Projektowanie wnętrz

Współczesna sztuka mozaikowa z Bisazza – luksusowe wykładziny podłogowe i ścienne

Salon mozaiki Bisazza

Mozaika, czy to ceramiczna, marmurowa, szklana, wielokolorowa czy nie, zawsze fascynuje. Od czasów rzymskich Sztuka mozaiki znany, ceniony i bardzo popularny. W przeszłości wnętrza budynków sakralnych, przestrzenie publiczne i domy prywatne były pokryte mozaikami. W dzisiejszych czasach mozaiki wyraźnie kojarzą się głównie z okładzinami ściennymi i podłogowymi w dawnych i krytych basenach.

Piękna mozaika autorstwa Bisazza

Pomysły na dekoracje ścienne luksusowe okładziny złocisto-białe mozaiki

Starożytna technika nadal ma silne znaczenie, a włoski producent mozaiki Bisazza jest dowodem na niezniszczalną wartość i najwyższą jakość Sztuka mozaiki. Po Barcelonie, Londynie, Rzymie, Mediolanie, Paryżu, Berlinie i Nowym Jorku, Bisazza otworzyła swój ósmy luksusowy salon przy Melrose Avenue w Beverley Hills w Los Angeles.

Wieczna mozaika sztuki – nowoczesna reprezentacja wizualna

Mozaika Sztuka Bisazza Beverley Hills LA

ten Sztuka mozaiki odzyskał przestrzeń życiową. W porównaniu do tapet czy malowideł ściennych, mozaikę można dotykać bez uszkodzeń. Antyczne okładziny podłóg i ścian są synonimem nowoczesnego stylu życia i luksusu. Bisazza ma kilka zastosowań do tego, jak mozaiki mogą być używane w życiu codziennym i opracowała wiele nowych wzorów. Dzięki wyszukanym produktom firmy ściany i sufity można projektować na różne sposoby. Salony Bisazza są więc bardziej jak sceny niż przestrzenie wystawiennicze.

Mozaiki dodają wnętrzu energii i piękna

Wspaniały żyrandol Showroom-Mozaiki Bisazza

Indywidualnie zaprojektowane wnętrze niejako niesie ze sobą barokowy przepych. Architekt Carlo Dal Bianco położył nacisk na połyskliwy efekt motywów Righe Oro. Na filarach w strefie wejściowej widać złote i białe kamienie. W tylnych salach wystawienniczych podłogę i ściany pokryto motywami roślinnymi i zaaranżowano starymi wiedeńskimi krzesłami kawiarnianymi -Vienna Nero-. Połyskujący efekt wspierają bogate żyrandole Marie Antoinette wykonane przez Dal Bianco dla Bisazza były zaprojektowane. Mozaiki Bisazzy wyróżniają się błyszczącymi geometrycznymi i kwiatowymi, srebrnymi i złotymi wzorami mozaiki. ten Sztuka mozaiki bo okładziny ścienne to wciąż symbol luksusu.

Bisazza wywarła ogromny wpływ na współczesny styl

Wystawa żyrandoli Bisazza - czerwony dywan

Genialne kolekcje Bisazza

Dekoracyjna okładzina ścienna-kwiatowe motywy luksusowe

Motywy kwiatowe i wzory geometryczne

Barokowa przepych mozaiki Bisazza

Harmonijne kolory i materiały

Mozaiki ścienne Bisazza

Wspaniała wystawa Bisazza

luksusowa dekoracja ścienna mozaika Bisazza

Okładziny ścienne do domu lub do przestrzeni publicznych

Flagowy sklep Bisazza Beverley-Hills w Los Angeles

Salon wystawowy Bisazza w Beverley Hills

Flagowy sklep Bisazza-Los Angeles USA