karnawał

Kostium Czarodziejki z Księżyca dla młodych i starszych – instrukcje i porady

Kostium Czarodziejki z Księżyca Postać z kreskówki

Jedną z kreskówek, którą wszyscy znają od dzieciństwa, jest Czarodziejka z Księżyca. Pure Nostalgia to japońska seria anime dla wszystkich urodzonych w latach 1980-1995. Serial telewizyjny jest jednym z najbardziej popularnych i odnoszących sukcesy anime w świecie zachodnim. Kostium Czarodziejki z Księżyca to dobry pomysł na Mardi Gras, Halloween, Mardi Gras, a nawet na imprezę tematyczną. Jest bardzo odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i małych dziewczynek. Poniżej pokazujemy, jak samodzielnie stworzyć udany, artystyczny wygląd z dużą ilością detali.

Kostium Czarodziejki z Księżyca dla kobiet

Kostium Czarodziejki z Księżyca-sztuczne-skrzydła-piękne

Oprócz serii manga jest też film, gry i musicale oparte na japońskim komiksie manga. Adaptacje są szczególnie popularne wśród dziewcząt, ponieważ główną bohaterką jest uczennica. W fabule stopniowo zapamiętuje swoją tożsamość i uświadamia sobie, że w rzeczywistości jest potężną księżycową księżniczką. Ona i jej przyjaciele mają magiczne moce i nazywają siebie żeglarzami-wojownikami. Chronią ziemię i księżyc przed królestwem ciemności i walczą o miłość i sprawiedliwość przed złem.

Zrób sobie kostium Sailor Moon

Kostium Czarodziejki z Księżyca-zrób-sam-sobie-łatwy strój

Kostium Czarodziejki z Księżyca to wspaniały pomysł dla kobiet, które chciałyby wyglądać dziewczęco i kobieco na karnawał i Halloween lub na karnawał lub cosplay. Jest bardzo szczegółowy i przez to żmudny do złożenia, więc potrzebujesz do niego dobrego przygotowania. Typowa marynarska sukienka, którą zwykle nosi beztroska uczennica, zawiera wiele akcesoriów i dodatków, a także zabawną fryzurę. Możesz uzyskać nierealistycznie duże oczy za pomocą kilku trików makijażowych, które ujawniamy na dole artykułu. Dzięki zamiłowaniu do szczegółów, rezultatem jest kompletny, efektowny wygląd inspirowany komiksem manga.

Własnoręcznie wykonany kostium Czarodziejki z Księżyca

Kostium Czarodziejki z Księżyca - majsterkowicz-zrób to sam-zrób to sam

Teraz zacznij od stroju Czarodziejki z Księżyca. Obejmuje to ładną, krótką marynarską sukienkę, która mniej więcej przypomina szkolny mundurek. Składa się z niebieskiej plisowanej spódnicy, białej bluzki z marynarskim kołnierzem i czerwonej kokardki, do której przymocowana jest magiczna broszka. W kreskówce księżycowa księżniczka ma drugi specjalny strój, gdy przemienia się w Super Sailor Moon. Jest bardziej okazały, głównie zaprojektowany w kolorze białym i ozdobiony akcentami w kolorach tęczy.

Szczegółowy kostium Czarodziejki z Księżyca

marynarz-księżyc-kostium-zrób-sam-dodatki-szczegóły

Kostium Sailor Moon jest kompletny tylko wtedy, gdy dołączone są wszystkie akcesoria i akcesoria księżycowej księżniczki. Białe rękawiczki do łokci, czerwone botki, tiara z magicznym kryształem, broszka i różdżka metamorfozy to jedne z ważnych przedmiotów, które posiada księżycowa księżniczka. Przy odrobinie umiejętności i kreatywności wszystko to można skopiować, a nawet majstrować przy sobie.

Kostium Czarodziejki z Księżyca: buty

marynarz-księżyc-kostium-buty-czerwone-buty-baleriny

Jeśli w Twojej szafie nie leżą czerwone botki, możesz również użyć płaskich balerinek w kolorze czerwonym lub granatowym do kostiumu Czarodziejki z Księżyca. Bez względu na to, jakie buty weźmiesz, udekoruj je znakiem księżyca, który wcześniej wykonałeś z żółtego kartonu lub solidnego materiału. Alternatywnie możesz połączyć czerwone rękawice z butami w tym samym kolorze.

Kostium Czarodziejki z Księżyca: akcesoria

marynarz-księżyc-kostium-szczegóły-akcesoria-biżuteria

Jak już wspomniano, Sailor Moon ma wiele akcesoriów, które składają się na niepowtarzalny wygląd. Należą do nich księżycowy kij, tiara ozdobiona magicznym kryształem, kolczyki z księżycem i gwiazdą, broszka, którą księżycowa księżniczka nosi na swojej sukience lub naszyjniku i akcesoriach do włosów. Możesz je naśladować i samodzielnie tworzyć pomysłowe rzeczy.

Akcesoria i akcesoria Tinker Sailor Moon samodzielnie

kostium-marynarza-księżyca-zrób-to-sam-akcesoria-biżuteria

Większość akcesoriów, takich jak patyczek księżycowy, kolczyki i broszka, można stosunkowo łatwo wykonać z plasteliny (Fimo). Alternatywnie możesz znaleźć plastikową zabawkę w Internecie lub złożyć ją z różnych części i pokolorować. Tiara (lub diadem) z magicznym kryształem jest bardzo podobna do opaski na głowę, więc możesz ją zaprojektować jak opaskę na głowę.

marynarz-księżyc-kostium-akcesoria-szczegóły-akcenty

W przypadku innych akcesoriów, takich jak tornister, który Sailor Moon często ma przy sobie lub białe rękawiczki do łokcia, można przeprojektować i ozdobić używane rzeczy, aby pasowały do ​​​​tematu.

Włosy Czarodziejki z Księżyca – sam zrób kosmiczne bułeczki

marynarz-księżyc-kostium-fryzura-zrób-to-sam

Sailor Moon ma długie blond włosy, a jej fryzura, jak wszystko inne, jest bardzo urocza i typowa dla mangi. Związała część włosów w podwójne koki, jeden po prawej i jeden po lewej, na czubku głowy, a resztę pozostawiła otwartą. Górne węzły ozdobione są dwoma dużymi, okrągłymi kryształkami.

Peruka do kostiumu Czarodziejki z Księżyca

marynarz-księżyc-kostium-peruka-kosmiczne-bułeczki

Przy krótkich włosach lub jeśli nie są wystarczająco długie, przyda się peruka lub możesz dodać części włosów lub przedłużenia. Dzięki temu możesz na przykład po prostu skręcić węzeł, a następnie przymocować go do czubka głowy za pomocą spinek do włosów. Nie zapominaj, że każdą perukę można ułożyć tak, aby idealnie pasowała do pożądanego wyglądu.

Pomysły na makijaż z Czarodziejki z Księżyca

pomysły na makijaż marynarski księżyca

Bardzo dobry makijaż to element każdego udanego karnawałowego looku. Czarodziejka z Księżyca to manga i jako takie nierealistyczne duże oczy i mały dąs są bardzo typowe. Wyczarowujesz to za pomocą techniki makijażu.

Zrób sobie makijaż oczu manga

marynarz-księżyc-kostium-makijaż-oczy-manga

Najważniejszą rzeczą w Mandze są ich niesamowicie duże oczy. Efekt można osiągnąć za pomocą sztucznych rzęs i makijażu. Niezwykłe w tej technice makijażu jest przede wszystkim to, że sztuczne rzęsy przyczepiają się zarówno do górnej, jak i dolnej powieki. Na dole włosy są umocowane kilka milimetrów poniżej właściwej powieki. Dodatkowo oko jest powiększane cieniami do powiek w neutralnym kolorze, szarym lub jasnobrązowo-białym i w ten sposób modelowane. Soczewki kontaktowe uzupełniają wygląd.

Kostium Czarodziejki z Księżyca dla dzieci

marynarz-księżyc-kostium-dziewczyna-mały-strój-wygląd

Kostiumy z Czarodziejki z Księżyca spodobałyby się nie tylko kobietom, ale także małym i dużym dziewczynkom. Efektowny wygląd nie jest łatwy do samodzielnego zaprojektowania, ale ostatecznie jest imponujący i niezwykle przyciągający wzrok. Ty lub Twoja mała córeczka na pewno nie pozostaniesz niezauważony.

Kostium Czarodziejki z Księżyca dla dużych i małych dziewczynek

marynarz-księżyc-kostium-dzieci-dziewczyna-mała-sukienka

Kostium Czarodziejki z Księżyca dla dorosłych

marynarz-księżyc-kostium-dziewczyny-dziewczyny

Po tym, jak Sailor Moon zdaje sobie sprawę, że jest w rzeczywistości potężną księżycową księżniczką, stopniowo spotyka inne Sailor Warriors: Merkurego, Marsa, Jowisza i Wenus. Są obrońcami planet we wszechświecie i wszyscy razem walczą ze złem. Stroje Sailor Warriors różnią się kolorem i są wspaniałym pomysłem na partnerski look dla dziewczyn, które chcą wystąpić razem na imprezie.