Samochody, męski świat

Hummer H1 Military – Mil-Spec na zamówienie to potwór na kołach

hummer h1 wojskowy suv pojazd wojskowy mil spec auto wykończenie niebieski neony garaż widok z przodu

Oryginalny Hummer H1 Military jest prawdopodobnie jednym z najtwardszych rumaków na rynku, ale to nie powstrzymuje zespołu Mil-Spec od przekraczania granic. Projektanci samochodów doprowadzili ten wytrzymały pojazd wojskowy do perfekcji, wprowadzając swoją pierwszą produkcję o nazwie „Launch Edition”. Firma MSA tworzy przeprojektowane pojazdy, które wkraczają w nową erę przygód dzięki ekskluzywnej użyteczności i osiągom. Oferują charakterystyczną estetykę, która wyróżnia ich prace na tle konkurencji. Zespół koncentruje się na integracji odpowiednich technologii i produktów w pakiet, który wzmacnia sprawdzone platformy.

Wyznaczamy nowe standardy z wojskowym Hummerem H1

hummer h1 wojskowy suv pojazd wojskowy mil spec auto wykończenie białe neony garaż widok z przodu

Założona z wizją stworzenia idealnej ciężarówki, Mil-Spec Automotive wprowadziła szereg bieżących prototypów opartych na sprawdzonym wojsku HMMWV-Hummer H1. Mając to na uwadze, ta edycja jest ręcznie robiona i montowana od podstaw przez zespół specjalistów z licznymi ulepszeniami, aby ponownie przemyśleć ją pod kątem najbardziej luksusowej przygody terenowej w historii.

hummer h1 wojskowy suv pojazd wojskowy mil spec auto wykończenie czarny widok z przodu

Efektem końcowym jest zatem pojazd o potwornych możliwościach. Hummer jest zatem wyposażony w ręcznie zbudowany silnik turbodiesel LBZ V8 o pojemności 6,6 litra o pojemności 6,6 litra. Dzięki temu można osiągnąć moment obrotowy 1355 Nm. Połącz ten silnik z wytrzymałym zawieszeniem i oponami na każdą pogodę Nitto Ridge, a otrzymasz wyjątkowo sprawną terenówkę.

hummer h1 wojskowy suv pojazd wojskowy mil spec projekt samochodu wnętrze wnętrze szara skóra kierownica system audio

Jednak jego wykonanie nie pozwala na pozostawanie na drugim miejscu komfortu i estetyki. Z tego powodu wnętrze jest wykonane z aluminium i zawiera inteligentne elementy sterujące, które poprawiają wrażenia kierowcy i interakcję.

Wojskowe wykonanie Hummer H1 według projektu

hummer h1 wojskowy suv pojazd wojskowy mil spec wersja auto biały widok z boku jazda droga szybko

Design w MSA jest bardzo ważny dla wykonania ich produktu. Możliwość rozpoczęcia z pustą powierzchnią roboczą jest zatem wielką szansą w kontekście motoryzacyjnym.Wygląd zewnętrzny Hummer H1 Military jest zorientowany na funkcję i kultowy. Zabiegi zewnętrzne mają na celu jedynie poprawę wyglądu i funkcjonalności pojazdu. Zespół pracował niestrudzenie, aby znaleźć ostateczny sposób zachowania uchwycony w szkicach projektanta.

hummer h1 wojskowy suv pojazd wojskowy mil spec auto wykończenie białe neony garaż widok z boku

Wnętrze jest wyposażone w skórę jakości morskiej, wodoodporne szare płótno, uchwyty bezpieczeństwa paracord, wysokiej jakości system dźwiękowy JL Audio i oświetlenie wewnętrzne LED. Trzypoziomowy system izolacji wbudowany w każdy z tych SUV-ów zapewnia również płynniejszą jazdę, ograniczając do minimum hałas z drogi i otoczenia. Producent oferuje również wiele innych opcji dostosowanych do indywidualnych potrzeb, takich jak długo działające zawieszenie i 6 tłoków hamulcowych Wilwood..

hummer h1 wojskowy suv pojazd wojskowy mil spec wersja auto czarny widok z boku

Ogólny wygląd Hummera H1 Military ma ciemną paletę czerni i szarości, z podwoziem pomalowanym w podobnym odcieniu metalicznej szarości z czarnymi akcentami i niskim połyskiem. Wreszcie rama i komponenty są pomalowane proszkowo powłoką Kevlar, aby zapewnić długą żywotność w trudnych warunkach pogodowych.

Dbałość o szczegóły

hummer h1 wojskowy suv pojazd wojskowy mil spec wersja auto czarny widok z tyłu

Mil-Spec Automotive jest niezależną firmą, która nie współpracuje z AM General ani General Motors Corporation. Oznacza to również, że #001 Hummer H1 Military został całkowicie przeprojektowany przez zespół, aby był gotowy na drogi bez różnych problemów, takich jak wady odlewania i przeciekające opony związane z jego poprzednikiem.

Jeśli chodzi o zbaczanie z toru, niewiele rzeczy zbliża się do oryginalnego wojskowego Hummera H1. Szczerze mówiąc, SUV jest jednym z najlepszych pojazdów w swojej klasie, jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku. Praktycznie nie wymaga poprawy, ale to nie powstrzymało ludzi z Mil-Spec Auto przed ponownym wypróbowaniem ich wersji. Skontaktuj się bezpośrednio z Mil-Spec, aby uzyskać informacje o cenach i dostępności osobistego fotelika za kołami Hummer H1 Military.

*Strona projektanta samochodów