Projektowanie wnętrz

Wschód spotyka Zachód – remont luksusowego domu

Rezydencja „Honiton” autorstwa MCK Architects z Australii

tradycyjny luksusowy dom z nowoczesnym wnętrzem

Rezydencja „Honiton” była pierwotnie pięknym domem w stylu klasycznym, ozdobionym wieloma dziełami sztuki. Luksusowy dom znajduje się w Bellevue Hill w Sydney. Modernizację domu zlecono architektom MCK. ten Remont luksusowego domu stanowiło wyzwanie – z jednej strony należy wziąć pod uwagę oryginalną architekturę, z drugiej stworzyć nowoczesny klimat. Konstrukcja domu, jak można oczekiwać od zabytkowego budynku, jest znakomita. Oryginalna konstrukcja ma elegancki, tradycyjny design ze szczytem w dachu i przestronnymi pomieszczeniami. Nowoczesne elementy zostały wkomponowane z dużą wyobraźnią, co zaowocowało asymetryczną mieszanką brył i kształtów.

Renowacja luksusowego domu z fascynującymi rezultatami

kolorowa dekoracja jadalniw Remont luksusowego domu skupiono się na białym schemacie projektowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W ten sposób piękna bryła domu zyskuje na swoim. Dom wygląda świeżo i jasno, panuje energetyczna i wesoła atmosfera. Wnętrze domu powinno zostać przeprojektowane, aby więcej światła wpadało do domu i lepiej wykorzystywało dostępną przestrzeń.

Kreatywna renowacja luksusowego domu

elegancki salon z żyrandolem

Mocna kolorystyka elementów dekoracyjnych kontrastuje z kolorami neutralnymi. Nowoczesne obrazy i dzieła sztuki łączą się z kolorami i wzorami z Bliskiego Wschodu, tworząc ciekawą fuzję Wschodu i Zachodu. Wzory na tkaninach lub na ścianach i przegrodach dekoracyjnych tworzą napięcie. Tradycyjne zdobienia dachu nawiązują do pierwotnego projektu. Później Remont luksusowego domu stworzono przyjemną atmosferę – bardzo odpowiednią do odpoczynku. Sprytny i kreatywny pomysł na MCK Architekci, którzy pierwotnie przebudowali ten piękny dom.

przez Jaz

ekscytujący design w luksusowym domu

orientalny wzór w kuchni

orientalna dekoracja ścienna

Kuchnia z drewnianą podłogą

Kuchnia z nowoczesnymi meblami

The Honiton – Rezydencja MCK Architekci:

„Ekscytująca mieszanka bliskowschodnich kolorów i białych ścian sprawia, że ​​dom wygląda nowocześnie i luksusowo. Renowacja MCK przekształciła ten rodzinny dom z zabytkowego budynku w nowoczesną białą architekturę. Właściciele tej nieruchomości z sześcioma sypialniami narzekali, że dom jest za duży – więc pokoje zostały połączone w przytulną część wewnętrzną, podczas gdy teren zewnętrzny został starannie obsadzony ogrodem.

eleganckie wnętrze - różowa dekoracja

różowe akcenty

Drewniana podłoga na korytarzu

Aby więcej światła wpadało do domu, konieczne było przeprojektowanie strefy dziennej – obszary wewnętrzne i zewnętrzne są płynnie połączone, otwarta antresola na piętrze całkowicie odmieniła projekt domu.

pomarańczowa ściana w łazience

pomarańczowa ściana w łazience

Kuchnia, jadalnia i salon zostały połączone. Kontrasty stanowią kolorowe tekstury i meble o bajecznym designie. Marmur i drewno łączy się w wyjątkowy sposób. Kolekcja dzieł sztuki klienta została odpowiednio wyeksponowana. Ciemne podłogi, pomarańcz, turkus i wiśniowa czerwień wprowadzają emocje. Do dekoracji użyto ręcznie robionych luster.

 biała fasada luksusowego domubiała fasada z nowoczesnego luksusowego domu

elegancki basen na podwórku

elegancki basen

nowoczesny ogród z kominkiem

nowoczesny dziedziniec z kominkiem

nowoczesne meble ogrodowe z akcentami kolorystycznymi

nowoczesne meble ogrodowe