Projektowanie wnętrz

Ochrona przeciwsłoneczna okien wewnątrz – żaluzje plisowane z nawierceniem i bez

Ochrona przeciwsłoneczna okien wewnątrz plisowanego-brązowego-bez wiercenia-salonu

Żadna inna dekoracja okienna nie jest tak elastyczna i wszechstronna, żadna inna nie może działać jako ochrona prywatności i ochrony przed słońcem, być selektywnie dopasowana i z łatwością zakryć nawet najtrudniejsze okno: plisy! Podczas gdy tkaniny plisowane były aktywne tylko w modzie, teraz podbijają świat wyposażenia wnętrz i stają się najnowocześniejszą osłoną przeciwsłoneczną do okien wewnątrz!

Roleta plisowana to roleta składana mocowana bezpośrednio do ramy okiennej. Ponieważ jest złożony jak akordeon, można go rozciągnąć do żądanej szerokości, a następnie wsunąć z powrotem do pozycji wyjściowej. Tkanina jest cienka i elastyczna, dzięki czemu można ją dopasować do niemal każdego kształtu okna. Trójkątne kształty czy świetliki nie stanowią już problemu. Dostawcy lubią plissee-spezi.de oferujemy rozwiązania szyte na miarę dla niemal każdego kształtu okna.

Ochrona przeciwsłoneczna okien wewnątrz – montaż z wierceniem i bez

Osłona przeciwsłoneczna do okien wewnątrz plisowana-montaż-bez nawiercania

Roleta plisowana montowana jest bezpośrednio na oknie. Albo za pomocą urządzenia zaciskowego – odbywa się to bez wiercenia – albo zamontowanego na stałe na ramie okna. Plisa jest usztywniona w systemie szynowym, który umożliwia selektywne przesuwanie plisy, gdy wymaga tego światło słoneczne. Od góry i od dołu za pomocą uchwytów lub sznurków. Praktyczny: istnieje tak zwany wariant dzień-noc: ta technika łączy ze sobą dwie tkaniny. Jeden przezroczysty, drugi ciemniejący. W zależności od Twoich wymagań, czasem rozlewa się jasna, czasem ciemna tkanina, w zależności od tego, ile światła powinno wpadać do pomieszczenia.

Ochrona przeciwsłoneczna okien wewnątrz – świetny klimat z roletami plisowanymi o strukturze plastra miodu

Ochrona przeciwsłoneczna okien wewnątrz plisowanego pomarańczowego biurka świetlika

Roleta plisowana o strukturze plastra miodu potrafi jeszcze więcej: ma dwie sprasowane ze sobą warstwy tkaniny. Pomiędzy warstwami znajdują się wnęki w kształcie plastra miodu. Dzięki temu systemowi komór powietrznych roleta plisowana o strukturze plastra miodu zapewnia, że ​​ciepłe powietrze grzewcze nie ucieka tak szybko przez okno, a tym samym można zaoszczędzić energię. A w ciepłe, słoneczne dni roleta plisowana po prostu blokuje ciepłe powietrze z zewnątrz. Żaluzje plisowane o strukturze plastra miodu są zatem idealne do podłóg na poddaszu, które, jak pokazało doświadczenie, szybko nagrzewają się latem.

żaluzje plisowane półprzezroczyste w kolorze miętowej zieleni

Ochrona przeciwsłoneczna okien wewnątrz plisowana-miętowo-zielono-biało-salon

Ponieważ żaluzje plisowane są dostępne w wielu rodzajach tkanin, przezroczystych lub grubych, pstrokatych lub subtelnych, półprzezroczystych lub całkowicie zaciemniających, każdy znajdzie coś dla siebie.

Rolety plisowane w neutralnych kolorach

osłona-słoneczna-okno-wewnątrz-plisowana-jadalnia-beżowa

przeciwsłoneczne-okno-wewnątrz-plisowane-beżowe-kremowe-dyskretne

jako piękna dekoracja okna

osłona przeciwsłoneczna-okno-wewnątrz-plisowane-wzór-liści-kolory

monochromatyczny lub ze wzorem

Osłona przeciwsłoneczna-okno-wewnątrz-plisowane-różne-kolory-wzory

Rolety plisowane do każdego stylu wyposażenia

Osłona przeciwsłoneczna-okno-wewnątrz-plisowana-wzór-kolorowy-orientalny

Osłona przeciwsłoneczna-okno-wewnątrz-plisowana-pomarańczowa-kolor