Moda

Elegancja i klasa w kolekcji Marks & Spencer 2014

Spencer różne modele, które zaspokoją wszystkie gusta dyskretnego minimalizmu

Elegancja i subtelność są w nowej kolekcji 2014 od Znaki & Spencera obserwować. Jeśli chcesz być na bieżąco z modą, te modele powinny Cię zainspirować!

Styl i klasa z kolekcją Marks & Spencera

Wyznacza nowe trendy w kolekcji ubrań o wyglądzie kobiecym

Elegancja i minimalizm to główne style w nowej damskiej kolekcji od Znaki & Spencera na wiosnę/lato 2014. Nowa, minimalistyczna kolekcja 2014 by M&S odzwierciedla nowoczesną kobietę, którą w tym sezonie można odczuć w każdym szczególe. Modele różnią się od innych eleganckim i minimalistycznym designem wykonanym z prostych linii i miękkich materiałów. Szerokie kształty i wzornictwo to połączenie odważnych kolorów i klasycznej bieli, aby stworzyć nowoczesny i wysmakowany styl.

W nowym sezonie M&S do nieodwołalnej elegancji i połącz to z delikatnością nowoczesnego designu.

Oto aktualne trendy w kolekcji 2014 od Znaki & Spencera

biała odzież sportowy elegancki styl nowe pomysły

  • Cheekes Weiß (White out) – Kolekcja 2014 by Znaki & Spencera

Dyskretne i białe modele z prostymi liniami i przyjemnymi, sportowymi detalami. Są szykowne, a ich kształty są podkreślone, co potwierdza śmiałość bieli.

światowej sławy marka świetny strój letnia kolekcja wiosenna

  • Cały świat należy do niej (na całym świecie)

Modele te bawią się proporcjami i są obsypane abstrakcyjnymi wzorami. Reprezentują prawdziwą graficzną eksplozję eleganckiej kobiecości i są komplementem dla nowoczesnej poszukiwaczki przygód.

Spencer proste, dyskretne białe sukienki w stylu klasy

  • Łaska (ładne rzeczy)

Stanowią romantyczną mieszankę motywów kwiatowych, szpiczastych plis i płaszczy w słodkich kolorach. Pionowe warstwy materiałów koronki i metaliczny połysk definiują eklektyczny design, który reprezentuje estetykę nowoczesnych kobiet.

         Znaki & Spencer prezentuje trendy w modzie 2014

lato wiosna 2014 nowa kolekcja świeże kolory

  • Kolorowe farby (pudełko z farbami)

Nowoczesna popularność kolorów łączy mocne tony z wyraźną sylwetką i różnorodnością niuansów. Kolorowa skóra w połączeniu z luksusowymi, neutralnymi i kontrastowymi tkaninami oddają wygląd inspirowany kolorami.

Zaznacza szare, czarne, eleganckie, surowe pomysły na wygląd

  • Luksus z lat 90 w kolekcji Znaki & Spencera

Elegancja i finezja definiują odrodzenie mody lat 90. w nowej kolekcji M&S. Przeważnie monochromatyczne modele i ciemnobrązowa skóra wzmacniają wrażenie miejskiej, minimalistycznej estetyki jako nowo wyrafinowane, klasyczne kroje.