Projektowanie wnętrz

Nowoczesny projekt ściany gabinetu lekarskiego z panelami ze sklejki i pięknymi ilustracjami

Lampa wisząca ścienna ze sklejki na ladzie recepcji

Atrakcyjny i nowoczesny wystrój wnętrz sprawia, że ​​ten nowoczesny gabinet lekarski jest tym, czym jest. Praktyka medyczna znajduje się w Salonikach w Grecji. Wspaniała aranżacja wnętrz została stworzona w 2015 roku przez utalentowany zespół Malvi. W nowoczesnym gabinecie lekarskim mieszczą się gabinety dwóch lekarzy, którzy praktykują w różnych dziedzinach medycyny. Jeden lekarz jest specjalistą USG położniczym, a drugi kardiologiem dziecięcym. Klienci chcieli praktyki medycznej, która byłaby przyjazna, gościnna, ale jednocześnie profesjonalna. Projektantom wnętrz zlecono stworzenie przestrzeni, która odzwierciedla różne osobowości i specjalizacje medyczne lekarzy.

Recepcja lampa wisząca okładzina ze sklejki

Sale egzaminacyjne dwóch gabinetów lekarskich i gabinety specjalistów zostały specjalnie zlokalizowane po obu stronach korytarza, aby zminimalizować hałas i stworzyć poczucie oddzielenia między dwoma obszarami. Dzięki takiemu podziałowi strefa środkowa pełni funkcję strefy buforowej, w której mieszczą się pomieszczenia drugorzędne, takie jak pokój personelu, toaleta i magazyn.

jasne oświetlenie sufitowe ze sklejki w holu

Aby podkreślić podwójną funkcjonalność gabinetu lekarskiego, zaprojektowano dwie różne poczekalnie, do których można dotrzeć oddzielnymi wejściami, ale mają wspólną recepcję. W obu poczekalniach białe ściany stanowią idealne tło dla atrakcyjnego projektu ścian.

ławki pokoje wystrój wnętrz sztuka ścienna

Czysta, biała powierzchnia ścian doskonale prezentuje skrojone na miarę dzieła sztuki znanego ilustratora Stavrosa Damosa. Fototapety przedstawiające kobietę w ciąży, noworodka, drzewo z ptakami, kwiaty i rower idealnie pasują do pokoju.

dekoracja ścienna poczekalnia drzewa ptaki proste

Ze względu na piękny wystrój ścian w zabawny sposób zajęto się specjalistycznymi oddziałami obu lekarzy. Nowoczesna praktyka lekarska fascynuje również ciekawą okładziną ścienną. Wystająca konstrukcja w pomieszczeniu, która przerywa poczekalnię, obłożona jest płytami ze sklejki o różnej grubości.

Panele ze sklejki okładziny ścienne jasne obrazy w poczekalni

Ściany z okładziną ze sklejki stanowią wizualne połączenie obu stref poczekalni. Panele ze sklejki pełnią funkcję funkcjonalnego elementu wystroju pomieszczenia i zostały zastosowane w recepcji, na drzwiach gabinetu lekarskiego oraz na ukrytym schowku. Elegancka lampa wisząca nad ladą recepcyjną została również wykonana ze sklejki i tworzy harmonijny obraz całości.

panele ścienne ze sklejki lekkie przyjazne dzieciom

Udane połączenie paneli ze sklejki, piękna dekoracja ścian i jednogłośna reszta wyposażenia tworzą ciepłą, spokojną i przyjazną atmosferę, która zachowuje poczucie profesjonalizmu.

Malowanie stołu dzieci poczekalnia mural oświetlenie ławka

tapicerka ławki nowoczesny projekt gabinetu lekarskiego

ściany ze sklejki w ciąży w poczekalni

poczekalnia nowoczesna gabinet lekarski siedzą ławki beżowe

nowoczesny projekt ściany praktyki medycznej fahrr

Pokój personelu panele ze sklejki biurko do projektowania ścian

praktyka kardiologa projektowanie wnętrz dekoracja ścienna kolorowa

dekoracja ścienna kolorowy projekt gałęzi ptaków

ultrasonografia nowoczesna praktyka medyczna prosty wystrój wnętrz

*Projekt gabinetu lekarskiego wykonał MALVI zaprojektowany