Projektowanie wnętrz

Moje pierwsze własne mieszkanie – porady dotyczące umeblowania kawalerki

elegancki-brąz-beż-kolor-schemat-meblościanka-pierwsze-mieszkanie

Kto powiedział, że w kawalerskim mieszkaniu panował chaos? Pokażemy Ci kilka przykładów stylowych mebli dla Twojego pierwszy własny apartament. Kolorystyka, meble i dekoracje dla luksusowego i przytulnego wystroju wnętrza. Pozwól się zainspirować naszymi ekscytującymi sugestiami i zaprojektuj swój własny wygodny dom!

Moje pierwsze własne mieszkanie – początek

Narożnik-nowoczesny-design-żółty-dywan-własny-apartament

Przed twoim pierwszy Własne mieszkanie ustaw, daj sobie 1-2 godziny i rozejrzyj się – spróbuj wyobrazić sobie, jaka podłoga będzie pasować, jakie oświetlenie i jaki kolor ściany. Zmierz dokładnie wszystkie pokoje, zmierz korytarz i okna. Najlepiej nie wprowadzać dużych zmian – jeśli masz w pokoju ceglaną ścianę, zostaw to jako akcent. Odpowiednie zestawienia kolorystyczne dla mężczyzn to przede wszystkim neutralne i naturalne odcienie – beże, brązy i biel oraz zestawienia czerni i bieli. Podłoga laminowana jest w porządku, o ile trzymasz się głównie jasnych kolorów.

Moje pierwsze kawalerskie mieszkanie – meble i akcenty

czarno-biała-projektowanie-wnetrz-skórzana sofa-salon-własny-apartament

Jakie meble najbardziej Ci odpowiadają pierwszy własny apartament? Proste, monochromatyczne meble są idealne – z jednej strony można je doskonale ze sobą łączyć, a z drugiej w ten sposób wystrój wnętrza wygląda nowocześnie i stylowo. Jeśli nie masz mebli i musisz je kupić, wybierz kilka mebli dobrej jakości, a nie zbyt wiele. Skórzana sofa, stolik kawowy i meblościanka w salonie w zupełności wystarczą. Do sypialni możesz zdecydować się na wygodne łóżko i dużą szafę.

Moje pierwsze mieszkanie – dekoracja

Kawalerka sypialnia ściana z naturalnego kamienia

Najlepsza dekoracja do tego pierwszy własny apartament  to ciekawe oświetlenie /lampa papierowa/, afrykańskie figurki drewniane lub obrazek na ścianie. Jako akcenty można zastosować regał z kolorowymi książkami lub dywan /np. żółty/ kontrastujący z meblami i podłogą.

Kominek w salonie i papierowa lampa jako dekoracja

Projekt salonu kawalerskiego

Pierwsze własne mieszkanie – kolorystyka

Kawalerski stolik kawowy z płaskim wzorem

Kawalerka – obrazek i gitara jako dekoracja

Kawalerski-apartament-gabinet-pierwszy-apartament

Oświetlenie sufitowe w salonie

nowoczesny-salon-oświetlenie-dachu-pierwszy-apartament