Tarasy

Projektowanie ogrodu przyjaznego rodzinie – wskazówki dotyczące samodzielnego budowania

Przyjazny rodzinie ogród-projektowanie-roślin-uprawianie-rekreacja-zajęcia

Jeśli chcesz przytulnego miejsca dla całej rodziny? Zaprojektuj ogród musisz rozsądnie podzielić dostępną przestrzeń. Funkcjonalność jest priorytetem, ale poszczególne elementy są ze sobą połączone w taki sposób, że powstaje piękny ogród.

Projektowanie ogrodu przyjaznego rodzinie – porady i wskazówki

Ogród przyjazny rodzinie - projekt - taras na dachu - żagle - leżaki - ochrona prywatności

Poszczególne elementy przekształciły zwykły taras na dachu w wielofunkcyjną przestrzeń, z której może korzystać cała rodzina. Na przykład jadalnia z kominkiem, otwarta kuchnia z małym barkiem i lodówką, a nawet piec do pizzy stają się prawdziwymi atrakcjami w projekcie.

Stwórz rodzinny ogród – jadalnię

Ogród przyjazny rodzinie - projekt - stół ogrodowy - jadalnia - podwórko - ogród z tyłu

Właściciele tego ogrodu w Kalifornii chcieli mieć fajny, organiczny i elegancki projekt ogrodu. Tarasowi nadano zupełnie nowy wygląd za pomocą kamiennych płytek i drewnianej pergoli. Przestrzeń wystarczy na duży stół jadalny i mnóstwo krzeseł do rodzinnego ogrodu. Jeśli masz przyjazny rodzinie ogród musisz uwzględnić wystarczającą ilość miejsc do siedzenia i plac zabaw dla dzieci?.

Przyjazna rodzinom strefa rozrywki w ogrodzie

Metalowe meble ogrodowe bez kominka

Przestronne patio oferuje dużą część wypoczynkową dla każdego członka rodziny. Mnóstwo kolorowych poduszek i przytulne oświetlenie tworzą domową atmosferę i obiecują wiele przyjemnych letnich wieczorów ogród przyjazny rodzinie. Meble ogrodowe są zestawione w taki sposób, że zaprojektowano wydzielone przestrzenie. Fontanna wodna zapewnia relaks dla zmysłów.

Zewnętrzny krajobraz z kominkiem

marmurowy blat kuchenny z otwartą kuchnią

Masywny kominek, pokryty naturalnym kamieniem, tworzy idealne miejsce spotkań dla rodziny, aby po długim dniu mogli się zrelaksować i porozmawiać – idealny dodatek do ogród przyjazny rodzinie Ciekawe akcenty rustykalne zamieniają kominek z funkcjonalnej części wystroju ogrodu w swoistą dekorację.

Wspaniałe oświetlenie

Pomysły na oświetlenie ogrodowe latarni

Szklane lampiony po zachodzie słońca rozpraszają miękkie światło w zewnętrznych kuchniach. Stanowią piękne i romantyczne dekoracje do każdego ogrodu.

Sprytny podział pomieszczeń w ogrodzie

zajmujące mało miejsca meble ogrodowe miejsce do siedzenia

Ten ogród miał nietypowy kształt – trójkąt – dwa z nich zajmuje duża kuchnia na świeżym powietrzu. Kompaktowy drążek z granitowym blatem umieszczony jest na wysokości stołu. Kuchnia jest dwa kroki od tarasu – kolejny trik, aby jak najefektywniej wykorzystać przestrzeń.

Ustaw pokój zabaw w ogrodzie

Konfiguracja stołu bilardowego w pokoju gier

Pawilon zamieniono na pokój zabaw – odporny na warunki atmosferyczne stół billartowy i leżanka zostały wizualnie oddzielone od reszty domu zasłonami ogród przyjazny rodzinie odcięta.

Wyjątkowe lampy i drzwi w stylu retro

Romantyczny projekt retro drzwi ogrodowych

Aby ogród i taras ogrodowy wyglądał przytulnie i zachęcająco, właściciele postanowili połączyć drzwi w stylu retro z dopasowanymi lampami.

Dekoracyjne oświetlenie ogrodowe

Dekoracja świateł ogrodowych

Dekoracja na stole

Dekoracja lampy ogrodowej w stylu śródziemnomorskim

Przytulne meble ogrodowe

przytulne drewniane meble w kolorze l poduszki

Kominek z dekoracją

Śródziemnomorskie gwiazdki dekoracyjne

Kominek na patio

Ogród kominkowy w stylu retro

Pomysły na projektowanie patio ogrodowego

zaprojektuj duże pomysły na porady ogrodowe

duża jadalnia tarasowo-ogrodowa