Projektowanie wnętrz

Luksusowa willa Iniala na plaży A-cero

Puszysty-dywan-malarstwo-deser-luksusowy dom wakacyjny

Przedstawiamy Wam zapierający dech w piersiach międzynarodowy projekt dla Luksusowa willa przy plaży? w Phuket w Tajlandii. Projekt wnętrz i elewacji prezentuje biuro architektoniczne Iniala A-cero, kierowane przez Joaquína Torresa i Rafaela Llamazaresa. Ten projekt budowlany jest przeznaczony do aranżacji wnętrz wyjątkowego i futurystycznego hotelu w Tajlandii.

Luksusowa willa przy plaży – znajdź relaks i wewnętrzny spokój?

Luksusowa willa w kształcie muszli z widokiem na wieczorne światło

Hotel położony jest na wybrzeżu Natai Beach w Phuket i jest cichym i relaksującym miejscem, otoczonym rozległym piaszczystym terenem i turkusowo-niebieskimi wodami. Ten mały ośrodek zatrudnia? Luksusowa willa przy plaży? dostępne dla tych, którzy mają zamiłowanie do urokliwego wystroju wnętrz. Kompleks posiada 10 luksusowych willi zaprojektowanych przez znanych międzynarodowych architektów.

Villa Bianca – luksusowa willa przy plaży

biały-marmur-kamienie-drewniany parkiet-drewniana-podłoga-wakacje-dom-wakacje

Projekt i budowę Villi Bianca, a dokładniej dwóch bungalowów, powierzono architekturze wnętrz A-cero. A-cero zaprojektowało hotel Aziamendi z 3 gwiazdkami Michelin w Hiszpanii oraz zaprezentował i wykonał jego część zewnętrzną. Niesamowity i zapierający dech w piersiach widok! A-cero pomyślał o każdym drobiazgu, łącznie z meblami, ścianami, podłogą, poddaszem. Dwa pokoje znajdują się bezpośrednio na plaży. Dwa bungalowy w kształcie muszli dzielą odkryty basen. Elementy, które są ze sobą zabawnie połączone, a jednocześnie zestawione w aranżacji wnętrz. Luksusowa willa na plaży? które warto odwiedzić!

Projekt wnętrz bungalowów

łukowata-line-loft-prześcieradła-widok na plażę

W pierwszym bungalowie witają Cię pionowe linie płynące obok siebie, podczas gdy poziome, kanciaste linie obejmują Cię w drugim bungalowie. To gra pionowych i poziomych linii, jakby chciały owijać i owijać przestrzeń. Połączenie i odmiana między „ying & yang„Zasada i jej odczucia w jednym miejscu. Meble rodzą się pośród kanciastych i nieparzystych linii. Lokalne drewno pokrywa ściany i podłogi, nadając pokojom naturalną i przytulną atmosferę zgodnie z bujnym krajobrazem.

Układ elementów

Drewniana podłoga-ciemno-jasno-poddasze-zabawne-kontury-sypialnia

Układ elementów w dwóch salach jest przedstawiony na dwa różne sposoby, aby wyglądały na niepowtarzalne. Pierwszy pokój ma podłogę z nutą drewna i dach pokryty ciemnym drewnem. Drugi pokój ma podłogę z pionowymi elementami drewnianymi i bardzo jasny sufit pokryty jasnym drewnem.

Unikalna lada barowa A-cero w części sypialnej

Szafka-stolik-obsługa-drewniana podłoga

Luksusowe meble A-cero do tej luksusowej nadmorskiej willi wykonane są z najwyższej jakości poliwęglanu nadającego się do recyklingu, dzięki czemu zapewniają wyjątkowość. Biały kolor na froncie lepiej wprowadza w kontrastową linię jasnych tonów wystroju wnętrza. Opisane wcześniej zakrzywione linie podążają za harmonią każdego mebla; odnoszą się do wezgłowia łóżka, które jest osłonięte sufitem. Dodatkowo w tej linii łóżka zainstalowane jest również oświetlenie pokoju. Wyjątkowym wzornictwem a-cero jest to łóżko, które dzięki swojemu kształtowi okazuje się być dekoracyjnym stolikiem z tyłu i podąża podobnymi liniami w pokoju. Stół do serwowania, który wraz ze swoimi ruchomymi modułami i grupami jednostek ma wiele opcji: lustra, szuflady, miejsce do przechowywania czasopism i gazet, szafki, minilodówki, ekspresy do kawy, domofon i systemy sterowania oraz dodatkowe przegródki na drobiazgi, które można używane podczas sprzątania.

Powierzchnia łazienki

biała-wanna-bateria-szklana-prysznic-wanna-dywan-projektowanie-wnetrz

Ten obszerny kredens jest bezpośrednio połączony z częścią łazienkową i jej kabiną prysznicową, wanną, umywalką i toaletą.

Kawałek raju na ziemi

Weranda-drewniana podłoga-malowanie-niebieska-tapicerka

Koncepcja tej luksusowej willi przy plaży zawiera również ważne i interesujące obrazy artystyczne, które są wystawiane przez właściciela i dają możliwość zakupu.

Twój własny basen

Designerskie meble śniadaniowe basen drewniane okna filarowe

Duże i szerokie okna praktycznie otaczają główną fasadę pokoju i oferują zapierający dech w piersiach widok na krajobraz: werandę i basen, a dalej plażę i morze. Drewniany pokład rozciąga się na basen, a meble a-cero rozciągają się na drewnianej podłodze; para designerskich akcesoriów jest wykonana przez Vondom Prezentowana kolekcja.

Hiszpański ekspert w projektowaniu kuchni

Stołek barowy-z-jasnego drewna-sprzęt-kuchnia-willa-na-plaży

Właściciel tego ośrodka zatrudnia hiszpańskich ekspertów do realizacji projektu. Eneko Atxa, szef kuchni, który otrzymał trzy gwiazdki Michelin, który prowadzi i zarządza lokalną restauracją Azurmendi w hiszpańskiej Vizcaya, został poproszony o pytania i pomysły dotyczące restauracji. Po tym, jak wyraził zgodę, Atxa był zaangażowany w wykonanie kuchni i kompletnego menu Azimendi. Przyjęto również nazwę hiszpańskiej restauracji i wprowadzono ją jako Iniala Design.

Ośrodek z luksusową restauracją

Moduły-stoły-tapicerowane krzesła-wykładziny

A-cero zaprojektowało Twoją restaurację wyłącznie dla gości hotelowych. Restauracja, która może pomieścić 70 osób, oferuje również salon z barem i strefę z wysokimi stołami. System ten uwzględnia wymagania kuchni i zapotrzebowanie gości i jest bezpośrednio powiązany z Hiszpanem Eneko Atxa. Wystrój restauracji zapewnia bardzo przytulną atmosferę. Jako kontinuum konturów projektowych pomieszczeń prezentowane są tu również podobne elementy nieparzyste, które zostały pozyskane w sposób naturalny. Faktem jest, że restauracja jest szklanym pudełkiem, które pozwala gościom cieszyć się scenerią podczas posiłku. Ściany główne i poddasze pokrywa drewno. Wykonano różne faliste drewniane panele, aby naśladować kształt fal na morzu. Aby stworzyć wrażenie przestronności w przestrzeni, kształt każdego drewnianego panelu został dobrany w określonym kolorze: jaśniejsze odcienie podłogi i ścian oraz ciemniejsze odcienie sufitu.

Trochę bliżej niebaGanek Widok Palmy Zachód Słońca Miejsce Wakacyjne

Stoły w restauracji zostały zaprojektowane wyłącznie przez firmę A-cero. Zakrzywione linie i naturalne drewno pokazują ich przynależność do luksusowej willi na plaży w Phuket. Stoły zazwyczaj przeznaczone są dla dwóch osób, ale dzięki modułowemu kształtowi mają wielkość wymaganą dla restauracji.

Luksusowe foyer 

Foyer-aperitif-stołek-stół modułowy

Doskonałym uzupełnieniem stołów w restauracji są krzesła Platner by Knoll, zaprojektowane przez Waarena Platnera w 1966 roku. Pokryte są jasnozielonym welurem, nawiązującym do bujnej roślinności na zewnątrz. Strefa relaksu na świeżym powietrzu jest również postrzegana jako uzupełnienie restauracji zaprojektowanej i prezentowanej przez A-cero, która oferuje gościom możliwość delektowania się aperitifem w pobliżu morza. Stoły mają ten sam modułowy kształt jak w restauracji, z wysokimi krzesełkami według projektanta Platner, ale pokryte wodoodporną skórą.

Wyspa Phuket w Tajlandii

Palm Trees Dom wakacyjny Luksusowa willa

Projekt a-cero przesuwa swoje granice i przenosi nas do niezwykłych miejsc wakacyjnych, takich jak luksusowa willa na plaży w Phuket.

Projekt wnętrza sofa dywan ganek

Oświetlenie wieczorne-domek-światła-ogród

Stołek-foyer-aperitif-basen-palm-plaża

Projekt wnętrza domku w bungalowie

Biała-sofa-duża-okrągła-elementy-na-poddaszu-domek-wakacyjny

Wieczór światło-zmierzch-luksusowy-ośrodek-Phuket

Futurystyczne kształty Sypialnia Luxury Design Holiday Resort

Kamienny Dom-Dziwne-Kształty-Hiszpański-Architektoniczny-Styl

Białe-proste-linie-kamienny-dom-drzewa-hiszpański-projekt

18 wzorów do salonu ze sklepionym sufitem