salon

Zaprojektuj pomysły na biały salon

nowoczesny biały projekt salonu

Niezależnie od tego, czy masz nowoczesne mieszkanie, czy wolisz vintage design swojego domu, jeden biały salon nigdy nie wychodzi z mody. Wygląda elegancko i symbolizuje czystość. Oczywiście biały salon wymaga większego cateringu – ale jeśli się na to zdecydujesz, z pewnością stworzy przytulną atmosferę. Najnowszym trendem jest umeblowanie całego pomieszczenia na biało. Projektanci uważają to za nowoczesne, artystyczne podejście.

Biały salon – pomysły na projekt

minimalistyczny-salon-biały

Zaprojektowanie salonu w kolorze białym jest proste – wystarczy pomalować ściany na biało i wybrać białą wykładzinę podłogową. W każdym salonie tradycyjnie dużą wagę przywiązuje się do części wypoczynkowej. Główną rolę odgrywa biała sofa – są one dostępne w wielu wariantach, kształtach i kolorach, mebel odpowiedni dla Ciebie biały salon ale znalezienie go może być trudniejsze niż oczekiwano. Biała skóra lub adamaszek to preferowane tkaniny dla producentów mebli. Dywan Persia na podłodze poprawia samopoczucie, a czarne akcenty, takie jak półki na książki o minimalistycznym wzornictwie, abstrakcyjne dzieła sztuki lub żyrandole o bajecznym wzornictwie służą jako dekoracja.

Biały salon – pomysły na projekt

nowoczesny-salon-czarno-biały

A biały salon powinny być budowane z dużą dbałością o szczegóły. Odświeża całe mieszkanie i nadaje wnętrzu nowoczesny wygląd. Biel to różnorodny kolor, który bardzo dobrze sprawdza się w mniejszych salonach. Białe ściany sprawiają, że pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne i jaśniejsze. Najlepsze w tym projekcie jest to, że bardzo łatwo go przebudować – wystarczy ozdoba, a pokój będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Od Abigail

nowoczesny biały salon

nowoczesny salon w kolorze białym

czerwone zasłony jako akcent w salonie

czerwone-zasłony-białe-meble-salon

33 pomysły na czysto biały salon – czystość i elegancja