tablet dokowanie smartfona

Jeśli szukasz bardziej eleganckiego modelu, który pasuje do Twojego klasycznego biurka, to Hawthorne jest bez wątpienia właśnie dla Ciebie. Ten kawałek został wykonany przez Brandona Leedy’ego. Stacja ładowania telefonów komórkowych jest wykonana z drewna i posiada dwie podłogi, na których można przechowywać różne urządzenia. Jest nawet miejsce na tablet.

Bezprzewodowa stacja ładująca Powermat

stacja ładująca telefon komórkowy powermat bezprzewodowy pomysł nowoczesny czarny design dokowania

Czy masz dość wielu kabli, które gromadzą się we wszystkich urządzeniach w domu i które po prostu wyglądają brzydko? Nigdy więcej! Stacja ładowania telefonów komórkowych Powermat ładuje smartfon bez żadnych kabli. W tym celu po prostu umieszcza się go na planszy. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby rozpocząć.

Drewniany lokaj

stacja ładująca poręczna drewno lokaja jasne ciemne okno zegara

Ta elegancka stacja ładująca do telefonu komórkowego jest mocowana do ściany i ma atrakcyjny wygląd, wykonana z jasnego drewna i listwy z ciemnego drewna, którą można przesuwać. W ten sposób zawsze możesz śledzić czas lub kto właśnie do Ciebie napisał, nawet podczas ładowania.

Mini stacja dokująca do telefonu komórkowego

stacja ładująca telefon komórkowy minidock gniazdo pomysł urządzenia tapblet ipod

Ta stacja ładowania telefonu komórkowego, która jest odpowiednia dla iPhone’a i innych produktów Apple, zajmuje szczególnie mało miejsca. Ładowarka podłączana jest bezpośrednio do gniazdka i służy jako podstawka pod urządzenia. Nie zajmuje cennej przestrzeni na i tak już wąskim biurku.

Skomponuj na telefon komórkowy i zegarek

stacja ładująca do telefonu komórkowego skomponowany materiał z korka orzechowego elegancka przestrzeń do przechowywania zegar okulary

Stacja ładująca Composure ma małe powierzchnie do przechowywania, które są zaprojektowane tak, aby były antypoślizgowe. Do tego celu wykorzystano korek. Reszta stacji również wykonana jest z naturalnego materiału, czyli eleganckiego drewna w ciemnym kolorze.