samochody

Sportowa przyjemność z jazdy nowym, ulepszonym BMW M5 2014

BMW M5 2014 przód

Wszyscy miłośnicy sportowej i jednocześnie luksusowej marki z niecierpliwością czekają na nową  BMW M5 2014. W dzisiejszym artykule podsumowaliśmy jego najważniejsze cechy, które sprawią, że nowy samochód będzie jeszcze bardziej pożądany.

Nowe BMW M5 2014 – dużo zmienione i ulepszone

model-2014-prawa strona

Producent dokonał znaczących zmian w nowym samochodzie, aby zapewnić więcej przyjemności, komfortu i adrenaliny podczas jazdy. Marka zaoferuje opcjonalny pakiet konkursowy, który uczyni M5 najlepszym ze wszystkich wyczynowych sedanów. Zewnętrznie nowy model otrzymuje efektowną atrapę chłodnicy M, a także atrakcyjne reflektory ksenonowe i nowe tylne światła z cienkimi paskami LED. Będzie dostępny w kolorze Pure Metal Silver, Pyrite Brown, Frozen Blue Metallic oraz matowym BMW Individual, które można zobaczyć w naszej galerii. Ale model to nie tylko przyciągający wzrok, który rozpieszcza oko.

Nowa BMW M5 2014 – Wygodne wnętrze i wiele funkcji obsługi

nowy samochód niebieski lewa strona

Wnętrze M5 zachwyca m.in. nową kierownicą wykonaną z luksusowej skóry, wyświetlaczem kontrolnym z chromowanymi wykończeniami po bokach oraz opcjonalnie wybieranym kontrolerem dotykowym z powierzchnią wrażliwą na dotyk. Asystent świateł drogowych jest również dostępny jako opcja i posiada system ostrzegania podczas zmiany pasa przy prędkości 20 km/h lub większej. Samochód otrzymuje litrowy silnik 4.4 (V8) z technologią M TwinPower Turbo i 560 PS (412 kW). Dzięki pakietowi Competition moc ta wzrasta do 423 kW / 575 KM. Dostępne są również nowo opracowane hamulce karbonowo-ceramiczne M, które gwarantują bezpieczeństwo podczas wszystkich podróży.

 Luksusowy i sportowy jednocześnie

M5-2014-przód nowy

Zapoznaj się szczegółowo z wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym nowego BMW w poniższej galerii i przekonaj się o jego atrakcyjnym wyglądzie i nowych wersjach. Do tego czasu najpóźniej zakochasz się również w nowym aucie!

Komfort jazdy

Reflektory BMW M5

Skórzane wykończenia we wnętrzu

Stylistyka wnętrza BMW 2014

Połączenie skóry i karbonu

Wnętrze BMW-M5

Atrakcyjne kształty dla sportowego designu

Czerwone migające światło BMW M5

Profesjonalny wydech o sportowym wyglądzie

BMW-M5-wiele dodatków

Ulepszony system jazdy

M5-2014 tył niebieski