Tarasy

Miejsce do siedzenia w ogrodzie: 5 nowoczesnych zestawów mebli ogrodowych

Grupa do siedzenia-ogród-salon-zestawy-rattan-nowoczesny

Nowoczesne przestrzenie zewnętrzne są często naturalnym przedłużeniem przestrzeni życiowej od wewnętrznej, zarówno pod względem estetyki, jak i jakości. Zaprojektowanie pięknego salonu na świeżym powietrzu przy basenie lub eleganckiej jadalni pod piękną pergolą to znacznie więcej niż kwestia praktyczności. U nas możesz teraz zobaczyć po mistrzowsku udane połączenie estetyki, trwałości i komfortu. To kolekcja mebli ogrodowych, która może znacząco podnieść atrakcyjność Twojego ogrodu lub własnego tarasu. Możemy Ci to z góry obiecać! Te wspaniałe pomysły na Kącik do siedzenia w ogrodzie pochodzą z Anima Domus i każda z nich ma swój urok.

Grupa do siedzenia w ogrodzie – wypoczynkowe meble ogrodowe

Grupa do siedzenia-ogród-salon-meble ogrodowe-taras-szary-rattan

Te meble ogrodowe są odporne na warunki atmosferyczne i nadal można z nich korzystać pomimo złej lub zbyt gorącej pogody w Twoim regionie. Są równie eleganckie, jak meble, których używasz we wnętrzach. Wszechstronne i modne – Twoje meble ogrodowe będą wyglądać tak samo przez lata!

Grupa do siedzenia w ogrodzie – seria mebli ogrodowych Diamant

Grupa do siedzenia-ogród-salon-meble-sofa-fotel-rattan-stolik kawowy

Jeśli szukasz kompleksowego zestawu mebli ogrodowych, możemy polecić jedno: serię Diamant! Znajdziesz tu sofy wypoczynkowe, krzesła z wysokimi i niskimi oparciami, taborety, a nawet krzesła do jadalni, więc wspaniała seria Diamant oferuje idealne rozwiązanie na zewnątrz! Wykonane ręcznie przez Cane-Line i wyposażone w specjalną piankową wyściółkę, możesz mieć pewność, że Twoje meble ogrodowe są łatwe w pielęgnacji i całkowicie odporne na warunki atmosferyczne.

Grupa do siedzenia w ogrodzie – meble ogrodowe o współczesnym designie

Część wypoczynkowa-ogród-zielona-tapicerka-sofa-stoliki-kawy

Projekt jest prosty i bezpretensjonalny, a każdy mebel z tej kolekcji z łatwością uzupełni współczesne wnętrze salonu lub jadalni. Fotel z wysokim oparciem jest tutaj gwiazdą i natychmiast stanie się centralnym punktem Twojego ogrodu.

Kącik do siedzenia w ogrodzie – Wyluzowany Babilon!

Siedzisko-grupowe-ogrodowe-nowoczesne-funkcjonalne-meble ogrodowe

Seria mebli ogrodowych Babylon wykonana jest z włókien syntetycznych, ale wygląda jak naturalne włókna rattanowe, co nadaje meblom wyjątkową estetykę. Dzięki cylindrycznej podstawie, zaokrąglonym rogom i „organicznemu wyglądowi”, seria Babylon wydaje się łączyć to, co najlepsze z obu światów. Kolekcja firmy Varaschin obejmuje niskie stoliki, taboret, sofę i krzesła, które tworzą zrelaksowaną, elegancką atmosferę.

Kącik do siedzenia w ogrodzie – Avalon Lounger & Krzesła

Grupa do siedzenia-ogród-salon-meble-rattan-ogród zimowy

Oto kolejna zachwycająca kolekcja mebli ogrodowych, która Cię oczaruje! Dzięki smukłej ramie i misternemu, ręcznie tkanemu korpusowi z włókien, seria Avalon zapewnia kontrast strukturalny i mnóstwo współczesnego stylu. Zestaw mebli ogrodowych Avalon można bez problemu stosować również w pomieszczeniach, a jego lekka konstrukcja umożliwia przenoszenie mebli. Biała, odporna na warunki atmosferyczne tapicerka stanowi ładny kontrast z ciemną ramą, a smukłe stalowe nogi dodają krzesłu nowego uroku.

Miejsce do siedzenia w ogrodzie – abstrakcyjne i kolorowe

Grupa do siedzenia-ogród-kolorowe-krzesła-plastikowe-nowoczesne

Jeśli widziałeś już krzesło Bubble Club Philippe’a Starcka, to krzesło ogrodowe TOY nie będzie dla ciebie zaskoczeniem. Celowo abstrakcyjna i minimalistycznie zaprojektowana w swojej formie, wnosi zabawny i kolorowy charakter do salonu na świeżym powietrzu. Krzesło jest wykonane z polipropylenowego monobloku i jest absolutnym korkiem na pokaz, bez względu na to, gdzie je postawisz. Krzesło TOY to zabawny minimalizm, a krzesło DIVINE zapewnia odrobinę wszechstronności. Jest to połączenie zarówno jako stołek i/lub jako nieformalne siedzisko, ale również stanowi piękny, dekoracyjny mebel.

Stylowe meble ogrodowe do jadalni na tarasie

Siedzisko-meble ogrodowe-odporne-rattanowe

Krzesła tapicerowane oraz długi drewniany i metalowy stół ogrodowy

Grupa do siedzenia-ogród-jadalnia-krzesła-metalowy stół ogrodowy

Oszczędzająca miejsce alternatywa – mały stół ogrodowy i dwa krzesła

Siedzisko-meble-ogrodowe-zestawy-czarno-białe-nowoczesne-pomysły

Krzesło ze stołkiem do ogrodu

Grupa do siedzenia-ogród-krzesło-stołek-tapicerka-siedzisko-poduszka

Grupa siedziska-ogrodowe-krzesła-tapicerka-stół jadalny-metal

Grupa do siedzenia-ogród-marokański-worek fasoli-stół-biały

Meble pochodzą z Anima Domus