Projektowanie wnętrz

Remont mieszkania – mieszkanie na parterze zyskuje nowy wygląd

Zintegrowane oświetlenie ścienne białe krzesła półka ścienna

Przedstawiamy Państwu doskonały przykład Remont mieszkania – mieszkanie na parterze zostało gruntownie wyremontowane i nadano mu minimalistyczny wygląd.

Remont mieszkania – małe mieszkanie w bieli

Wnętrze salonu czarna sofa białe ściany drewniany stół

Mieszkanie na parterze znajduje się w starym budynku mieszkalnym w Atenach w Grecji. Małe mieszkanie ma ograniczoną powierzchnię mieszkalną 85 metrów kwadratowych. Architekci stanęli przed wyzwaniem zaprojektowania nowoczesnego wnętrza. ten Remont mieszkania został przeprowadzony w trzech etapach – najpierw uporządkowano część dzienną, następnie wyremontowano ściany, sufity i podłogi, a na końcu wyposażyli pokoje w meble na wymiar.   Aby przestrzeń dzienna wydawała się bardziej przestronna, zdecydowałeś się na jednolitą kolorystykę. Biały kolor sprawia, że ​​pomieszczenia wydają się bardziej przestronne i jaśniejsze. Dzięki przejrzystemu rozkładowi pomieszczeń i meblom zajmującym niewiele miejsca, udało im się optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Wbudowane lampy sufitowe LED i dekoracje inspirowane stylem industrialnym uzupełniają koncepcję.

Remont mieszkania – białe minimalistyczne wnętrze

Drewniane meble czarne białe wewnętrzne szafy wnękowe

Później Remont mieszkania stworzono strefę dzienną z wyraźnym podziałem. Sercem mieszkania jest kuchnia. Jest optycznie oddzielona od salonu półką ścienną i niewielkim biurkiem. Przytulna część wypoczynkowa z narożną sofą i małym stolikiem kawowym oraz dużym telewizorem daje możliwość relaksu po długim dniu pracy. Sypialnia jest oszczędnie, ale bardzo komfortowo urządzona. Ceglana ściana w sypialni tworzy wizualne połączenie tradycyjnej elewacji domu z wnętrzem.

Kolorystyka jest prosta, ale super elegancka – czarny kolor bloku kuchennego i ściany salonu kontrastuje z białym tłem. Łazienka, całkowicie pokryta szarymi granitowymi płytkami, wygląda elegancko i super stylowo. Architekci NL projekt prawie całkowicie pominięte.

Półka ścienna ze zintegrowanym oświetleniem

Led światła książki biurko czarna szafka

Meble wielofunkcyjne – biurko, regał i parawan w jednym

System regałów meblowych oświetla książki

Czarna ściana i białe ściany

Krzesła kominkowe do remontu mieszkania

Jadalnia jest oszczędnie, ale bardzo stylowo urządzona?

Wisiorek światła białe ściany czarne krzesła

Nowoczesna kuchnia w czerni i bieli

Kuchnia nowoczesne wnętrze na planie otwartym

Drewniana wyspa nowoczesne lampy sufitowe czarny licznik

nowoczesne mieszkanie piękne meblościanka białe krzesło

białe kamienne ściany zdjęcia elementy dekoracji

Płytki granitowe duże lustro szafka łazienkowa elementy drewniane oświetlenie LED