łazienka

Płytki łazienkowe 2015 – Aktualne trendy w projektowaniu łazienek

Płytki łazienkowe 2015 -trendy-design-3D-optyka-JEDEN-NATURALNY-Porcelanosa

Interesują Cię najnowsze trendy w łazience? To ten artykuł jest dla ciebie. Ponieważ mamy dla nich najnowsze trendy Płytki łazienkowe 2015 zestawiamy tak, abyś mógł urządzić swoją nową łazienkę w nowoczesny i modny sposób.

Płytki łazienkowe 2015 dla naturalnego wyglądu

Płytki łazienkowe 2015 -trendy-design-kamień naturalny-optyka

Naturalny wygląd jest szczególnie popularny w całym wnętrzu. Tak jest również w łazience. Płytki łazienkowe 2015 są zaprojektowane w sposób naturalny, zarówno pod względem materiału, jak i kolorystyki. Osiąga się to przede wszystkim dzięki eleganckiemu kamieniowi naturalnemu. Płytki z reliefami tworzą również naturalną atmosferę i świeży wygląd. Wybierz płytki w dużym formacie, a będziesz mieć pewność, że trafiłeś w trend. Jeśli zależy Ci na bardzo eleganckiej i luksusowej łazience, marmur do płytek łazienkowych 2015 to właściwy wybór.

PAR-KER HAMPTON BROWN by Porcelanosa

Płytki łazienkowe 2015 -kamionka szlachetna-wygląd drewna-PAR-KER-HAMPTON-BRĄZ-Porcelanosa

Drewno wygląda równie naturalnie. Ponieważ drewniana podłoga nie nadaje się szczególnie do łazienki, trzeba znaleźć inny wariant. I to wcale nie jest problem. Zapewne widzieliście już płytki o wyglądzie drewna, bo ten trend nie jest nowy, ale będzie kontynuowany również w przypadku płytek łazienkowych w 2015 roku. Masz wybór między różnymi niuansami i wzorami.

płytki-łazienkowe-2015-trends-design-porcelan-gres-drewno-wygląd-PAR-KER-BRITANIA-GALES-porcelanosa

PAR-KER BRITANIA GALES by Porcelanosa

Płytki łazienkowe 2015 charakteryzują się odcieniami ziemi, takimi jak brąz, beż i krem, ale mogą również zawierać akcenty kolorystyczne. Można to osiągnąć np. za pomocą mozaiki, która jednak niekoniecznie musi mieć klasyczny kwadratowy kształt. Poszczególne kamienie mogą być równie łatwo okrągłe, jak i podłużne.

Różne motywy na płytkach łazienkowych 2015

Płytki łazienkowe 2015 trendy-design-liliowy-kwiaty-motywy-NovaBell-Rainbow

Płytki NovaBell Rainbow

Wraz z płytkami łazienkowymi 2015 powraca styl lat 70. dzięki ponownemu wykorzystaniu motywów i wzorów kwiatowych. Można je znaleźć na poszczególnych płytkach lub zaprojektować jako duży mural za pomocą mozaiki. Efektem jest romantyczna atmosfera, w której można się po prostu dobrze czuć. To także świetny sposób na dodanie koloru do łazienki. Motywy florystyczne mogą występować w dowolnym kolorze lub tworzyć określone niuanse kolorystyczne. Bardzo efektowne są płytki łazienkowe 2015 o wyglądzie kamienia naturalnego, w których zastosowano delikatne motywy roślinne.

Płytki łazienkowe 2015 3d-płytki-ścienne-fala-wzór-CRETA-MARFIL-procelanosa

CRETA MARFIL by Porcelanosa

Popularne są również wzory graficzne na płytkach łazienkowych w 2015 roku, wzory geometryczne oraz te z efektem 3D. Nadają łazience ekstrawagancki wygląd. Dzięki temu łazienka wygląda nowocześnie i oryginalnie. Nabiera żywej atmosfery, dzięki czemu będziesz świeży i żywy, gdy tylko wejdziesz rano do łazienki.

płytki-łazienkowe-2015-trends-design-mozaika-kwiatowa-motywy-szare-wodno-niebieskie

W poniższym przykładzie płytek łazienkowych 2015 w bardzo ciekawy i efektowny sposób połączono trzy trendy. Z jednej strony modne mozaiki, które zawierają ładne motywy kwiatowe, az drugiej zapewniają efektowny efekt 3D. Delikatne niuanse koloru różu również tworzą ładny efekt, ponieważ sprawiają, że łazienka wygląda bardziej romantycznie i przytulnie. Dodają pewnego ciepła eleganckiej, ale chłodnej bieli.

Płynne kolory płytek łazienkowych 2015

Płytki łazienkowe 2015 -trendy-design-beżowo-brązowe-geometryczne-wzory

Niech kolory przenikają się w łazience. Daje to delikatny i uspokajający efekt, który pozwala całkowicie zrelaksować się w łazience. Albo użyj głównego koloru, który możesz rozjaśnić, albo baw się kilkoma kolorami i pozwól im przelać się na siebie. Takie płytki są oferowane w postaci gotowej, więc nie musisz zawracać sobie głowy trudem układania niuansów.

Płytki łazienkowe 2015 trendy-design-ombre-efekt-białe-niebiesko-zielone-drewno-umywalka

płytki-łazienkowe-2015-trends-design-geometryczny-wzór-wiegi-pomarańczowe-trójkąty

płytki-łazienkowe-2015-płytki-ścienne-ceramiczne-w paski-CERDENA-MARFIL

płytki-łazienkowe-2015-trends-design-biały-marmur-optyka-wolnostojąca-wanna

płytki-łazienkowe-2015-trends-design-nowoczesna-mozaika-czarna-biała-lustra-z-matki-perłowej

płytki łazienkowe-2015-trendy-design-nowoczesne-czarno-białe-eleganckie-minimalistyczne

płytki łazienkowe-2015-trends-design-nowoczesne-czarno-białe-kamień naturalny-optyka-marmur-szklana ściana

płytki-łazienkowe-2015-trends-design-nowoczesne-wiktoriańskie-wanny-wolnostojące-czarno-białe

płytki łazienkowe-2015-trendy-design-nowoczesne-kamień naturalny-umywalka-próżność-geometryczna