Projektowanie wnętrz

Mix & Match we wnętrzu – redesign mieszkania w Barcelonie, Hiszpania

Mieszaj i amp; Dopasuj -wnętrze-redesign-cementowe-płytki-beton-otwarta-kuchnia

W Mix & Mecz we wnętrzu polega na łączeniu różnych materiałów i od dawna nie jest to nowy temat w modzie. Ten trend jest kontynuowany w salonie i w końcu powinieneś być odważniejszy i łączyć więcej. Inspirującym przykładem na ten temat jest ten apartament w Barcelonie w Hiszpanii. Został niedawno przeprojektowany i mieszany & Dopasuj stylowo zaprojektowany. Stosuje się głównie beton, płytki cementowe, drewno i stal czarną. Rezultatem jest przytulna, mieszkalna atmosfera o loftowym charakterze.

Mieszać & Dopasuj we wnętrzu – płytki cementowe, beton, drewno i czerń

Mieszaj i amp; Dopasuj -wnetrze-redesign-salon-loft-style-beton

Po wejściu do mieszkania wejście prowadzi do obszaru łączącego kuchnię, salon i jadalnię. Są one wizualnie oddzielone od siebie wzorem podłogi, ale jednocześnie połączone w harmonijną całość mieszanką materiałów. Drewno, beton, płytki cementowe i czerń tworzą zabawny ogólny obraz i są używane w niektórych miejscach, dzięki czemu powstają różne obszary bez faktycznego rozgraniczenia. Kiedyś była przegroda między salonem a kuchnią. Dziś można zobaczyć tylko tragarzy tego i otwiera się przestronny, zachęcający pokój.

Mieszać & Dopasuj we wnętrzu – przytulne mieszkanie o loftowym charakterze

Mieszaj i amp; Dopasuj -wnętrze-redesign-otwarta-kuchnia-czarny-drewno-cement-płytki

W kuchni z przyległą jadalnią podłoga, ściana kuchni i ściana za stołem jadalnym wyłożone są pięknymi płytkami cementowymi. W ten sposób cała kuchnia z jadalnią jest optycznie oddzielona od reszty pomieszczenia. Płytki cementowe wyróżniają się jako ważny element wystroju związany z tradycyjną hiszpańską ceramiką. Naturalna powierzchnia drewna doskonale komponuje się z ochrowym kolorem motywów płytek. Połączenie drewna i ceramiki tworzy przytulny akcent charakterystyczny dla każdej hiszpańskiej kucyny. Natomiast fronty kuchenne i ściana akcentująca zostały zaprojektowane w całości w matowej czerni. Surowy wygląd betonu tworzy przejście między obszarami, ale także między materiałami.

mix-match-wnetrze-redesign-cement-płytki-akcent-bambus-jadalnia

Matowe czarne powierzchnie, beton i drewno to elementy wystroju, które znajdują zastosowanie w każdym obszarze pięknego mieszkania. Dzięki temu mieszkanie wydaje się harmonijne i zachęcające. W wielu miejscach wszystkie materiały można nawet zobaczyć obok siebie. Świeże zielone rośliny bambusa łagodzą nieco surowy efekt i proste proporcje mebli.

mix-match-wnetrza-redesign-cementowe-płytki-betonowa-kuchnia-nowoczesna

Beton i drewno bardzo dobrze ze sobą współgrają i wzajemnie się uzupełniają. Elementy wykonane z czarnej stali i w zasadzie czarne akcenty w mieszkaniu nadają loftowemu charakterowi, który po prostu idealnie współgra z surowym wyglądem betonu. Meble do salonu są nowoczesne, proste i funkcjonalne. Podłoga i okładzina ściany frontowej wykonane są z tego samego materiału drzewnego. Szara tapicerowana sofa dobrze komponuje się z pozostałymi dwiema betonowymi ścianami.

mix-match-przeprojektowanie-wnetrza-salonu-otwarta-kuchnia-betonowa-hiszpańska

W sypialni można zobaczyć inne wariacje znanych już materiałów. Na przemian beton i drewno. Szara ściana szafy jest prawie niezauważalna i wygląda bardziej niż antracytowo-szara ściana. Dyskretne oświetlenie pośrednie akcentuje i w atrakcyjny i dyskretny sposób podkreśla zabawne meble.

mix-match-wnetrze-redesign-salon-loft-drewno-beton

mix-dopasuj-przeprojektowanie-wnetrza-salonu-meble-szare-drewno

mix-match-wnetrze-redesign-sypialnia-bed-drewno-beton

mix-match-wnetrze-redesign-nowoczesna-sypialnia-podloga-drewniana-beton

mix-match-wnetrze-redesign-łazienka-drewniana umywalka-prysznic-szklana ściana

Rzut – mieszkanie w prawym dolnym rogu

mix-match-wnetrze-przeprojektowanie-plan-apartament-plan kondygnacji

* projekt Egue y Seta