Projektowanie wnętrz

Sufit podwieszany wykonany z tkaniny służy również jako okładzina ścienna

sufit podwieszany z tekstylnej okładziny ściennej jadalni

ten podwieszany sufit od Ann Idstein nazwano System C po imieniu. To jedna z najbardziej innowacyjnych koncepcji w dziedzinie projektowania sufitów, którą można zastosować również do ścian. Absolutnie fantastyczny design został doceniony przez wielu projektantów i klientów. Sufit pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza i doskonale nadaje się do zasłaniania kabli i opraw oświetleniowych.

Sufit podwieszany o wszechstronnym zastosowaniu

Konstrukcja podwieszanego dachu wykonana z tekstylnej okładziny ściennej kuchni

Koncepcja Systemu C ma wiele funkcji i zastosowań. Te Podwieszany sufit może służyć jako rozpraszacz światła. Tworzy niepowtarzalną atmosferę dzięki łagodnemu oświetleniu, które wygląda zachęcająco i ciepło. Ten innowacyjny projekt sufitu jest idealny do biur, szkół, przedszkoli i holów. System C został zaprojektowany tak, aby dostosować się do każdego kształtu sufitu. Można również zoptymalizować odległość między kocem a tkaniną. Ten tekstylny sufit można dosłownie zainstalować w dowolnym miejscu, nawet na ścianie, jeśli tak jest.

Sufit podwieszany o innowacyjnym designie

Konstrukcja podwieszanego dachu wykonana z tekstylnej okładziny ściennej kuchni

Większość budynków i domów została wykonana ze stali, betonu i szkła. To stwarza pewne problemy akustyczne. ten podwieszany sufit System C oferuje rozwiązanie tego problemu. Tkanina tekstylna doskonale nadaje się do tłumienia dźwięków. Model wykonany ze specjalnej tkaniny i stali. Kształt jest prosty, ale na swój sposób wyjątkowy. Prostokątny kształt sufitu tworzy cudowną iluzję świetlną, gdy jest rozciągnięty. Projekt ten łączy wiele elementów i funkcji w jednym – dyfuzor światła, niski poziom hałasu i okładziny sufitowe. Co może być bardziej praktyczne?.

Innowacyjny system C może służyć również jako okładzina ścienna

sufit podwieszany wykonany z tekstylnej okładziny ściennej ściana

Elementy stalowe na więcej stabilność

sufit podwieszany wykonany z tekstylnych okładzin ściennych elementów stalowych

Jak tkanina jest przymocowana do sufitu

Zainstalowana konstrukcja podwieszanego dachu z tekstylnej okładziny ściennej