Sylwester

Krakersy Tinker na Sylwestra – Prosty przewodnik

Świąteczny krakers majsterkować sylwestrowy bankiet udekorować zabawną serwetkę jemiołą

Zapewne znasz popularne krakersy, które są wypełnione różnymi drobnymi upominkami, przynajmniej z filmów. Ale czy kiedykolwiek złamałeś jeden? Jeśli nie, ale masz na to ochotę, możesz skorzystać z okazji tego sylwestra i zrobić krakersy dla wszystkich obecnych. Przygotowaliśmy dla Ciebie świetne instrukcje, które sprawią, że projekt będzie dziecinnie prosty. Zacznij jak najszybciej Krakersy Tinker na Sylwestra bo do festiwalu pozostało niewiele czasu.

Krakersy Tinker na Sylwestra – Materiały

Krakersy Tinker na materiały sylwestrowe aluminiowa forma do pieczenia klej do paznokci lakier do pękania sznurka

– arkusz papieru formatu A4

– Jednorazowa aluminiowa forma do pieczenia

– Pop sznurek

– rolki papieru toaletowego

– Klej

– Linia

– Czarno-biały lakier do paznokci

– Szaszłyk

Krakersy Tinker na sylwestra – instrukcje

Knallbonbon majstrować na sylwestrową formę do pieczenia jednorazową aluminiową wodę biały lakier do paznokci

Przygotuj kartkę papieru i szpikulec do robienia świątecznych krakersów na sylwestra. Napełnij formę do pieczenia ciepłą wodą. Wlej kilka kropli białego lakieru do wody.

Stwórz efekt marmuru dla krakersów

Świąteczny krakers tinker czarny lakier do paznokci instrukcje upuszczania

Następnie na biały lakier nanieś kilka kropel czarnego lakieru do paznokci. Z tymi sylwestrowymi krakersami, które majsterkują, powinieneś się spieszyć, aby skończyć, zanim lakier do paznokci wyschnie w wodzie.

Majstrować przy szpikulcu

Świąteczne krakersy majsterkować sylwestrowy szpikulec z drewna marmurowego projektu

Za pomocą szpikulca ostrożnie rozprowadź lakier tak, aby powstał typowy efekt marmuru. Być może znasz już tę technikę z różnych stylizacji paznokci z efektem marmuru. Używaj ich w ten sam sposób do robienia świątecznych krakersów na sylwestra.

Nanieś lakier na papier

Świąteczne krakersy majsterkować sylwestrowy szpikulec z drewna marmurowego projektu

Następnie potrzebujesz kartki papieru do robienia świątecznych krakersów na sylwestra. Umieszczasz to na powierzchni wody, aby lakier przykleił się do papieru. Uważaj, aby nie zanurzyć papieru pod wodą.

Pokrój bułki do krakersów

Świąteczny krakers majstrować sylwestrowa rolka papieru toaletowego pomysł na sznurek pop!

Teraz przygotuj rolki papieru toaletowego. Potrzebujesz trzech kawałków, aby zrobić świąteczne krakersy na sylwestra, przy czym środkowa część powinna być nieco większa niż dwie zewnętrzne. Ułóż je tak, aby zajmowały dłuższy bok papieru i zostawiały wąski margines po obu stronach.

Przymocuj papier do krakersów

Świąteczne krakersy majstrować sylwester papierowy klej w rolce karton

Na tym etapie robienia świątecznych krakersów na sylwestra wkładasz sznur krakersów do rolek. Przyklej rolki do dłuższego boku arkusza. Pamiętaj, że marmurowa strona powinna znajdować się na zewnątrz. Powinieneś wtedy dać przyszłym krakersom trochę czasu na wyschnięcie.

Owiń bułki

Świąteczne krakersy majstrować sylwestrowy pomysł na owijanie rolek papieru

Po wyschnięciu kleju owinąć rolki papierem. Z drugiej strony ponownie nałóż klej na papier i pozostaw do wyschnięcia. Już prawie skończyłeś z krakersem sylwestrowym.

Napełnij krakersy

krakers majsterkować nowy rok składanie papieru łatwy projekt diy

Możesz teraz zagiąć nadmiar papieru do wewnątrz, aby zrobić świąteczne krakersy na sylwestra, dzięki czemu rolka jest ukryta i ładniejszy wygląd krakersów. Teraz możesz wypełnić krakersy słodyczami i drobnymi prezentami. Oczywiście nie powinno zabraknąć wielu konfetti. Wszystkie te rzeczy powinny być w środkowej roli. W tym celu można najpierw zawiązać cukierka z jednej strony, a następnie go napełnić.

Zakończ majsterkowanie przy krakersach w sylwestra

Świąteczne cukierki majsterkować sylwester zawiązać sznurek po prostu pomysł na majsterkowanie

Kiedy skończysz, możesz związać wolną przestrzeń między rolkami sznurkiem. I jesteś skończony. Możesz oczywiście zrobić tyle świątecznych krakersów, ile chcesz na sylwestra. Im więcej tym lepiej!

Świąteczny krakers majsterkować sylwestrowy pomysł na imprezę marmurowy papier oryginał

Tak powinien wyglądać gotowy krakers. Wspaniałą rzeczą jest to, że każdy trzeszczący cukierek ma indywidualny design dzięki marmurowemu wzorowi. Połączenie czerni i bieli prezentuje się bardzo elegancko i idealnie komponuje się z Sylwestrem. Ale wszystkie inne kolory są również odpowiednie.

Świąteczne cukierki majstrować sylwester glamour dekoracja stołu prezent dla gości konfetti

Krakersy stanowią wspaniałą dekorację stołu i jednocześnie ucieszą wszystkich obecnych gości. Są więc idealne jako drobne upominki dla gości i poprawiają nastrój, dlatego warto zrobić świąteczne krakersy w sylwestra.

Świąteczne cukierki majsterkują sylwestrowe dekoracje stołu samemu wyrabiają złote talerze

Do pakowania krakersów można użyć gotowego, kolorowego papieru do pakowania zamiast papieru marmurkowego. W ten sposób nie są jednak tak osobiste. Możesz jednak zaoszczędzić czas na majstrowaniu przy świątecznych krakersach na sylwestra, jeśli nie zostało ci tak wiele do festiwalu.