jadalnia

Stół do jadalni z litego drewna – 8 modeli firmy Schulte Design

Stół z litego drewna scala meble białe krzesła ława

Obecnie jest Stół z litego drewna wyraźnie zwrócone – dzięki nowemu designowi i większej ilości miejsc do siedzenia, tworzy przytulną atmosferę w domu i zapewnia, że ​​zawsze możesz zaoferować swoim gościom miejsce do siedzenia. Te stoły z litego drewna od Schulte Design są doskonałym przykładem nowoczesnego wzornictwa mebli. Na pewno znajdziesz swój ulubiony mebel wśród tych świeżych i stylowych kombinacji stołów z litego drewna i dopasowanych krzeseł.

Stół do jadalni z litego drewna “Auris”

stół do jadalni z litego drewna auris z ciemnego drewna metalowa noga szlachetna

Ten stół do jadalni z litego drewna składa się z ciemnego blatu i dwóch eleganckich nóg z błyszczącego metalu. Przyciąga wzrok w jadalni lub jadalni!

Stół do jadalni „Calum” z litego drewna

stół do jadalni z litego drewna owalny wzór ciemnego drewna calum rozkładany

Jeśli lubisz owalne stoły, ten model stołu do jadalni z litego drewna jest właśnie dla Ciebie. Stół do jadalni Calum jest również dostępny w wersji prostokątnej i okrągłej, jak zobaczysz poniżej.

Stół do jadalni „Pavos”

Podstawa stołu z litego drewna pavos ławki meble do jadalni

Stół do jadalni Pavos z litego drewna zachwyca jasnym drewnem i nowoczesnym kształtem. Blat stołu jest na czymś w rodzaju podstawy, a połowa blatu wydaje się unosić. Ponadto płytkę można regulować na różne sposoby.

Stół do jadalni Pavos z różnymi ustawieniami wysokości

stół z litego drewna pavos model nowoczesny blat

Tutaj możesz zobaczyć, jak możesz podnieść część blatu. W ten sposób można go wykorzystać w kuchni do przygotowywania posiłków. Naprawdę praktyczny stół do jadalni z litego drewna.

Lite drewno do nowoczesnego wnętrza

nowoczesny stół do jadalni

Stół Adora 09 ma dramatyczny kolor, aby stać się centralnym meblem w Twojej jadalni. A jak widać na zdjęciach, ten jest ultranowoczesny Stół z litego drewna w połączeniu z dopasowanymi ławkami, aby klienci mogli sami zaprojektować idealną jadalnię. Tym bardziej – na krawędzi stołu zamontowano specjalną półkę, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca na kominek.

Stół z litego drewna – model Calum

jadalnia z ciemnym stołem z litego drewna

Inne modele, które z pewnością pokochasz, to rozkładany stół Calum w ciemnym kolorze, który wsparty jest na solidnej konstrukcji ze stali nierdzewnej. Stół można przedłużyć od 50cm do 130cm. I ostatni model, który przykuł naszą uwagę – stół Mando wygląda wytwornie i jest idealny dla dużych rodzin. Z Stół z litego drewna, że potrzebujesz … od Projekt Schulte.

 Stół rozkładany do salonu

Stół rozkładany o nowoczesnej konstrukcji

Okrągły stół do nowoczesnych mebli

Stół do jadalni – rozkładany, idealny do małych pomieszczeń

Meble do salonu z litego drewna

Detal z rozkładanego stołu

nowoczesny rozkładany stół z litego drewna

Drewniany stół z kominkiem

Tabele od Projekt Schulte