samochody

2014 BMW i3 wystawione na próbę – kompaktowy Stromer stawia na eko-luksus

2014 BMW i3 road report dynamika wydajność na zewnątrz

Przyzwyczajenie się do łamiących tradycję SUV-ów i crossoverów zajęło fanom BMW kilka lat, ale samochody elektryczne to zupełnie inna historia. Nowy Stromer jest wyjątkowo kompaktowy i elektryzujący 2014 BMW i3, pierwszy prawdziwy pojazd elektryczny firmy, będący kontynuacją koncepcji MINI E i 1er ActiveE. Ci entuzjaści i tradycjonaliści to tylko niewielka część klientów producenta, a samo logo BMW odpowiada za zdrową część sprzedaży BMW. Z 2014 BMW i3 może również poprawić reputację samochodów elektrycznych jako całości, a wczesne zamówienia z Europy są tego dowodem.

2014 BMW i3 – raport z badań

Widok testowy jazdy koncepcyjnej BMW i3 z 2014 r.

Niemniej jednak BMW zapewnia nowe wrażenia z jazdy, a właściciele tego nowego samochodu elektrycznego mogliby tego doświadczyć. Rzeczywiście, dla osób mieszkających w mieście może to być najlepszy pojazd, jakim kiedykolwiek jeździli. Wiele kręci się wokół atmosfery i3. Wnętrze przypomina niektóre inne samochody, co wynika z podejścia BMW „zaprojektowane od podstaw”. To nie jest zwykły lifting standardowego modelu, takiego jak ActiveE – zamiast tego jest to samochód elektryczny z plastikowym podwoziem wzmocnionym włóknem węglowym i stylizacją, która przełamuje dotychczasową gamę BMW.

2014 BMW i3 wnętrze

2014 BMW i3 test wyświetlacz wnętrza kierownicy elektryczność

2014 BMW i3 zapewnia spokojną jazdę – zarówno sama konstrukcja, jak i przewiewny kokpit są chwalone podczas jazdy próbnej. Górna część deski rozdzielczej jest niska, a wyświetlacze TFT wydają się unosić nad nią. Wszystkie ważne funkcje są pokazane na drugim wyświetlaczu za kierownicą – hamulec postojowy, zasięg, wybór biegów itp. Dużym plusem jest to, że i3 jest tak łatwy w prowadzeniu. Po uruchomieniu można jeździć tylko jednym pedałem, z ostrym przyspieszeniem i płynnym, precyzyjnym hamowaniem. Być może największą pochwałą jest to, że samochód faktycznie przygotowuje kierowcę do znoszenia korków i chaotycznego ruchu miejskiego. I jak wiele innych samochodów, naprawdę tak jest?

funkcjonalna kierownica

2014 BMW i3 test funkcjonalny wyświetlacz kierownicy

przewiewny kokpit

2014 BMW i3 test kierownicy wewnętrznej deski rozdzielczej

2014 BMW i3 test wnętrze kompaktowe przyjazne dla środowiska

2014 BMW i3 tapicerka siedzeń kufra

Ładowarka BMW

2014 BMW i3 testowy prąd ładowania napędu elektrycznego

podczas ładowania

2014 bmw i3 ładujący stromer oeko luxus

2014 BMW i3 odznaka projekt zdalnego sterowania radiowego

2014 bmw i3 miejski korek samochodowy toleruje uczucie jazdy

BMW i3 2014 noc jazdy w Londynie w tle

BMW i3 2014 miejski napęd elektryczny samochód miejski   2014 bmw i3 city living kompaktowy samochód przyjazny dla środowiska

Pochwała raportu z testu koncepcyjnego BMW i3 z 2014 r.

2014 bmw i3 jazda testowa miejski samochód elektryczny kompaktowy

Sesja zdjęciowa BMW i3 z 2014 r.