Projektowanie wnętrz

Urządź swoje mieszkanie w nowoczesny sposób – designerskie meble od Zontamobili

Mieszkanie Zontamobili nowoczesne pomysły na umeblowanie

Jeśli masz swój Urządź mieszkanie w nowoczesny sposób i bardzo lubisz włoski styl, mamy dla Ciebie idealne rozwiązania. Kolekcje nowoczesnych designerskich mebli Zontamobili są znane na całym świecie i dla wielu prawdopodobnie najpiękniejsze meble na świecie. Firmie tej udało się stworzyć meble niezwykłe, które są nie tylko wygodne, ale i atrakcyjne.

Umebluj mieszkanie w nowoczesnym stylu – w stylu włoskim

czerwono-niebieskie krzesło Design-Zontamobili

Ciekawe meble tworzą wyjątkowo przytulną atmosferę. Wszystkie produkty Zontamobili różnią się wyjątkowością i oryginalnością. Zmotywowani, utalentowani projektanci pracują z pasją i intuicją i zawsze mają kreatywne pomysły, jak je zdobyć Urządź mieszkanie w nowoczesny sposób Móc. Drewniane meble Zontamobili cieszą się dużym powodzeniem na rynku i przyciągają uwagę ekspertów z całego świata.

Urządź mieszkanie w nowoczesny sposób – bogata paleta kolorów od Zontamobili

Pomysły na wyposażenie sypialni Zontamobili

Firma powstała ponad 40 lat temu w północnych Włoszech. Firma zawsze dążyła do stworzenia czegoś niezwykłego i niepowtarzalnego – czegoś najwyższej jakości. Oferuje rzadkie i oryginalne dzieła sztuki, z którymi można Urządź mieszkanie w nowoczesny sposób Móc. Zontamobili chce tworzyć ponadczasowe projekty mebli, bo moda nie zawsze jest najważniejsza. Jeśli chodzi o oryginalność, to można powiedzieć, że firma faktycznie ma innowacyjne perspektywy.

Wskazówki dotyczące aranżacji wnętrz z dbałością o środowisko

białe meble wewnętrzne-Zontamobili

Choć większość mebli wykonana jest z drewna, firma bardzo dba o środowisko. Drewno dostarczane jest wyłącznie z lasów zregenerowanych, a następnie malowane tylko certyfikowanymi akwarelami. Firma stara się nie tylko produkować niezwykłe meble, ale także poprawiać przestrzeń życiową i jakość życia. Więc jeśli masz swój Urządź mieszkanie w nowoczesny sposób a także chcą chronić środowisko, wybierz nową generację mebli ekologicznych od Zontamobili.

Pomysły na wyposażenie sypialni w królewskim stylu

Wystrój sypialni-żyrandol w stylu królewskim

Projekt jadalni z białymi krzesłami

Jadalnia wnętrze-białe krzesła drewniana podłoga

Umebluj obszar domowego biura w stylu

czarno-biały dywan projektowanie wnętrz domowe biuro

Ciekawa okładzina ścienna – tapeta z kwiatowymi wzorami

Pokrycie ścienne tapety-kwiatowy wzór