Styl życia

15 kreatywnych pomysłów na dom – inaczej używać spinaczy do bielizny

kreatywne-pomysły-spinki-do-różnego-użytkowania-deko-magnetyczne-notatki

Spinacze do bielizny to przydatne, małe przedmioty, które zwykle trzymają majtki i skarpetki na smyczy. Są też bardzo tanie i dostępne na rynku w różnych wersjach – wykonanych z tworzywa sztucznego lub drewna. Może to zaowocować świetnymi rękodziełami, ale także takimi, jakie są, używane inaczej. Oferujemy 15 kreatywne pomysły na dom, możesz go użyć, aby znaleźć nowe zastosowania dla tradycyjnych drewnianych spinaczy do bielizny.

Kreatywne pomysły na dom – spinacze do bielizny znajdują nowe zastosowania

kreatywne-pomysły-spinki-do-różnego-zastosowania-magnes-organizator

Spinacze do bielizny same w sobie są pomysłowymi wynalazkami, które dobrze służą nam w codziennym życiu i są zaprojektowane tak, aby były bardzo proste. Dzięki temu możesz nie tylko powiesić pranie na sznurku, ale także trzymać inne rzeczy – na przykład kartki papieru, które zwykle leżą w kuchni, a jeśli szukasz konkretnego formularza spotkania, nigdy go nie znajdziesz w chaos. Skończ z tym, zdejmij kilka spinaczy do bielizny i uporządkuj swoją papierkową robotę.

Kreatywne pomysły na dom – udekoruj spinacze do bielizny

kreatywne-pomysly-na-uzycie-spinki-innie-instrukcje-dekoracji

Nie trzeba wiele, aby znaleźć nowe zastosowania dla spinaczy do bielizny – wystarczy kilka spinaczy do bielizny i narzędzia, dzięki którym można je upiększyć i przekształcić w bogate dekoracje. Najpierw wybierz te wykonane z drewna, ponieważ materiał jest łatwiejszy w obróbce i oferuje wiele opcji projektowych. Klej do drewna lub klej chwilowy, taśma papierowa i kolory do wyboru lub taśma ozdobna z pewnością posłużą do nadania więcej koloru kreatywnym pomysłom na Twój dom.

Kreatywne pomysły na dom z spinaczami do bielizny – magnesy na lodówkę 

kreatywne pomysły na dom -spinki do bielizny-różnego przeznaczenia-magnesy-dekoracja

Magnesy na lodówkę, które nie tylko sprawiają, że goła powierzchnia zamrażarki wygląda o wiele szczęśliwiej i bardziej indywidualnie, ale także zapewniają większy porządek, byłyby naszą pierwszą propozycją na kreatywne pomysły z spinaczami do bielizny. Samoprzylepne elementy magnetyczne można znaleźć pod biurkiem. Przymocuj magnes do każdego spinacza do bielizny i gotowe!

Proste i kreatywne pomysły na dom do naśladowania – udekoruj spinacze do bielizny ozdobną taśmą

kreatywne pomysły na dom -spinki do bielizny-różnego przeznaczenia-udekoruj-magnes

Jeśli chcesz więcej kolorów, drewniane spinacze do bielizny można łatwo zmienić w kolorowe. Użyj taśmy dekoracyjnej lub farb, które masz pod ręką. Kredki, wszystkie kolory na bazie wody, a także lakiery do paznokci doskonale nadają się do zaprojektowania strony przedniej, tej bez magnesu, z wyobraźnią. Możesz uzyskać efekt połysku, jeśli najpierw nałożysz klej na powierzchnię, a następnie nałożysz go na brokat i brokat.

Twórz kreatywne pomysły na swój dom z samych spinaczy do bielizny – posiadaczy notatek

kreatywne pomysły na dom -spinki do bielizny-różne-użytkowanie-udekoruj-organizator

Postępuj podobnie, jeśli możesz sam zrobić piękny uchwyt na notatki. Musisz tylko stylizować spinacze do bielizny według własnych upodobań. Koloruj w niuansach, które lubisz lub w tych, które pasują do wnętrza. Pomysłowym pomysłem byłoby użycie pięciu lub siedmiu spinaczy do bielizny – po jednym na każdy dzień tygodnia. Powieś na sznurku nad biurkiem w pracy, a nigdy nie stracisz z oczu zadań na dany dzień.

Kreatywne pomysły i praktyczne sztuczki z spinaczami do bielizny – uchwyty do kabli

kreatywne pomysły na dom -spinki-do-różnego-użytkowania-przewody-słuchawkowe

Czy często miałeś problem ze splątanym kablem słuchawkowym? Aby temu zapobiec, potrzebujesz tylko dwóch spinaczy do bielizny i odrobiny kleju. Sklej je mocno, ale naprzeciw siebie, tak aby obie części można było otworzyć do siebie. Udekoruj dół i górę według własnego uznania. Najłatwiej to zrobić za pomocą kolorowej taśmy ozdobnej.

Kreatywne pomysły na dom – spinacze do bielizny to prawdziwi pomocnicy domowi

kreatywne-pomysły-użycie-klamerek-inaczej-kuchnia-gotowanie

Małe klamerki do bielizny są również używane w kuchni i można je bardzo sprytnie wykorzystać podczas gotowania. Jeśli nie chcesz całkowicie pokrywać garnka, aby płyn szybciej parował, przymocuj spinacz do bielizny do krawędzi garnka. Pozostawia to mały otwór i para wyjdzie. Kolejna genialna sztuczka – aby łyżka do mieszania nie ześlizgnęła się do jedzenia, przymocuj ją spinaczem do bielizny i oprzyj się o krawędź garnka.

Pomysłowe sztuczki i kreatywne pomysły do ​​domu – uchwyt na szczoteczki do zębów wykonany z spinaczy do bielizny

kreatywne-pomysły-użycie-klamerek-inaczej-uchwyt-szczoteczka do zębów

Kolejny genialny pomysł można zastosować w łazience. Jeśli Twoje szczoteczki do zębów nie mają osłonek, potrzebny jest uchwyt na szczoteczki do zębów. Możesz sam je zaprojektować i na pewno masz już odpowiednie akcesoria, ale gdzieś obok sznurka. Każdą szczoteczkę do zębów można odłożyć na bok za pomocą spinacza do bielizny bez kontaktu z innymi powierzchniami.

Używaj spinaczy do bielizny inaczej – jako organizer

kreatywne-pomysly-uzycie-spinki-inaczej-organizator-notatnik-torebka

Masz przed sobą ekscytującą podróż, czy też musisz zorganizować wycieczkę dla kilku osób i jakoś wyraźnie zorganizować zdecydowanie za dużo biletów? Przydają się tu również przydatne spinacze do bielizny. Oznacz każdy spinacz do bielizny tylko w zależności od zastosowania i używaj go do mocowania dokumentów, które do niego należą.

Kreatywne pomysły na dom – wieszaki ścienne od spinaczy do bielizny 

kreatywne-pomysły-spinki-do-innego-zastosowania-haczyki-na-scienne-instrukcje-przyklejanie

Nowoczesne drewniane spinacze do bielizny charakteryzują się prostym, eleganckim kształtem, który doskonale nadaje się do wielu pomysłów projektowych. Możesz nawet użyć go do stworzenia wieszaka ściennego, oczywiście nie nadaje się do ciężkich płaszczy i kurtek. Niezbyt obszerny szalik i apaszkę bez problemu utrzymają spinacz do bielizny.

Proste kreatywne pomysły na dom – przedmioty codziennego użytku używane inaczej

kreatywne-pomysły-użycie-klamerek-inaczej-majstrowanie-z-haczykami-ściannymi

Pomysłowe, kreatywne pomysły na dom – wieszaki na szaliki z spinaczami do bielizny

kreatywne-pomysly-wa% cc% 88 szpilki-inne-uzycie-ubrania-bu% cc% 88 haczyki-elowe

Wokół szafy stosuje się również klamerki do bielizny. Dzięki temu zwykły wieszak na ubrania może być używany jako wieszak na szalik lub spódnicę. Użyj odpowiedniego kleju, aby przymocować spinacze do bielizny w żądanych miejscach, aby zagwarantować prawidłową postawę.

Kreatywne pomysły na dom, które znajdują nowe zastosowania w codziennych rzeczach – wieszaki na ubrania i spinacze do bielizny stają się wieszakami na spódnice

kreatywne-pomysły-spinki-do-różnego-użytkowania-wieszaki-ubrania-szafa

Praktyczne sztuczki z spinaczami do bielizny – stwórz własny odświeżacz do samochodu

kreatywne-pomysły-wa% cc% 88 spinacze do owiec

Aby produkty z drewna trwały dłużej, są one poddawane obróbce olejami i woskami. Są one wchłaniane przez materiał i tym samym chronione przed szkodliwymi wpływami. Z biegiem czasu olej będzie zwilżał i powoli rozpuszczał się, wtedy drewno należy ponownie nim pokryć. Olejki eteryczne można również w podobny sposób nakładać na materiał, wydzielając przyjemny zapach. Skrop spinacz do bielizny wybranym olejkiem eterycznym i przymocuj go do kratki wentylacyjnej samochodu zamiast zakupionego odświeżacza powietrza.

Kreatywne pomysły na różne sposoby wykorzystania spinaczy do bielizny

kreatywne-pomysły-użycie-klamerek-inaczej-malowanie-zamiast-pędzelka

Klamerki do bielizny mogą też w ograniczonym stopniu służyć jako przedłużenie ołówka lub rączka pędzla. Oczywiście to tylko zamiennik, który działa wyjątkowo i nie na dłuższą metę.

Zmień przeznaczenie spinacza do bielizny i użyj go do zdejmowania kabli

kreatywne-pomysły-spinki-do-różnego-użytkowania-odizolowania-od-kabli

Jeśli wyjmiesz nóż z konwencjonalnej ostrzałki i przymocujesz go do klamerki do bielizny, produkt może być używany do ściągania izolacji lub ściągania izolacji z kabli, jeśli nie jest dostępne odpowiednie narzędzie.

Kreatywne pomysły na dom – spinacze do bielizny znajdują nowe zastosowania

kreatywne-pomysły-użycie-spinki-na-inaczej-wbijanie-w-gwoździach

Urazy palców są powszechne podczas wbijania igieł w ścianę. Wszystko, czego potrzebujesz, aby temu zapobiec, to spinacz do bielizny. Użyj go, aby zamocować igłę na miejscu zamiast używać palców.