sypialnia

Jak zaprojektować pokój dziecka – znajdź pomysły i inspiracje, część 1

Znajdź pomysły i inspiracje

nowoczesny-obiekt-dziecko

Uwielbiam dekorować dziecięce pokoje. To bardzo ciekawe i zabawne. Chociaż od razu przychodzi mi do głowy, że pokój dziewczynek musi być różowy, a pokoje chłopców niebieski, istnieje wiele innych możliwości zaprojektowania pokoju dziecięcego.

fascynujący obiekt ze zdjęciami dziecka na ścianie

Fascynujące-meble-dziecko-zdjęcia

W każdym razie unikaj wszystkiego, co wspólne Pokój dziecięcy! Stwórz coś wyjątkowego! Chcesz dowiedzieć się, jak urządzić pokój dziecka? Po pierwsze, jest to miejsce, w którym rozwija się osobowość dziecka, miejsce, które bardzo dobrze mówi samo za siebie. Choć kolory w pokoju dziecka muszą być z tej samej palety kolorów co w domu, mogą być też zupełnie inne.

ciekawa dekoracja ścienna w pokoju dziecka

ciekawa-dekoracja-ściana-pokój-dziecka

Jeśli chcesz neutralnych tonów dla Pokój dziecięcy Jeśli wolisz, możesz upewnić się, że są niebieskie dla twojego syna i czerwone dla twojej córki. Wybór koloru ściany to bardzo ważny punkt, więc nie bój się, że ktoś Cię skrytykuje. Istnieje wiele źródeł, w których można znaleźć inspiracje i pomysły na udekorowanie pokoju dziecinnego, tutaj możesz zobaczyć niektóre z nich.

klasyczny design w pokoju malucha

baby-boy-classic-pokój

Zdjęcia mogą nadać temu ton Pokój dziecięcy ustawić. Zacznij od ulubionych zdjęć, jasnych plakatów i pomysłowych obrazów namalowanych akwarelą. Nie należy po prostu trzymać się motywu z dzieciństwa, ponieważ jest to pokój malucha. Nie! Kopie klasycznych obrazów Moneta i Degasa mogą być również punktem wyjścia dla całego wystroju wnętrza.

 bajeczny różowy wzór dla dziewczynek

baby-girl-bajeczny-różowy-design

Każde dziecko uwielbia przebywać w pokoju malucha, który odzwierciedla jego zainteresowania. Lalki, piraci i samoloty to idealny temat dla Twojego dziecka. Wprowadź te motywy do dekoracji – pomaluj sufit tak, jakby unosiły się tam chmury, połóż lampę z samolotem lub umieść ją na specjalnej półce. (Żywe owady lepiej nie myśleć!) Musi być dużo półek i pustej przestrzeni na ścianach – samo dziecko je wypełni.

dziecko-dziewczynka-imponujące-umeblowanie

czerwony pokój malucha z tatuażami ściennymi

czerwone-naklejki-do-pokoju-malucha

cudowny pokój malucha w kolorze różowym

wspaniały-mały-przedszkole-różowy

kolorowy wystrój pokoju dziecięcego

kolorowe-umeblowanie-pokoju-dziecięcego

wspaniały projekt pokoju dla dziecka

sexy-projektowanie-pokoju-dziecko  lekki-wypełniony-mały-dziecięcy-dekoracja-ściana-jasna

Pokój malucha o tematyce morskiej

motyw morski w pokoju malucha

luksusowy-pokój-malucha-chmura-sufit

Zaprojektuj pokoje dziecięce z kreatywnymi pomysłami na dekorację