Przyjazny dla środowiska

W trosce o naturę: Tabletki czyszczące 1N9 firmy Supublic zmniejszają ilość odpadów z tworzyw sztucznych w gospodarstwie domowym

Najpóźniej teraz, gdy nasze oceany toną w plastikowych odpadach, nadszedł czas, aby znaleźć rozwiązanie problemu z plastikiem. Ponad 10 milionów ton odpadów, które co roku trafiają do oceanów, zabija tysiące morskich zwierząt i ptaków. Rocznie produkuje się 300 milionów ton plastiku, z czego dużą część na opakowania z tworzyw sztucznych. Coraz więcej firm z różnych branż stara się, aby ich opakowania były bardziej ekologiczne, rezygnując z plastiku. Firma Supublic z siedzibą w Seulu robi kolejny krok w kierunku ograniczenia odpadów z tworzyw sztucznych w gospodarstwie domowym. Opracowała szereg zrównoważonych produktów czyszczących, które oszczędzają plastik jednorazowego użytku, zastępując produkty płynne rozpuszczalnymi tabletkami czyszczącymi. Projekt 1N9 Modern Cleaner zachwyca swoją zrównoważoną koncepcją, która została zaprojektowana w trosce o naturę.

Detergenty o zrównoważonym wzornictwie

Nowoczesny projekt czyszczenia Środki czyszczące Supublic w butelkach z rozpylaczem wielokrotnego użytku, zrównoważone

Studio opracowało gamę tabletek o stężeniu nietoksycznego detergentu, które użytkownicy mogą rozpuszczać w wodzie, aby uzyskać 430 mililitrów roztworu. Nazwa 1N9 oznacza stosunek 10% detergentu do 90% wody. Po pierwszym zakupie trzech butelek wielokrotnego użytku konsumenci mogą zamawiać tabletki uzupełniające w opakowaniach.

Rozpuszczalne w wodzie tabletki czyszczące do użytku domowego

Tabletki czyszczące 1N9 rozpuszczalny w wodzie detergent kuchenny

Detergenty mają postać skoncentrowanych tabletek, które rozpuszczają się w wodzie. Tabletki 1N9 Modern Cleaner można następnie wymieszać z wodą w tych samych pojemnikach, aby uzyskać więcej roztworu. W ten sposób nie musisz kupować więcej jednorazowych plastikowych butelek w przyszłości, gdy produkt jest pusty.

Tabletki czyszczące są dostępne w trzech różnych wersjach, które są odpowiednie do różnych obszarów w domu. Spośród nich niebieska tabletka jest uniwersalnym środkiem czyszczącym, podczas gdy żółta jest przeznaczona do łazienki, a pomarańczowa do kuchni.

System czyszczenia wielokrotnego napełniania tabletki rozpuszczalne w wodzie 1N9 Supublic

Tabletki są dostarczane w ekologicznych opakowaniach papierowych z własną, oznaczoną kolorami i oznaczoną butelką 1N9 Modern Cleaner. Ułatwia to użytkownikowi zorientowanie się, którą butelkę należy włożyć do której tabletki podczas uzupełniania. Użyte butelki z rozpylaczem są wykonane z tworzywa sztucznego, ale nadają się do ponownego użycia i recyklingu.

Tabletki czyszczące 1N9 są wykonane z naturalnych składników

Nowoczesne czyszczące tabletki czyszczące Supublic 1N9 w zrównoważonym opakowaniu

Tabletki czyszczące są dostępne w trzech różnych kolorach, a każdy kolor zawiera również inne naturalne składniki i zapachy. Pomarańcza i lawenda są używane do niebieskiej tabletki, kokos i mięta do żółtej, a cytryna i tymianek do pomarańczy.

Założyciele Supublic rozpoczęli projekt 1N9 Modern Cleaner po odkryciu, że substancje chemiczne, takie jak laurylosiarczan sodu i triklosan, znajdują się w standardowych produktach czyszczących. Oprócz miliarda butelek po detergentach wyrzucanych co roku, chemikalia te mogą być również szkodliwe dla środowiska. Dlatego marka opracowała naturalny środek dezynfekujący jako alternatywę.

Supublic tabletki czyszczące do czyszczenia łazienki zrównoważony spray w sprayu

„Chcemy działać lepiej. Oznacza to codzienne zadawanie sobie pytania, jak możemy się poprawić ”- powiedział Supublic.

„Czy to bezsensowne wyrzucanie pustej butelki do czyszczenia, czy sprawdzanie listy składników, małe codzienne czynności mogą kształtować przyszłość naszej planety” – dodała marka.

„Odkrywając, jak możemy zrobić dobro dla siebie i ziemi, zbliżyliśmy się o krok do zdrowszego i wolnego od plastiku świata”.

Zrównoważone życie może uratować Ziemię!

Zmniejsz ilość odpadów z tworzyw sztucznych i ocal ziemię

Musimy stać się bardziej rozsądni, jeśli chodzi o przyszłość ziemi. Staraj się maksymalnie ograniczyć zużycie plastiku w życiu codziennym. Jeśli to możliwe, polegaj na alternatywach bez plastiku i nie zapomnij o recyklingu. Na naszej stronie znajdziesz wskazówki i pomysły, jak unikać plastikowych odpadów w kuchni i podczas dużych uroczystości, takich jak Boże Narodzenie czy wesele. Żyj w sposób bardziej zrównoważony!