salon

Pomysły na system ścienny do projektowania nowoczesnego salonu

Pomysły na ścianę w salonie z prawdziwego drewna dębowego w jasnym nowoczesnym salonie

Przy wyborze nowej meblościanki należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Z jednej strony powinien być nowoczesny, nie pozbawiony domowego charakteru. Wyraźne linie to znak rozpoznawczy nowoczesnych mebli, co znajduje odzwierciedlenie również w meblościance. Bardzo popularne i modne jest również oświetlenie pośrednie, o czym świadczą poniższe atrakcyjne Pomysły na meblościanki zauważy.

Pomysły na meblościanki – który z nich pasuje do Twojego salonu?

Pomysły na ściany w salonie białe szkło o wysokim połysku prezentuje oświetlenie czekoladowy brąz

Na pomysły meblościanek składają się przykłady w wysokim połysku, nowoczesne wersje drewna, a także unowocześnione klasyczne warianty. Zapoznaj się z pomysłami na meblościanki i znajdź odpowiedni wariant do swojego salonu.

1. Pomysły na meblościanki z półek

Pomysły na meblościanki wysoki połysk fronty kredens kolor czerwony

Ta meblościanka wykonana z ciemnobrązowego drewna jest raczej dużą półką, która idealnie nadaje się do ustawiania dekoracji i przechowywania książek. Drzwi przesuwne w kolorze bordowym i wysokim połysku stanowią akcent kolorystyczny, nadając meblościance nowoczesny wygląd. Służy również do zasłaniania telewizora lub innych przegródek, a tym samym chroni je przed kurzem. Meblościanka idealnie komponuje się z odcieniami szarości, które tworzą resztę salonu.

2. Pomysły na ściany z harmonijnym oświetleniem

Pomysły na ścianę w salonie białe oświetlenie LED o wysokim połysku ustaw salon

Ta meblościanka, będąca połączeniem eleganckiej bieli i jasnego drewna, ma również ciekawy design. Uderza tu szafka, która ma zakrzywiony kształt, a także oświetlenie pośrednie na półce. Współgranie barw światła z ciepłym oświetleniem tworzy harmonijną atmosferę, z której może korzystać każdy salon.

3. Pomysły na wielofunkcyjne meblościanki

Pomysły na przechowywanie ścian Regały Szafki ścienne Shaggy Carpet Salon

Ta meblościanka składa się z kilku części, co jest obecnie bardzo popularne. W ten sposób możesz je montować indywidualnie i dopasowywać do architektury swojego salonu. Wyraźne, nowoczesne linie i efektowne oświetlenie nadają meblościance wykończenie i sprawiają, że idealnie pasuje do nowoczesnego stylu umeblowania.

4. Pomysły na meblościanki z kredensami

Pomysły na meblościanki naturalna optyka drewna fronty bez uchwytów szlachetne oświetlenie

Wisząca tu meblościanka zajmuje dwie całe ściany, składające się z szafki pod telewizor, której ramą jest szafka stojąca, szafka wisząca i półka. Na drugiej ścianie wiszący kredens. To wszystko daje dużo miejsca do przechowywania wszystkich ważnych rzeczy, w tym wszystkich ulubionych książek, które możesz z dumą eksponować na półkach. Ciepłe odcienie drewna są ponownie podkreślone przez przytulny dywan. Tutaj również zwróć uwagę na wspaniały efekt oświetlenia pośredniego w salonie.

5. Pomysły na ściany do przechowywania w połączeniu z półkami

Pomysły na ścianę w salonie biała kredens Szafka pod telewizor półka ścienna

Połącz dużą półkę z meblościanką, aby rozluźnić proste szafki wykonane z prostych linii. W przeciwnym razie warto wiedzieć, że wysoki połysk jest teraz bardzo modny i nie można się pomylić z bielą. Widać to również wyraźnie w tym przykładzie. Biała meblościanka posiada między innymi długą szafkę, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca nawet na duży telewizor.

6. Klasyczne pomysły na nowoczesne meblościanki

Pomysły na ścianę w salonie Oświetlenie z drewna dębowego z optyką szklaną gablotą

Jeśli nie przepadasz za prostym i nowoczesnym stylem, możesz również wybrać taki wariant. Meblościanka łączy w sobie klasyczny i nowoczesny styl, nie wyglądając zbyt nowocześnie lub zbyt staroświecko. Uwagę przykuwa podświetlana gablota, a dopasowująca się półka na bocznej ścianie posiada również witryny, w których można w widoczny sposób przechowywać dzieła sztuki i rzeźby. Możesz rozważyć takie pomysły na meblościanki, jeśli masz również podobne dekoracje, które chcesz wyeksponować.

7. Miękkie linie dla pomysłów na meblościanki

Pomysły na ścianę w salonie oświetlenie pod szafką z optyką z drewna dębowego

Ten wariant jest bardzo podobny do powyższego przykładu. Charakterystyczne dla nowoczesnego stylu kanciaste wzory zastąpiono tu zaokrąglonymi krawędziami, które zapewniają harmonijny wygląd. Ciekawe jest również efektowne oświetlenie podłogowe, które otula meblościankę przyjemnym światłem.

8. Małe pomysły na meblościanki

Pomysły na przechowywanie na ścianie Szuflady w szafie Shaggy Carpet

Ta atrakcyjna meblościanka zajmuje mniej miejsca, dzięki czemu idealnie nadaje się do mniejszych salonów. Niemniej jednak nie brakuje mu nowoczesnego wyglądu, który nadaje pomieszczeniu również domową atmosferę. Wynika to głównie z naturalnego drewna i ciepłego, pośredniego oświetlenia.

Nowoczesna meblościanka w dwóch kolorach

Pomysły na ściany do przechowywania oświetlenie półki na książki przedziały drzwi bez uchwytów

salon-pomysły-nowoczesny-biały-matowy-szafka-telewizor-alexa

żywa ściana-pomysły-nowoczesne-białe-podświetlenie-tv-alexa

Living-wall-pomysły-nowoczesny-drewno-orzech-dakota-living

Living-wall-pomysły-nowoczesny-jedwab-szary-połysk-kara

Living-wall-pomysły-nowoczesne-matowe-taupe-oświetlenie-led-kara2

Meblościanki pochodzą z Przykładowy pierścień