salon

Przykłady dekoracji salonu – 30 nowoczesnych pomysłów

Wizualizacja: Alla Kogan

Przykłady ustawienia salonu białe meble-żółte-akcenty-jadalnia

Jeśli planujesz wyremontować swój salon lub wprowadzić się do niego i szukasz odpowiedniego wyposażenia, na pewno poszukasz świetnej inspiracji. Taki Przykłady umeblowania salonu chcemy pokazać Ci w dzisiejszym artykule, aby pomóc Ci w zdobyciu pomysłów. Jest coś dla każdego. Wszystko, co pozostaje, to decyzja. Oczywiście można też wspaniale łączyć ze sobą kilka pomysłów. Ale najpierw zajrzyj do naszej galerii:

Umebluj nowoczesne przykłady do salonu

Wizualizacja: ADC

Przykłady wyposażenia salonu biały-drewno-sufit-kominek

Jasne meble i biały dywan rozświetlają salon i rekompensują ciemniejszy klimat, jaki tworzy ciepła drewniana podłoga i sufit. Szczególny akcent tworzy kominek wolnostojący. Możesz obserwować w nim ogień ze wszystkich zakątków i części salonu dzięki okrągłemu frontowi okiennemu.

Przykłady umeblowania salonów w kolorze szarym

Wizualizacja: Archiwizator

Przykłady wyposażenia salonów szaro-biały-nowoczesny żyrandol

Ten salon ma nowoczesne wnętrze w odcieniach szarości i bieli. Nie tylko kolorystyka współtworzy nowoczesny styl, ale także proste i proste linie mebli. Duża kanapa i duży stolik kawowy pozwalają często i łatwo zaprosić całą rodzinę lub wielu przyjaciół. Aby miejsce do siedzenia było jeszcze wygodniejsze, wybrano ciemnoszary dywan.

Wizualizacja: Miysis

Przykłady umeblowania salonu nowoczesny-otwarty-drewno-granatowy

W tym pomieszczeniu kontrast pomiędzy ciepłymi i zimnymi kolorami lub materiałami jest od razu zauważalny. Belki nośne są wykonane z metalu, a sufit ma wygląd betonu. Aby zapewnić ciepłą atmosferę, na podłogę, kuchnię i inne akcesoria wybrano drewno. Oczywiście przytulny kominek również wnosi dodatkowy wkład w ciepłą atmosferę.

Wizualizacja: 24 studio

umeblowanie-salonu-koncepcja-otwarta-biało-szary

Główny kolor w tym pomieszczeniu jest wyraźnie biały. Aby nieco złamać prosty wybór kolorów, do pokoju dodano szare dywany. Potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania w swoim salonie? Następnie możesz rozważyć dużą ścianę dodatkową, taką jak ta. Wysoki połysk nadaje pomieszczeniu dodatkowej elegancji. Kredens w tle doskonale wykorzystuje również wolną przestrzeń pod schodami, która w innym przypadku nie dałaby wielu możliwych zastosowań.

Wizualizacja: Archiwizator

meble-salonu-kremowa-narozna-sofa-dzienna-kuchnia-wysokiej-polysku-fiolet

W tym salonie zderza się kilka kolorów. Z jednej strony istnieje duży kontrast między ciemnym a jasnym drewnem. Z drugiej strony wybrano popularne połączenie jagody (w wysokim połysku do kuchni) i bieli (do salonu). Oznacza to, że salon wygląda nie tylko nowocześnie, ale także elegancko. Wynika to oczywiście również z innych akcesoriów, takich jak elementy dekoracyjne, lampy i dywan, które zostały odpowiednio dobrane.

Wizualizacja: Studio Lighthaus

przykład-wyposażenia-salonu-rustykalny-kamień-drewno-skóra

Te meble do salonu mają raczej rustykalny styl. Kamienna ściana i drewniana belkowa konstrukcja dachu przypominają domek narciarski, który sam w sobie tworzy przytulną atmosferę. Istnieje również dopasowany kominek do zabudowy, który stanowi centralny punkt części wypoczynkowej wykonanej z brązowych, wygodnych skórzanych sof. Krzesła i bardzo duży stolik kawowy tworzą nowoczesny akcent. Jadalnia, która znajduje się tutaj w salonie, jest również bardzo zachęcająca i utrudnia oczekiwanie na kolejny posiłek. Jeśli chcesz poczuć się jak w domu jak na feriach zimowych to ten obiekt jest idealny.

Wizualizacja: Miysis

salon-wyposażenie-rustykalne-otwarta-kuchnia-ściana-kamienna

Ten przytulny salon ma podobny wystrój. To mieszanka stylu rustykalnego, nowoczesnego i vintage.To połączenie, które widać w meblach, nie jest bynajmniej chaotyczne, ale zachęcające. Wiele okien wpuszcza dużo światła do pomieszczenia, dlatego dozwolone są również ciemniejsze odcienie drewna.

Wizualizacja: Ozhan Hazirlar

meble-salonu-kremowe-meble-czerwona-sciana akcentujaca

Modny styl retro odzwierciedla nie tylko kształt mebli w tym salonie. Przyczyniają się do tego również typowe wzory, które pojawiają się na dywanie i malowidłach ściennych. Jasne kolory są doprawione czerwonymi akcentami. Wyraźne linie to motto tutaj.

Wizualizacja: Matt Wilson

salon-wyposazenie-styl-chalet-od podłogi do sufitu-przeszklenie-kamienna ściana

W tym salonie poczujesz się jak w chacie narciarskiej. Powodem tego jest nie tylko drewniana podłoga i sufit, kamienna ściana i odcienie brązu, ale także zapierający dech w piersiach widok, jaki oferują duże okna. Zamiast stylu rustykalnego wybrano w tym przykładzie styl nowoczesny, ale nie zmienia to przytulnej atmosfery.

Wizualizacja: Constantin Radulov

Przykłady wyposażenia salonu -czarno-biało-żółte-akcenty-projektant-oświetlenie-sufit

Salon jest nowoczesny i przytulny. Ciemniejszym, ciepłym niuansom pomagają żółte fotele, które jednocześnie stanowią świetny i przyjazny akcent kolorystyczny. Brązowa skórzana kanapa zapewnia pełen komfort siedzenia, który uzupełnia miękka wykładzina. Uderza również żyrandol, który składa się z trzech migoczących kul.

Wizualizacja: AX2 Studio

salon-wyposażenie-narożnik-sofa-półki-jadalnia

Praktyczne rozwiązanie można znaleźć również w przypadku braku jadalni. W tym przypadku po prostu dzieli ten sam pokój z salonem. Zostało ono wspaniale podzielone na dwie strefy: strefę dzienną i relaksacyjną oraz jadalnię. Nie musisz daleko iść, gdy kobieta woła na obiad. Tutaj również zastosowano połączenie kolorów naturalnego drewna z jasną bielą i różnymi odcieniami szarości, aby stworzyć salon z przyjazną atmosferą.

Wizualizacja: Studio Upvu

salon-klasyczny-styl-szałwiowy-zielony-złoty-bogato-zdobiony

Z takim obiektem otrzymujesz naprawdę luksusowy styl wnętrza nawiązujący do baroku. Może to dotyczyć nie tylko mebli, ale także okładzin ściennych i sufitowych, a także podłogi. Byłoby to nawet wskazane. Jeśli nie chcesz, żeby było aż tak pompatycznie, wystarczy pasujące do siebie meble i elementy dekoracyjne. W tym przypadku na sofę, stołek i fotel wybrano pastelowe odcienie zieleni i brązu. Poduszki dekoracyjne i koc wykonane są z błyszczącego i eleganckiego jedwabiu. Bez względu na to, jak chcesz w tym przypadku odmienić salon, nie może zabraknąć jednego, a jest nim duży, szlachetny żyrandol.

Wizualizacja: AX2 Studio

salon-umeblowanie-biały-jasnoszary-niskie meble pokojowe

Ten salon jest bardzo prosto urządzony. Naga ściana jest po prostu odświeżona obrazem, a meble mają również prosty, ale szykowny design. Taki wariant jest idealny dla tych, którzy nie lubią dzwonków i gwizdów i wolą rzeczy nieco mniej rzucające się w oczy.

Wizualizacja: Designmas

meble-salonu-jasnoszare-drewno-oświetlenie-pośrednie-sufit

Wiele opcji siedzenia jest tutaj od razu zauważalnych. Jeśli masz częstych gości, jest to doskonały sposób na ustawienie części wypoczynkowej w salonie. Wybór szarego koloru początkowo sugeruje chłodną atmosferę, ale wspaniałe efekty świetlne na suficie zapewniają niezbędne ciepło i harmonię. W przypadku dużego stolika kawowego istnieje ryzyko odłożenia zbyt wielu rzeczy na raz. Dlatego zaleca się ostrożność!

Wizualizacja: Archiwizator

Przykładami wyposażenia salonów są półki z ciemnego drewna, z białymi paskami ledowymi

Wystarczy spojrzeć, jak przytulny i praktyczny może być wąski salon. Wykonana z przyjemnego drewna dobudówka oferuje dużo miejsca do przechowywania i miejsca na duży telewizor. Drewno powraca ponownie na środku pomieszczenia, zasłaniając zarówno ściany, jak i sufit, tworząc jednocześnie półki, które są skutecznie doświetlane od dołu. „Mały, ale ładny” obowiązuje tutaj całkowicie.

Wizualizacja: Archiwizator

meble-salonu-klasyczny-styl-kremowy-farba-fioletowa-spfa

To świetny przykład luksusowego wystroju w stylu barokowym, który nie wygląda zbyt przesadnie. Wykorzystano meble w stylu vintage, takie jak dwie sofy, fotel i stolik kawowy, które również dodają pomieszczeniu odrobinę romantyzmu. Przytulny kominek ma ozdobną konstrukcję, a jego kominek oferuje miejsce na wspaniałe dekoracje. Sufit z ciemnych drewnianych belek wygląda bardziej rustykalnie, a okładziny ścian i podłoga z błyszczących płytek nadają nowoczesny i bardzo elegancki styl.

Wizualizacja: AsapQatar

Przykłady wyposażenia salonów w kolorze brązowym-oświetlenie pośrednie

Na tym zdjęciu widać nowoczesny salon pełen elegancji. To dowód na to, że proste kolory nie muszą być nudne. Jak widać, w pokoju znajdują się również ciemnobrązowe akcenty. Ten kolor odnajdziemy na dywanie, w futrynie drzwi i jadalni. Poduszki dekoracyjne w odcieniach szarości zapewniają wygodę i sprawiają, że czas spędzony z rodziną jest jeszcze przyjemniejszy.

Wizualizacja: Ssbeih

Przykłady umeblowania salonu kremowo-brązowo-nowoczesnej ściany dziennej

Efektowne sofy i duży, kryształowy żyrandol od razu przykuwają uwagę. Nie pozostaje niezauważony także dobór kolorów dekoracji ścian, które idealnie komponują się z meblami. Nowoczesne, duże i błyszczące kafelki zdobią podłogę i sprawiają, że pomieszczenie wygląda jeszcze bardziej elegancko.

Wizualizacja: Studio Ando

Przykłady umeblowania salonu biało-zielono-naturalny dywan z włókien

Wizualizacja: Alla Kogan

Przykłady umeblowania salonów szaro-biało-otwarty-modułowy stolik kawowy

Wizualizacja: Miysis

salon-umeblowanie-otwarty-nowoczesny-kominek-drewno

Wizualizacja: Sleiman Sbeih

meble-salonu-klasyczne-styl-szaro-kremowe

Wizualizacja: Yim Lee

Przykłady, jak skonfigurować pomysły na szare i białe oświetlenie w salonie

Wizualizacja: Alla Kogan

Przykłady umeblowania salonów z otwartą koncepcją-minimalistyczny-balkon-jadalni

przykłady umeblowania salonu nowoczesne różowe akcenty biała kanapa kominkowa akcent ścienny

przykłady umeblowania salonu klimat przytulne drewniane krzesło nowoczesne

przykłady wyposażenia salonu biała sofa okrągły kominek efekt pływający

przykłady wyposażenia salonu sofa paski mur ceglany spadzisty dach

przykłady umeblowania salonu jasne wnętrze parkiet kanapa dywan szary

25 nowych pomysłów na designerskie kominki 2015 na stylowe ogrzewanie