oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie – lampy stojące o industrialnym wyglądzie

nowoczesny pomysł na oświetlenie,

Przedstawiamy Ci świeży pomysł na nowoczesne oświetlenie – Lampy podłogowe w industrialnym designie, które wyróżniają się nietuzinkowym wyglądem i przyciągają uwagę. Student wzornictwa przemysłowego Ido Mohar jest wdzięczny za ten świeży pomysł. Podczas studiów w Jerozolimie na Akademii Sztuki i Projektowania opracował projekt oświetlenia. Jego lampy stojące są nieszablonowe, ale doskonale pasują do nowoczesnego mieszkania lub domu. Ciekawa konstrukcja nadaje się zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń.

Nowoczesne oświetlenie – lampy podłogowe o industrialnym szyku

nowoczesne ciekawe lampy podłogowe metalowe

ten nowoczesne oświetlenie charakteryzuje się ciekawą zdolnością poruszania się – mianowicie gdy lampa podłogowa jest zapalona, ​​stoi w pozycji pionowej, a gdy nie – lampa wygina się. Sekret tego niesamowitego projektu tkwi w doborze tkanin. Każdy element jest wykonany z Nitinolu – stopu niklu i aluminium, który jest często używany w medycynie i budowie statków kosmicznych. Stop metalu jest ceniony przede wszystkim dlatego, że zdaje się upamiętniać kształt, w jakim obecnie się znajduje.

Nowoczesne oświetlenie – lampy podłogowe o innowacyjnym designie

nowoczesne oświetlenie wnętrza salonu

Kolekcja Delight składa się z różnych lamp podłogowych, które w połączeniu ze sobą oświetlają pomieszczenie. Po zapaleniu dwie lampy poruszają się w górę, podczas gdy trzecia działa jak soczewka i rozprasza światło na stole. Powolny ruch lampy tworzy ciekawą grę światła i cienia w pomieszczeniu, a jednocześnie skupia światło nad stołem – tłumaczył Ido Mohar. Projekt doskonale sprawdzi się zarówno w salonie jak i biurze. Funkcjonalna, innowacyjna i praktyczna – ta nowoczesne oświetlenie jest doskonałym przykładem na to, jak technologia i design mogą współgrać w dzisiejszych czasach.

Zdjęcia Oded Antman, film Emmuna Aigen i Nadav Anker

Wyposażenie w industrialnym szyku – lampa podłogowa

przemysłowe eleganckie meble

Nowoczesna lampa podłogowa do salonu

Industrialna elegancka lampa podłogowa

Lampa podłogowa o metalowej konstrukcji

nowoczesna lampa podłogowa łukowata