Projektowanie wnętrz

Specjalista Mirabeau w zakresie mebli do domu wiejskiego i śródziemnomorskich akcesoriów do domu

Jadalnia w stylu wiejskim pomysły na wnętrze białe krzesła niebieska farba ścienna

Firma wysyłkowa mirabeau specjalizuje się w meblach do domu wiejskiego i śródziemnomorskich akcesoriach do domu. Powodem jest zamiłowanie do stylu o wyjątkowym uroku. Swoboda krajów śródziemnomorskich. Ciepło słońca i ciepłe kolory południa. Zapach sosnowych gajów i słonego morskiego powietrza. Zielone wzgórza, na których średniowieczne wioski gnieżdżą się jak brązowe plamy. Styl wiejskiego domu uchwycił wszystkie te wrażenia i przełożył je na meble jak w toskańskiej posiadłości wiejskiej, w fince na Majorce lub w willi we francuskiej Prowansji.

Śródziemnomorskie akcesoria domowe i uroczy styl wiejskiej rezydencji

Pomysły na życie w salonie biała sofa stół meble w stylu rustykalnym

Styl wiejskiego domu i śródziemnomorskie akcesoria domowe emanują stylem życia krajów śródziemnomorskich i przypominają nam o pięknie natury. Lazur Prowansji, rozległe pola lawendy, soczysta zieleń plantacji oliwek, ochra i umbra architektury Majorki były i są inspiracją dla tego stylu. Dominują ciepłe kolory, naturalne materiały oraz kształty i wzory inspirowane starożytnością i naturą. Typowe są drewniane podłogi i płytki z naturalnego kamienia w kolorze ochry i terakoty, ciężkie meble wykonane z drewna, żelaza lub rattanu w połączeniu z lekkimi lnianymi poduszkami i kolorową ceramiką. Styl wiejskiego domu daje nam bezpieczeństwo, wygodę i radość życia.

Ekskluzywne meble wiejskie i śródziemnomorskie akcesoria do domu

Śródziemnomorskie akcesoria domowe dekoracje stołu pomysły kosze kubki

W sklepie internetowym Mirabeau znajdziesz meble i śródziemnomorskie akcesoria do domu, dzięki którym styl życia krajów śródziemnomorskich można przenieść do domu. W mirabeau zwraca się uwagę na wysokiej jakości materiały i pierwszorzędne wykonanie. Meble i dodatki nie są bezosobowymi towarami masowymi, są to przedmioty, które opowiadają historie. Nierzadko w sklepie można znaleźć unikatowe przedmioty wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów oraz ręcznie robione meble i akcesoria. Nie tylko dom można urządzić w stylu wiejskim. Do ogrodu, tarasu czy balkonu mirabeau również ekskluzywne meble i dodatki dekoracyjne w stylu country house.

Źródło inspiracji dla stylu wiejskiego domu

Ławka ogrodowa dekoracja ogrodowa poduszka latarnia drewniane meble

Dzięki ekskluzywnym śródziemnomorskim akcesoriom i meblom do domu, sprzedaż wysyłkowa chciałaby przyciągnąć więcej miłośników stylu wiejskiego domu. Z tego powodu mirabeau chce być również źródłem inspiracji: meble i dodatki prezentowane są w spójnych zespołach w przestrzeniach mieszkalnych sklepu oraz w ukazujących się cztery razy w roku katalogach. Kupujący w mirabeau nieustannie poszukują rękodzieła, wykwalifikowanych projektantów mebli i najnowszych trendów w stylu wiejskim. Firma wysyłkowa umożliwia swoim klientom udział w tych poszukiwaniach z artykułami redakcyjnymi o życiu w krajach śródziemnomorskich oraz poradami na temat podróży, dekoracji i gotowania.

Śródziemnomorskie akcesoria do domu wprowadzają romantyczny akcent starożytności

Śródziemnomorskie akcesoria domowe dekoracja stołu kryształowe kubki

Naturalne kształty i materiały definiują wnętrze w stylu wiejskiego domu

Pomysły na dekorację ręczników meble w stylu wiejskim ściana z kamienia naturalnego

Śródziemnomorskie akcesoria domowe – poduszki do rzucania

Rzuć poduszkę meble ogrodowe krzesło w stylu wiejskim płytki drewniane

Ekskluzywne meble i dodatki dekoracyjne w wiejskim stylu

Meble ogrodowe pomysły na dekorację ogrodu oświetlenie latarni