sypialnia

Sypialnia z kącikiem zabaw dla dzieci Ruetemple

sypialnia-miejsce zabaw-skośny dach-okno-skrzynka na kwiaty-siatka-ochrona

Domy wakacyjne są zwykle mniejsze i bardziej zwarte oraz oferują mniej miejsca niż domy mieszkalne. Z tego powodu wymagane są tam praktyczne i oszczędzające miejsce rozwiązania, aby Twój pobyt podczas wakacji był jak najbardziej komfortowy. Chcielibyśmy zaproponować Państwu szczególnie ciekawy pomysł na Sypialnia z placem zabaw wyobraź sobie, że nie tylko zapewnia rodzicom niezbędny komfort, ale także gwarantuje wystarczająco dużo zabawy dla dzieci. W ten sposób maluchy nie będą się nudzić nawet w regenerujące dni.

Sypialnia z placem zabaw przy Ruetemple

sypialnia z kącikiem zabaw domek-projekt-obiekt-ruetemple

Oryginalna sypialnia z miejscem do zabawy to projekt Ruetemple. Znajduje się w domku letniskowym pod Moskwą, który z kolei należy do pięcioosobowej rodziny. Firma wykorzystała wysokość pomieszczenia do zaprojektowania go tak, aby praktycznie wykorzystać każdą wolną przestrzeń.

Sypialnia z kącikiem zabaw dla rodziców i dzieci

sypialnia z kącikiem zabaw kącik sypialny-cokół-sypialnia-projekt

Sami rodzice wyrazili życzenie takiej sypialni, która powinna zapewniać wystarczający komfort do spania, ale jednocześnie służyć dzieciom do zabawy, aby w ten sposób powoli budzić rodziców. Życzenie, które naszym zdaniem bez wątpienia spełniło się dzięki tej sypialni z kącikiem zabaw.

Przytulny salon

sypialnia z kącikiem zabaw domek letniskowy-projektowanie-wnetrz-zabawa-dzieci-rodzice

Niezwykle oryginalna jest część sypialna w sypialni z kącikiem zabaw. Jest to materac i inne poduszki zintegrowane w postumencie. Rezultatem jest duża część wypoczynkowa, która nie tylko nadaje się do spania lub drzemki, ale jest również przytulną strefą telewizyjną lub relaksacyjną.

Oglądaj telewizję i zrelaksuj się

sypialnia-kącik do zabawy-kącik do czytania-materac-skóra-poduszki-projekt moskwy

Rzeczywisty obszar gry znajduje się na wyższych poziomach. Na pierwszy poziom prowadzą drewniane schody. Jest mata do zabawy, na której dzieci mogą nie tylko bawić się, ale także odpoczywać czy czytać. Poduszki znacząco podnoszą komfort w sypialni z kącikiem zabaw.

Siatki bezpieczeństwa

sypialnia-strefa-zabawy-schody-drewno-jasne-dzieci-pomysł-projekt

Zamiast poręczy rozciągnięto siatki chroniące dzieci przed upadkiem. Dzięki temu dzieci mogą bawić się dziko w sypialni z placem zabaw bez obaw rodziców.

Dużo naturalnego światła

sypialnia-strefa zabaw-świetlik-światło-naturalny-skandynawski-flair

Z kolei świetliki w pochyłym dachu zapewniają dużo naturalnego światła. Tuż pod pierwszym poziomem znajduje się zabudowana szafa dla rodziców z dużymi lustrami. Sypialnia z miejscem do zabawy oferuje również wystarczającą ilość miejsca do przechowywania, do czego służy pochyła ściana.

Wbudowana półka

sypialnia-zabawa-telewizor-do-półki-dekoracja-rośliny

Sypialnia z kącikiem zabaw oferuje również kilka dodatków dla rodziców. Oprócz wygodnego łóżka i szafy znajduje się również wbudowana półka. Służy do zakładania roślin. Ale ozdoby czy książki też radzą sobie bardzo dobrze.

Elastyczne sieci dla dzieci

sypialnia-kącik zabaw-komfort-salon-szara-tapicerka-skośny dach-pomysł-oszczędność miejsca

W sypialni z kącikiem zabaw dzieci mogą się naprawdę wyszaleć. Sieci służą nie tylko do ochrony. Można też cudownie na nią wskoczyć, przy czym dobre mocowanie gwarantuje pełną ochronę. Możesz też uciąć sobie krótką drzemkę.

Sypialnia z kącikiem zabaw – mała budka

sypialnia-kącik-zabawa-siatka-zabawa-inspiracja-obiekt-przyjazny dla dzieci

Z pierwszego poziomu w sypialni z kącikiem zabaw kolejne schody prowadzą na ostatni. Znajduje się tam mała kryjówka w kształcie domu. To praktyczne rekolekcje, w których można nie tylko pobawić się, ale także odpocząć.

Stół do gier

sypialnia-kącik-zabawa-chowanka-poddasze-wygląd-stolik do zabawy

W tej kryjówce w sypialni z placem zabaw znajduje się również stół do gry. Nadaje się nie tylko do grania. Rękodzieło i malowanie też są w ten sposób znacznie przyjemniejsze.

Praktyczny projekt sypialni

sypialnia-strefa zabaw-plan piętra-projekt-poziom-projekt wnętrz

Tutaj możesz zobaczyć projekt sypialni z kącikiem zabaw na etapie planowania. Po raz kolejny staje się jasne, jak wspaniale wykorzystana jest cała przestrzeń. Sypialnia to pomysł, który warto zastosować w każdym pomieszczeniu.

Zaprojektowane przez Ruetemple.