samochody

Nowy, wirtualny Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Concept 2013

AMG Vision Gran Turismo Concept 2013 z przodu 1

Mercedes-Benz opublikował koncepcję supersamochodu, która została stworzona jako szkic do gry Gran Tourismo 6 dla Plystation 3. To jest nazwane Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Concept 2013.

Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Concept 2013 – inspirowany Formułą 1

Mercedes Benz Vision Gran Turismo Concept 2013 prawa strona

Wirtualny samochód, który jednak działa jak prawdziwy samochód, ma zostać zintegrowany z nową grą Gran Tourismo 6 poprzez aktualizację online. Silnik znajduje się z przodu, pod maską. Ma napęd na tylne koła, a także drzwi skrzydłowe i specjalną osłonę chłodnicy wykonaną z diod LED. Nie dostarczono zdjęć wnętrzarskich. Kokpit Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Concept 2013 ale według Mercedes-Benz powinien być inspirowany Formułą 1. Ponadto powinien mieć czerwone sportowe fotele, które łączą się z czarną przestrzenią na nogi, tworząc powłokę ochronną.

Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Concept 2013 zachwyca osiągami

Mercedes Benz AMG Gran Turismo Concept 2013 tył

Z Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Concept 2013 zachwyca silnikiem biturbo AMG V8 o mocy 585 KM i momencie obrotowym 800 Nm. Układ hamulcowy, a także odporność na blaknięcie na najwyższym poziomie, zapewnia ceramiczny, kompozytowy układ hamulcowy o wysokiej wydajności AMG. Sportowy układ wydechowy AMG z ośmioma zintegrowanymi z tyłu rurami wydechowymi zapewnia zapierający dech w piersiach akompaniament, gdy samochód przyspiesza.

Mercedes Benz AMG Vision Gran Turismo 2013 z przodu  Mercedes Benz AMG Vision Gran Turismo 2013 powyżej