Meble

Włoskie designerskie meble o minimalistycznym wykończeniu

Dzianinowa sofa w kolorze granatowym by-Enrico-Cesana

Z pewnością centralnym elementem każdego salonu jest sofa. Siadasz i stawiasz napój na niskim stoliku kawowym domino, prostujesz oczy i chwytasz ekran na modnym stoliku do przechowywania kredensu. Książki właściciela reprezentują jego preferencje i znajdują się obecnie na drewnianych półkach. Po przytulnych godzinach w salonie można znaleźć spokój w podwójnym łóżku wykonanym ze skóry lub tapicerki. Brzmi naprawdę ładnie, prawda!? Stań się jeszcze lepszy Włoskie meble designerskie Podbij swoje serce i wykorzystaj tę modną nutę w aranżacji swojego salonu lub sypialni w jeszcze bardziej nowoczesny i minimalistyczny sposób.

Włoskie meble designerskie z kolekcji My home

Sofa-w-line-by-Enrico-Cesana

W centrum uwagi jest dzisiaj Włoskie meble designerskie autorstwa czołowych włoskich projektantów ujętych w tej kategorii Moja domowa kolekcja to znak jakości i nowoczesności. Miękkie, minimalistyczne sofy wykonane na drewnianej ramie, która jest pokryta nieodkształcającą się pianką poliuretanową i wyściółką z włókien syntetycznych. Nowoczesny design z tapicerką wykonaną ze skóry lub miękkich włókien. Enrico Cesana ma na przykład moduły w kolorze szarym i pomarańczowym na tapicerowanych siedzeniach i częściach sofy, a także podnóżki, które można indywidualnie ustawić obok siebie lub zabawnie w pokoju i ustawić jako moduły.

Włoskie meble designerskie – stoły i półki

stolik-dolny-i-domino-by-Fabio-Bortolani

Włoskie meble designerskie Z minimalistyczną linią stylu, która wywołuje entuzjazm, na przykład stolik kawowy Domino wykonany z metalowych płyt z białym wykończeniem. Na pierwszy rzut oka ten designerski stół wygląda, jakby był zrobiony z kart lub domino. To oryginalny pomysł projektanta Fabio Bortolaniego. Nowoczesne półki i systemy regałów są mocowane do ściany lub zaprojektowane jako jednostka wieżowa zgodnie z rosyjskimi dziełami architektonicznymi K.S. Mielnikowa. Projektant Andrea Lucatello oferuje równowagę między nachylonymi i prostymi powierzchniami dzięki swojemu kredensowi Ray.

przez: http://www.carlotrevisani.com/

Łóżko na kółkach ze skórzaną tapicerką Carlo-Trevisani

Designerskie łóżka

Podwójne łóżka z wysokiej klasy zagłówkiem, jako łóżko z materacem sprężynowym, z super miękką tapicerką i nowoczesnym wzornictwem nadają każdej nowoczesnej sypialni niepowtarzalny wygląd. Pokrycie z łóżek skrzynkowych można zdjąć. Oto kilka włoskich designerskich łóżek wiodących projektantów.

tapicerowane-łóżko-podwójne-by-Carlo-Trevisani-w-brązowym

Long-Island-tapicerowane-podwójne łóżko-Carlo-Trevisani

Sukienka-łóżko-by-Carlo-Trevisani-w-szary

przez: http://www.enricocesana.it/

Podwójne łóżko-minimalistyczny-Enrico-Cesana

przez: http://www.myhomecollection.it/

Face-by-Massimiliano-Di-Domenico

Sofa Enrico Cesana ze zdejmowaną tapicerką

Pufa-sofa-Enrico-Cesana

Dzianinowa sofa z wyjmowaną częścią

Settle-Collection-Mój-dom-Carlo-Trevisani

Osiedl-moja-domowa-kolekcja-z-niebieskimi-odcieniami

Mój-dom-kolekcja-Carlo-Trevisani-w-brązowych-tonach

przez: www.architonic.pl

Półki-płyty-stół-magazynowy-by-Fabio-Bortolani

Szafy-modułowe-Fabio-Bortolani

minimalistyczne-szafy-modułowe-by-Fabio-Bortolani

Drewniane półki-Babele-by-Fabio-Bortolani

przez: www.miniformy.pl

Kredens-by-Andrea-Lucatello

Stół-szklany-by-Enrico-Cesana